Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Спочивайте в мирі пане Вікторе!
    Вічная пам'ять, в думках, в серцях, в дописах ......
    Царство Небесне приготовано саме для таких людей як ВИ!!!
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    День сьогодні був прохолодний, вітряний.
    Але двічі під час прощання, біля каплички і на цвинтарі, вітер кудись зникав і так тепло та лагідно пригрівало сонце, ніби обійми рідної людини.
    Ніби знак від Віктора: Я з вами, і хочу щоб ви це знали.
    І тепер мені мирно і спокійно.
     
  3. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Сьогодні була думками і молитовно з Вами усіма, весь день просиділа в інеті читала, дивилась документальні фільми викладені на levandivka.com, ми втратили такого дорогого Порадника, Друга, а Україна втратила одного з кращих своїх синів.

    Дорогий, наш Друже
    Сумно нам без тебе,
    Ти до нас не прийдеш
    Тільки ми до Тебе!
    Вічная пам'ять!
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Тепер всі колишні непорозуміння та невдоволення направду здаються такими нікчемними та безглуздими. На жаль, ми часто забуваємо, що за ніком - не віртуальна, а жива людина. Була. Напевне, нам всім варто за щоденними клопотами пам"ятати про скінечність всього. І не забувати дякувати, підтримувати, сказати, зайвий раз зателефонувати своїм друзям і близьким. Дуже шкода, що найбільші переосмислення йдуть пліч-о-пліч з непоправним.

    Спочивайте з Богом.
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Ось, знайшла... Дуже в тему:
     
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Боже як тут опустіло без нього... навіть не хочеться читати і переглядати інші теми , сльози душать ...
     
  7. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    ..."Вічний відпочинок дай йому,Господи,а світло вічне нехай йому світить,нехай спочиває у спокої.Амінь".. Вічная пам"ять...
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Я теж спочатку не надто звертала увагу на неї.. Але потім, в сукупності з текстом під нею "з яйцями" - здається мені, що це був ще один прояв неповторного "гумору від Левандівки".. Це тільки моє особисте враження..
    А от підпис - така одвічна мудрість, особливо вже після прощання..

    Ще побачила назви книг від товариства "Пошук", і теж подумала про п.Віктора - згорів, щоби світити і відійшов - дорогою у вічність..

    Після того, як вчора помолилася за упокій на Службі Божій, направду стало легше - залишився такий світлий сум за Людиною, яка зараз у кращому світі..
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    напишу , що думаю.
    не шукайте ніяких знаків. немає. така була Воля Господа.

    вважаю, що сум, це нормально. Віктора ми завжди будем памятати.

    але гілку варто закрити, бо повторюся, ЖИТТЯ ТРИВАЄ.
    Левандівка, думаю, тішився , як би форум жив і далі своїм життям.
    бо це й було частинкою його життя- жіночі, веселі, згуртовані ДП.
     
  10. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Заходиш на сайт і одразу клікаєш на фото п.Віктора.
    Сьогодні п.Віктор уже спочиває вічним сном..його тіло відповичає від земних мук. На його могилі виростуть квіти, легенький вітерець колихатиме їхні пелюстки, а пташки наспівуватиму ніжні пісеньки....
     
  11. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    10 травня буде 9 днів, може зберемося в ПХ?
     
  12. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    може і варто, але я вважаю краще після 9 днів хоча б
     
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Я теж про це думала, може замовити Службу, хто має бажання піти помолитись, а тоді пом`янути в ПХ?
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Не думаю, що хтось спеціально вишукує якісь знаки. Пишуть про свої відчуття і переживання.
    Щодо волі Господа - незрозуміло...
    Гілку закривати не варто, саме тому що сум - це нормально.
    Але життя і справді триває, й на форумі теж. Всі гілки відкриті, ніхто не забороняє жити, і ми живемо як кожен вважає за потрібне, хтось тут, хтось там, сьогодні тут, завтра там, чи одразу всюди - життя триває))
     
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Підтримую..
    Ще не один форумчанин/нка, який був відсутній на форумі довго і дотепер - зайде на форум, в цю гілку і дізнавшись цю сумну новину захоче висловити свої співчуття, переживання, емоції, сльози. Як гілку закриють - то де писати? Он я тільки вчора ввечері дізналась, бо декілька днів не читала форум. Як трохи написала, то якось ніби легше стає, хоча зовсім не легше на душі і сьогодні.
    Час пройде, і в цю гілку само собою менше стануть писати. Але закривати точно не треба. ІМХО.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Може не варто її закривати. Сюди буде кожен заходити висловлювати свої почуття, думки, сни. Тут кожен буде щось знаходити те, що для нього в ту хвилину буде значуще. Не має значення скільки днів пройде, років...А форум живе і буде жити, всі це розуміють.
     
  17. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Це сум, крик душі і туга одночасно.....
    Незнаючи особисто п.Віктора я глибоко переживаю.... постійно думаю про його сім'ю, яка зранку прокинеться, а в хаті бракую батька.....
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    однозначно не варто закривати тему... смуток це теж грань життя... хтось проходе то зараз, а хтось ше може тримаэ якусь образу яка вiдiйде пiзнiше i прийде сюди вiдписати... тим паче шо Левандiвка НАШ жив ТУТ.. нами жив. I закривав як правило вичерпанi чи безглуздi теми...
    а щодо життя форуму то його варто тримати в строгостi та порядку як то було до тепер.
     
  19. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Вчора ми попрощалися з Віктором... Всім нам буде його бракувати...
    Не варто закривати гілку. Тут можна спілкуватися про Левандівку, згадувати його, кому що сказав, чим допоміг і т.д. Я й сама не заходила на ДП близько двох років, спілкувалася з Левандівкою поза форумом, а тепер хочеться розділити свій сум з людьми, які теж його знали. Я ЗА, щоб зустрітися на дев"ятини та сороковини.
    Андріася, ти молодець! Дякуємо, що вчасно нам подавала інформацію щодо організації похорону. Велике прохання до людей, які підтримують стосунки з сім"єю Левандівки,а особливо до Андріасі, подавайте тут інформацію, щодо служби Божої на дев"ятини чи сороковини, а також, якщо потрібна буде якась допомога.
     
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    для мене це те саме, що закрити форум взагалі. Бо навряд чи ще десь я буду дописувати... І розірвати останню ниточку, що з ним пов"язує... Він і ДП- для мене синоніми. Тут, поки говоримо про нього, він ніби поряд ще. Ера під назвою "ДП" для мене завершена, більше не зможу тут бути. І на форумівках без нього присутньою не буду, це точно... Хіба 2 травня, на полі №9. Чи скорше... Але з ним.