відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    море.
    [​IMG]
    пляж
    [​IMG]
    наша хатка
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 33
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Отже, звітую..пишу з помилками, бо замучена...не судіть......поїхали ми в Кароліно Бугаз ....цю місцину вже знали, оскільки минулого року відпочивали там. Одна мила форумлянка попередньо нам знайшла хатинку, проте нам трохи умови не підійшли, бо там не було води....То день ми протратили на пошук хатки і знайшли приватний пансіонат, з загальною 3-х кімнатною кухнею, душ і туалет цьогоріч ще на вулиці, проте хатинки нові..лише минулого року здані...тому кімнатки чисті, акуратні, меблі, матраси і т.д. нові...
    видавали окремо кожному посуд, кожен мав свій столик для сніданків-обідів-вечерь...до моря 4-5 хв з дріботою іти...ніби все ок, але, як завжди, є якісь АЛЕ в передостанній день господиня заявила мені, що вона нас в 6.00 будить, бо їй треба наш номер поприбирати, бо на наше місце приїжджають нові люди...я звичайно сказала, що того не буду робити, то вона ще й образила мене і зробила винною, що я "бабушке возражаю"...і це не вперше..та ціла Людмила Николаевна дозволяє собі кричати на відпочиваючих, чи пересиляти з 3-х в 2-х місний номер, якщо сім"я з дитиною, хоча попередньо таке не обговорювалось...а мені заявила, щоб я мовчала, бо ми спимо на 2 ліжках, а платимо за 1...хоча в який номер мене посилили, в такому я і ночую...які претензії..без коментарів...але через цю бабку лише 1 відвідувачі сказали, що хочуть туди ще раз приїхати..хоча задумка непогана, бо той приватний пансіонат недалеко від моря, недорого там, тай на фоні кароліно-бугазьких трущоб виглядає не зле...

    отже, висновки...
    1. не хочу вже відпочивати в Україні;
    2. не хочу відпочивати без чоловіка.....свого:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 19
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну маємо надію фото звіт буде кращий!

    п.с УРА!!!! Уляся повернулася!!!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    От і ми вчора повернулися з Криму... Відпочинком задоволена!!!! Відпочивали в Поповці, в приватному пансіонаті "Солоха", їхали туди по путівці на 11 днів.
    Море супер, чисте як сльоза, пляж піщаний, досить широкий. І до глибини далеко, що мені дуже підійшло, бо плаваю не дуже. Після обіду декілька днів були хвилі, ото ми надурілися.... До моря йшли хвилин 10,правда краєвиди по дорозі не найкращі: багато ще не добудованих баз і багато сміття по дорозі... Пляж не найбрудніший, але до смітників дехто не доходив(всякі люди бувають).
    Сама база досить непогана, зроблена в українському стилі, номери затишні.... В путівку було включено трьохразове харчування, смачно і достатньо, навіть забагато, так що заплановане схуднення мені не вдалося.
    Господарі хороші і привітні, в них там сімейний підряд.
    Правда в самій Поповці і в Мирному, який через дорогу, немає ніякої інфраструктури, крім декількох кафе з пластмасовими столиками, від яких пахне солдепівщиною.
    Ну і ще Казантип, який бухкав музикою до 3 години,до нього було приблизно 2 км. Ми правда не ходили - шкода було 1000грн на двох за вхід на 1 день.
    І про дорогу: перший і останній раз їхали автобусом, навіть найновішим із кондиціонером. Дуже важко, особливо вночі, коли не знаєш, де подіти ноги і як заснути. Фотозвіт зроблю,коли прийде сестра, сама не вмію
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Це на базі
    [​IMG]
    [​IMG]
    Море
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  6. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Власні фотографії

    Odree, крясота!!!!
    А ви були в Туреччині? Де саме?
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Власні фотографії

    дякую
    ага, в аланії
     
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Власні фотографії

    Я їду в Кемер, потім порівняєм фотки [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Власні фотографії

    окі :) але в мене їх мало, бо можливості не було, діти не давали
     
  10. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    З нетерпінням чекаємо розповіді Одрі про турецький відпочинок!!!!
     
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Власні фотографії


    Я була в Кемері минулого року, на поч вересня.Дуже гарно, море , гори, з мінусів то те сонце заходить за гори десь в 16*30 і сонечка не видно, не помилуєшся його заходом. На робіть багато фото і відео, будем любуватись

