Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Ніяк думки не зберуться, все крутяться та крутяться навколо тієї гіркої події...Для мене п.Віктор був просто "знайомим, який сам вдома приймав пологи, коли народжувались його дітки; який обливав відром холодної води дитину з 40-градусною т-рою"..Саме так я із захопленням часто розповідала про нього своїм друзям, рідним. А тепер, прочитавши стільки сторінок, розумію, яку Людину ми втратили , Людину, яка тихо та скромно змінювала світ...Вічная пам'ять...
     
  2. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Мудрі поради, повчання і влучні вислови Віктора не забудуться. Він був працьовитою, справедливою та чуйною людиною. Вічна пам’ять і Царство Небесне.

    В труну забито вже останній цвях.
    Лишились мертві квіти на могилі
    І вічна пам'ять у живих серцях...

    Стільки людей на форумі, але без Левандівки тут ніби порожньо...
    Шкода, що не була з ним знайома особисто:sad:
     
  3. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    так, якісь посиденьки стали не посиденьки, в яку тему не загляну - всюди "востаннє редагував levandivka...". І то "востаннє" крутиться в голові, не дає спокою... ніяк не хочеться вірити та змиритися.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    найперше треба його захистити щоб нiхто не здумав зламати.... а далi вiн дочекаэться людей якi будуть продовжувати цю справу. Може колись й Данило...
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Хоча й не могла бути присутня, та молитвою була з вами.. Вічная пам"ять..
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    та ні, люди були задіяні. але є всі архівиі вся інформація зноходилася в нього.
    Сьогодня були розмови про передачу тих документів історичному музею...
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Я, як і багато хто з форумлян, не була особисто знайома з Левандівкою, але мені дуже важко прийняти таку втрату...Ось уже котрий день збираюсь з думаками, щоб щось написати,але так і не змогла....Напишу одне,ми молимося за його душу і за його сім.ю.....
    [​IMG]
    Ми памятатимемо Вас завжди! Велике дякую за другу нашу велику родину - за наші ДП! ................................................
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    якщо передасте в музей то про "Пошук" можна забути - передадуть в запасники і всі забудуть.
    На то має бути штатна одиниця, яка буде займатися цим (якої ніхто не створить спеціально), або якщо музей має статус дослідницького, то має бути людина, яка візьме на себе такі дослідження.
    Варто ретельно все обговорити з музеєм - в письмовій формі чи що (хоч це теж не гарантія).
    Знайти можливість поговорити з Вятровичем може він щось підкаже.

    Найкраще, звичайно, щоб хтось міг цим займатись хоча б трохи, але на совість, бо в нас гучно оголосять про передачу напрацювань, поб"ються в груди, і закопають в запасниках ...
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Була нині думками і серцем в тій капличці...
    Вже сьогодні третя доба, а я як в якомусь тумані...
    Вранці роблю собі каву, а він мені на думці...
    Ніколи не бачила, не маю уявлення, який в нього був голос...
    Вічна пам'ять Вам, п.Вікторе.
     
  11. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Орман права.

    В силу спорідненості наших з левандівкою громадських навантажень (навіть не знаю, чи це правильний вислів, бо ніхто, крім нас самих, нас не навантажував), знаю, що все так і буде. Маю досвід роботи з музеями, з музейними працівниками, з системою.

    З тим матеріалом буде працювати далі той, хто так само запалений. Навіть якщо буде приділена штатна одиниця, котра не буде персонально зацікавлена - хана справі.

    (У стрийському музеї припадають порохом і цвіллю рідкісні роботи Обаля, але нікому діла нема, а дати комусь, хто б доглядав власним коштом - не можуть...)
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Я не змогла прийти. На жаль. Думками і молитвою була присутня. Повернулася недавно додому, зайшла сюди і ЛФ, читаю дописи у цій темі і дуже мені жаль Данилка та Оленку, як подумаю собі, як то страшно залишитися у такому віці без тата,то так мені від жалю серце стискається, так то страшно...Віктор пішов від нас і зараз його душа у кращому світі, але так шкода його діток, котрі так рано взнали біль втрати...
     
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    І я не змогла прийти(( Але всі мої думки вже 3-ій день там з його родиною, навіть уявити важко як їм тепер.... Хай з Богом спочиває, ми завжди будемо його пам"ятати. Завтра поїду туди на могилу до баби з дідом, спробую знайти й Віктора. Скажіть чи дуже далеко вона від входу? Бо молї поховані скраю, біля дороги, а там далі я ніколи не була... чи важко буде мені знайти його?
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    там Імель ніби писала на якому він участку
     
  15. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Таким п. Віктор залишиться в моєму серці назавжди...(фото з моєї першої і єдиної форумівки ЛФ березень 2009р.):cry:
    [​IMG]

    [​IMG]


    ВІЧНАЯ ПАМ"ЯТЬ!
    [​IMG]
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    і я не могла прийти напривеликий жаль. Але пішла в церкву, поставила свічку, дала на службу за п. Віктора.
    Вічна пам"ять!
     
  17. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    щойно зайшла на форум...і очам своїм не вірю! як? чому? за що? я особисто була з ним знайома , добра людина була... щиро співчуваю його рідним...нехай Бог дасть Вам сили пережити цю втрату... Вічна пам'ять! Ми будемо за Вас молитися...
     
  18. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Однозначно, що консервувати не можна.
    Біля каплички сьогодні зустріла свого давнього та доброго товариша, кума (голову товариства пошуку жертв війни "ПАМ'ЯТЬ") Любомира Горбача. Виявляється вони з Віктором були добрими знайомими та співпрацювали неодноразово. Хотілось би сподіватись, що його зацікавить продовження розпочатої справи, окрім усіх інших своїх громадських обов'язків. Любчик - це та людина, яка береться за справу віддано та відповідально.

    Мої хлопці допомогли сьогодні попрощалась із Віктором. Хоч на пару хвилин приїхала, помолитись та сказати своє останнє "дякую".
    Важко бачити хорошу людину в домовині. Ой, як важко :sad:.
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Ходили з чоловіком на цвинтар, недавно повернулись... Там ще горіли дві свічечки, побачила вінок від ДП, розплакалась, направду велика родина...
    Дуже дякую дівчатам, котрі в темі та в ПП відписали, як знайти могилу, дуже швидко знайшли. І ще питання про вінок, напишіть будь-ласка в ПП, чи потрібно гроші окремо комусь перевести, чи гроші взяті з тих, що Мартіні переводять.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Мартіні оплатив обидва вінки. Можете ще гроші перевести на картку. Кошти передали сестрі Ользі. І пізніше знову буде передано їй.