Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    як Ти гадаєш, йому би це сподобалося?
     
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    Ука, думаю, йому б не сподобалися і наші сльози, і ця гілка... Але ж воно є...?
    Я не знаю, чому- але чим далі- тим гірше. Усвідомлення тої біди пропростає мій мозок, і бачу, що так я доведу себе до такого стану, якого він би точно не хотів...
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Учора на вечірні виревілася за всі дні, коли намагалася стримуватися. Виревілася, бо хоч і розмовляли щодня, все одно лишилося недоговорене, недороблене, недо... Інакше й не може бути. Коли смерть приходить поступово, ми маємо час звикнути. Раптова смерть не дає нам часу, звикати доводиться після...

    Коли помер отець Роберт, мене відкинуло від вишивки на більше року. Але я до неї вернулася, бо знала, що йому би це не сподобалося. Він любив мої вишиті речі, особливо подаровані йому. Але завдяки йому я почала робити листівки...

    Зараз у мене відчуття, що хочеться покинути все, бо я більше не матиму кому надіслати фото на критику, й про це далі буде нагадувати електронна адреса в пам'яті компутера, що вискакує при наборі однієї літери L...

    Проте я надто добре пам'ятаю, як покинула ЛФ, як Віктор мене за це картав і не розумів. Він переселився сюди врешті решт... Піти звідси? Дозволити цьому форумові застигнути? Ніколи в житті!! Інакше слова, що Віктор житиме в серцях назавжди - ніщо інше, як просто брехня! Він мав за що любити цей форум і форумлянок (вони ж тут найкращі;))... І ми маємо"33 причини", щоби тут залишитися й допомогти форумові жити далі...

    ........……...
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2012
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: НЕ СТАЛО Віктора (levandivka)...

    І про аватарку.
    Коли поставив, спитав: "як тобі?" Кажу: "файна, багаті писанки..." А він: "а Фройд би плакав..." і смайл, який висилав найчастіше зі всіх - :xaxa:
    Він любив життя, радів йому. І, хоч говорив про її існування, смертю не жив ніколи. І нам не варто.

    Тему відкрию. Трошки згодом. Нам усім варто вийти із зачарованого кола, вийти із зацикленості, бо це все - від нечистого. Божий шлях не такий. І Віктор ішов шляхом Божим...

    Христос Воскрес!!!
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Допоможемо сім'ї levandivka. Обговорення

    Увага!

    Олег сьогодні їде зі Львова і хотів би зустрітися з форумлянами з ЛФ і ДП.
    Зустріч сьогодні, о 18.00 в Пузатій Хаті на Січових Стрільців, внизу, справа від стійки бару (там, де завжди).


    Крім того, нагадую прохання від Іри про те, що потрібно посидіти з Оленкою завтра.
    Зголоситися про допомогу можна тут
     
  6. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможемо сім'ї levandivka. Обговорення

    о 8 годині 10 травня на Левандівці в церкві Андрія-Йосафата (маленька церква на Повітряній...мені в ній дуже затишно...) відбудеться Служба Божа за упокій душі Віктора, 9 днів
     
    Останнє редагування модератором: 8 Травень 2012
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    От і я щойно на форум зайшла,щоправда інформацію знала раніше-сестра по телефону повідомила, то я второпати не могла про що вона-просто не вірила своїм вухам. Всі мої відчуття важко описати-на форумівках я з ним не спілкувалась,тому як людину його не знаю. Але ридала я того вечора довго. В мене так склалсь все докупи в особистому не все гаразд, а тут ще й на форумі така втрата-жах. І зараз перечитувала гілку і шокована всією інформацією-надіюсь,що форум зможе підтримати сім'ю в таку важку мить. Втратити близьку людину важко, а годувальника, батька і чоловіка вдвічі важче.

    Нехай з Богом спочиває.
     
  8. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Ой, дівчата, досі не можу повірити у все це. А минулої суботи ще й дізналась, що п.Віктор був сином моєї вчительки алгебри/геометрії Інни Вікторівни Федущак. Яка це була вчителька! Мудра, справедлива, вимоглива! Як старалась вона для дітей! Обов"язково найближчим часом піду на Янівське та покладу на ці могили квіти!
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2012
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Була в неділю з Олею-Dzintars на цвинтарі, помолились, попрощалась, свічечку запалила. Пам'ятатиму його завжди, бо він був наче батьком ДП, всі, хто сюди приходив, одразу ж дізнавалися, хто такий levandivka :). Бракуватиме його жартів, реплік, коментів. Про форумівки взагалі мовчу... Надіюся, що нам таки вдасться зберегти ту традицію, адже він так любив нас збирати разом. І кожного разу, коли писалося, що ой, не буду, не можу, писав-пошкодуєш про то... І кожного разу був правий.
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    також шкодую.. шкодую що так і не вирвалась на форумівку, шкодую що ніколи не мала часу толком потеревенити... що не сказала останнього "привіт" і останнього "дякую"...
     
  11. xenia

    xenia New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    І я щойно на форум зайшла...,а тут така велика і непоправима втрата.
    Співчуття родині, близьким і всім друзям:girl_sad:
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    я вже 2 дні читаю цю тему і не можу повірити, не знаю що написати....:sad:
    вічна память...
     
  13. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Аналогічно....Зайшла на ДП вчора, після 10денної відсутності, просто в шоці...... Слів не вистарчає, приєднуюся до всіх співчувань родині, не уявляю форум без дописів і підпису у вигляді смішного собаки......
    .......жах... чому так?
    Вічная пам"ять... Спочивайте в мирі....
     
  14. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Мої співчуття рідним і близьким .... Вічная пам"ять.......
     
  15. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Глибоко співчуваю рідним, друзям, близьким... особливо дружині і діткам... Це дуже велика втрата, для нас усих...
     
    Останнє редагування модератором: 8 Травень 2012
  16. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Що на рахунок форумівки в четвер?
     
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Пишуть на ЛФ, що буде ввечері о 18-19 год., але година ще уточнюється.
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Давно не заходила на форум, переглядаю нові дописи і тут така тема..... Нехай упокоїться з миром душа Віктора, я завжди його пам"ятатиму, хоч бачилися ми лише раз, зате спілкувалися частенько і завше на позитиві, запрошував мене на форумівку, а я так жодного разу і не прийшла....... Розумію що смерть неминуча і що ця обіцянка дається кожному з народження, та змиритися з цим важко...
    Сил і терпіння дружині п.Віктора Ірині і діточкам- Оленці і Данилові- вони тепер мають ще одного янгола-охоронця.
     
  19. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Взагалі-то, зустріч планується з 18 і до.... кому як зручно, бо ж робочий день...

    ---------- Додано в 00:57 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

    Дівчатка, переглядала відео, залите Віктором на Ютуб.. Не могла втриматись, щоб не показати. Можливо він вже десь то постив, але я не бачила... Сміялася і плакала одночасно...
    http://www.youtube.com/watch?v=wzxNMg7eWZ8&feature=BFa&list=UUqi5lzx2Nu6uLG2zwfdMXew
     
  20. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Я теж із тих, хто давно не заходив на форум і коли зайшла сюди на цих вихідних, то вже два дні перебуваю в якомусь ступорі, важко вірити. Йому якось вдалось стати близьким для кожного з нас (навіть для таких як я, хто не був дуже активним на форумі).
    Най з Богом спочиває....