    Одрі, дуже гарні фото, і твої і діток, і природи, просто супер, є чим порадувати око.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну що писати. на екскурсії нікуди не їздила, бо і так би нічого не побачила і не почула. готель, море і вечірні прогулянки містом. діти в захваті, я теж. але замучена. готель хоч був і 4 зірки, але кращий від деяких п"ятизіркових, пляж взагалі супер. пісок, сонце, море. вода дуууууже тепла. зранку температура води була градусів 28-29. єдине, що не дуже, це те, що від аеропорта далекувато, їхати десь годину і 40 хвилин, і після двохгодинного перельоту ще стільки часу в авторбусі, я була як витиснута цитрина.
    фото виставляла тільки з басейну абоз номеру (це фото пейзажів), бо лише там могла взяти в руки фотоапарат і не переживала за діток, а в морі мала тримати все під контролем.
    єдиний казус, який трапився, то в мії був отит десь на 5 день перебування. то викликала лікаря по страхівці. приїхали, оглянули, залишили ліки і через пару днів вже все було добре. (тепер до аптечки в дорогу я б ще брала завжди вушні краплі )
    юстька взагалі була звіздою весь час :)
    і ще зробила одне велике для себе відкриття - все золото, що продається в славному магазині соломія - з турції (хоч власники і били себе в груди, що це італія, та я на власні очі переконалася звідки така італія) зате ціни в три рази більші.
     
    • Подобається Подобається x 31
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Одрі а в якому місті ви були і в якому саме готелі?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Це не місто часом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ой не помітила неуважна я а готель мене дуже цікавить
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ось antik hotel & garden 4*
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Отже фото з Закарпаття у відповідних гілках... А розповідь така:
    Закарпаття - я могла б там жити, клімат набагато кращий ніж наш, хоч я фанатка рідного міста. Виноградів - найтепліша точка Закарпаття, і тому там звична літня температура близько + 30 градусів. Така погода була всіх 6 днів, що ми були там. Жили в пансіонаті Орлине гніздо, умови дуже гарні, пансіонат в безподобному місці, обгорнений з однієї сторони скалами (потухший вулкан) і горами, а внизу протікає річка Тиса, неглибока, широка і дуже швидка. Неподалік (приблизно 200-250 м) розташоване озеро, з платним входом на територію і шикарно зробленою територією (озеро природно-штучне, доволі глибоке, чисте, з численними заходами - східцями, невеличкою гіркою тощо). Ціна на проживання від 190 грн до 350 грн/номер/доба. Ми жили в стандартному двомісному номері (220 грн/доба), умови відповідають вартості, харчування не включене, проте ціни на харчування невисокі. Комплекс має басейн, платний, 30 грн/люд/день. Ми кожного дня ходили на озеро, часом на річку, багато досить плавали в басейні, їздили на страусину ферму поблизу Хуста, в село Іза (де плетуть з лози різну всячину, подекуди дорожчу ніж у Львові:girl_haha:), проїжджали енний раз Мукачево (не зупинялись правда)... і отак - дуже задоволені і відпочивші. Мали бути на 3 дні довше, але мене спіткала гірка доля - я захворіла дещо і ми тому вернулись швидше.

    Дуже дякуємо Наді (Наї) за позичене ерго і я отримала море позитиву від спілкування лише нажаль по телефону з хельгою. Мали ми ще в Ужгород заїхати, не склалось ... іншим разом зустрінемось з хельгою, може у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 19
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Богданко, ви харчувалися в їхньому ресторані? Скільки вам приблизно йшло в день на їжу двом дорослим?
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми харчувалися і в їхньому ресторані і в ресторані на тому озерці і їздили в сторону Хусту в Теплицю в ресторан Ташкент (чайхана, узбецька кухня). В їхньому ресторані такі ціни: порція дерунів 11 грн, зупи - від 8 до 20 грн, салати від 10 до 25 грн, комплексні другі страви від 25 до 40 грн (напр мисливські торби - 2шт - запечена в тісті картопля з м'ясом, овочами в томатному соусі з грибами і баклажанами - 35 грн - до тої страви більше ніц не тре........), пиво розливне Туборг - 8 грн/0,5 л; мартіні - 16 грн/50 г............
    Шашлики на озері - 18 грн/100 г, в чайхані Ташкент супер смачно і теж недорого.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В суботу зранку, подивилися на сонечко за вікном і вирішили здійснити вилазку, точніше поїздку до Золочівського замку.
    Чесно кажучи, від самого замку чекала чогось більш помпезнішого. Але й так молодці, гарно відреставровано, особливо судячи з фото 90-х років, коли там були суцільні руїни. Пройшлися залами палацу, надивилися на старі меблі (в нас з чоловіком слабість до антикварних речей :)). Андрійко теж чемно все розглядав.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    По дорозі назад заїхали до Унева. Я просто обожнюю Унів - для мене це місце такого особливого спокою і благодаті.
    В Уніській лаврі я не була 2 роки - помінялося в них багато - збудували дерев"яну цекву (там на горбочку, де була пасіка), починають гарно оформлювати в"їзд. В них на Успення храмове свято, відбувається проща, а в суботу, вже по святі вся братія прибирала територію. Думала зустріну когось зі знайомих братів, попрошу шоб провели екскурсію для чоловіка, але видновсі були заняті прибиранням, тому водила його сама (він в Уневі був ще в 2000 році).
    Ми помолилися в церкві, набрали водички, потім сіли перекусили і поїхали додому.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24