відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Приіїхали з моря :)
    Були в Болгарії на Сонячному березі в тому ж готелі, що й минулого року.
    Їхали потягом - набагато зручніше, ніж автобусом.
    Погода була добра, три дні був дощ, але море все-одно було тепле.
    Їздили в Варну в дельфінарій (самі) і на екскурсію "Болгарське село" - дуже задоволені.
    Майже кожного дня ходили гуляти в Несебр. Ще влаштували собі дуже приємний шопінг.
    Їли дуже смачно. Наїлись досхочу винограду і персиків.

    Враження від відпочинку дуже хороші :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А підтвердити фотозвітом :) ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Якраз в дельфінарії і в "селі" фоток не робили, бо тоді пропускаєш всю виставу поки кадр шукаєш :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а вартість яка? харчувались в отелі?

    але ж набагато довше.....
    Як для мене оптимальний варіант машиною....16 -17 годин максимум+можливість зупинитись де хош
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    в готелі тільки сніданок. Вартість в ПП :)

    таки довше, але в порівнянні з автобусом краще довше, ніж мучитись

    погоджуюсь, але в нас так не вийшло
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Осьо розказую, як було в Туреччині, ми були тут. Готель - супер, територія, їжа - все було на висоті!!! Я поправилась на 3 кг:girl_crazy: Море чистюсіньке, кругом гори - ляпота!!:girl_in_love: Пишу і знову хочу туди:girl_cray::girl_cray:
    Ну, і як завжди ложка дьогтю... З погодою трошки не повезло в останні дні, по півдня йшов дощ:girl_sad: Я ще надивилась по телевізору, що в цей час робилося в Стамбулі, почала трястися, щоб і в нас такого не сталося, але, слава Богу, пронесло. Ну і другий момент - це, як завжди, наші расєйські "братья-славяне". І ніби не хочеться складати думку про всіх росіян по декільком екземплярчикам.... То вони напивались, як свині (ну, це класика), буянили, а коли охоронці їз виводили волали: "пацаны, помогите, россияне, где вы??!!!!" :8::bad::cesored:, то їхні тьоті скандалили, всюди, де тільки можна і з ким можна, короче кажучи - комплекс вищої раси "русскаго челавека" і "Россия-сверхдержава" в повній красі...
    Але сорі, трохи відхилилась від теми, парочка фоток:

    вирізане з гарбузів і кавунів

    [​IMG]

    басейн і кусок готелю

    [​IMG]

    пінна дискотівка (і я)

    [​IMG]

    гора

    [​IMG]

    хмарки:girl_smile:

    [​IMG]

    море і я:girl_flirt:

    [​IMG]

    вигляд з номера

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 36
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Трошки розповім, як ми відпочивали в Криму. :girl_smile:

    Як і минулого року, вирішили їхати з палатками. Цього разу нас було 7 дорослих, і наша Анжеліка, їхали двома машинами, розклали 4 палатки.

    Дорога туди була дуже тяжка, мала постійно висіла мені на грудях (думала, здурію:girl_crazy:). Зупинялись приблизно кожні 2 год. Зі Львова виїхали 8 ранку, в 3 ночі були за Сімферополем. Перед Сімферополем зупинились на автозаправці ВОГ, все, що я пам*ятаю - то КАВА - вона була така смачна, п*янка, той смак пам*ятаю до сих пір.:girl_spruce_up:

    Зранку розбили табір - в 4 палатках жили, і одну на "комору" (там була вся їда, також, перед Херсоном закуплені кавуни, дині, помідори). Щоб полегшити собі життя, зробили чергових, які мали зготувати їсти, і один з чергової групи залишався пильнувати в таборі. :) Чергувати випадало кожен 3 день, їсти готували на двох газових балонах, мали з собою крісла і столик - було зручно.
    Табір розташували між деревами, а з "кухні" був від на Кримські гори. :)

    Перші дні - то, звичайно, море, море, море. Потім їздили на екскурсію в Ялтинський зоопарк - дуже сподобалось, ходили там 4 год, і все не обійшли.
    Десь на 4 день мали халепу з малою.:girl_sad: Палатки були розставлені на горбку, з досить крутим спуском, а де-не-де розкидані величезні камені. І от, вона спускалася вниз сама, і впала на один з каменів.:girl_cray: Що то було.... Кров тече, я не пойму - чи то ніс, чи то що, вона верещить... Почали поливати водичкою, і тоді побачили, що то губа розсічена. Мала почала заспокоюватись, і кров перестала текти. Їздили в Ялту в поліклініку, доктор сказав - нічого не треба шити, все буде добре. Дякувати Богу, все зажило, і сліда нема.

    До моря треба було спускатися "Дорожкой здоровья". :) Спеціально зроблені сходи, кілька лавочок. Містечко дуже тихе, і чисте, маленьке. На пляжі є роздягалка, туалет, великий тент - під яким ми цілий день сиділи. Гора, яка заходить в море захищає пляж від відкритого моря, тому там набагато менші хвилі. Для тих, хто любить пірнати - на горі є стійка (чи як то назвати), досить високо, не всі наважуються аж зверху стрибати.:girl_smile:

    На море йшли зранку, брали з собою обід і великого кавуна/диню на всю компанію, вечеряли 6-7 год.

    Потім ще їздили на екскурсії в Лівадійський палац, Масандру, по Ялті... Було смішно, коли, об*їхавши кілька супермаркетів в Ялті, ми не знайшли курки-гриль. Купили її в Форосі. :)

    Дуже нам сподобалось. :) Вдень бігали білочки - шишки з дерев обгризали. Вночі на полювання виходили їжаки -табунами. Один величезний їжак, можливо, вожак, був такий настирливий, зовсім не боявся, ходив попри нас туда-сюда, в "комору" дуже хтів попасти... Малий якийсь їжачок добрався до кулька зі сміттям, запхав мордочку в банку з-під згущонки - я його і так рухаю, і сяк - а він ноль реакції - поки не вилизав все.:girl_haha:

    Пару фоток:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 35
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Привіт, ми повернулись. Були райських 7 днів в Белеку. Готель.
    Готель дуже гарний, територія велика і дуже доглянута, вся зелена і багата на місця де себе можна приткнути (диванчики, плетені кріселка тощо). Їда була правда дуже одноманітна, але то не новина останньо для турецьких економніших п'ятірок, загалом дууууууууууууууууже задоволені. Хочу щеееееееее.
    Пляж... море... то окрема тема - пляж широкий, піщаний, дно моря - пісок, море теплюще і прозоре. Готель дуже підходить для відпочинку з дітьми, анімація чудова, міні-клуб дуже гарний... словом нам всьо сподобалось, в Белеку була вперше, загалом розумію чому курорт по цінах як Мармарис:girl_cool:
    Їздили на екскурсію в Анталію і в Белек.

    готель
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    міні-клуб-ПЕКАРНЯ:girl_spruce_up::girl_spruce_up:
    [​IMG] [​IMG]
    пляж
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 31
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ось і наша маленька подорож на море у Хорватію
    м. Слунь
    [​IMG]
    Плітвіцькі озера
    [​IMG]
    .... ну і саме море...
    БАшка ВОда
    [​IMG] [​IMG]

    Але то тільки частинка фото, більш докладніше тут :girl_cool:
    http://picasaweb.google.ru/akosmeda/200902?feat=directlink
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    відпочивали 2 дні в Тисовці.

    подразню наших любителів зимових видів спорту - КАРАПУЗИКУ привіт!
    ось стільки було снігу ( фото з мобільного)
    [​IMG]
    ну і це єдиний вид спорту, яким я займаюся. це БОМБА! снігохід Ямаха! супер!!!. ( шкода нема фото мене в повному обмундируванні - окуляри, шапка, капішон, рукавиці, тіко шлема хіба бракувало:girl_haha:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Вав,супер !:girl_claping: Не можу дочекатись відкриття лижного сезону :girl_cray: :girl_crazy: :girl_flirt:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    :scare:Слава Богу, що нема.... Мені й того вистачило:xaxa:...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    І я ,обожнюю зиму у Карпатах :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    :D:D:D ой не можу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Касю, тихо заздрю і ковтаю слину :)
    Насправді, дуже класно, думаю скоро (зовсім-зовсім скоро :) ) всі звітуватимуть про "карпатський" відпочинок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. PAYLINA

    PAYLINA New Member

    Відпочинок у Єгипті.

    Дівчатка ,хочемо їхати на відпочинок до Єгипту у листопаді, хто був у такий час , поділіться враженями.
     
  17. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Єгипті.

    Я була. В 2006 році в Шарм-Ель-Шейх. Нормально, але не дуже жарко. +27 було максимум. І море було бурхливе - пару днів було навіть заборонено купатись.
     
  18. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Єгипті.

    Ми з чоловіком були в кінці листопада у Хургаді два роки тому. Враження позитивні - гарний готель, чисте море, дуже цікаві екскурсії, і головне - відсутність нетверезих туристів із сусідньої держави, але у цю пору в Єгипті короткий день - 7-7.30 год. уже темно, досить вітряно, прохолодне море і холодні ночі (принаймі мені ввечері були потрібні джинси і легенький светер).
     
  19. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    О, знайшла (дякуючи сусіду по Левандівці)!!
    Ми теж плануємо на 5 грудня до Єгипту з друзями, і теж турбує питання, чи там не буде холодно? Порадьте...:girl_in_dreams:
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я була на Новий рік у Хургаді, температура 25-27, але море тепле - ми в купальниках, місцеві в светрах, адже в них зима, треба светкри поносити :girl_smile:
    Швидко темніє, тому на пляжі довго повалятись не вийде. І ще, якщо плануєте їхати на екскурсії - наприклад в Каїр,до пірамід, то там буде прохолодніше, треба взяти щось тепліше, бо я поїхала в тому, в чому гуляла біля готелю і трохи змерзла.