відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве


    Олю, а ви з малою були? Мене цікавить чи реально з дитиною (і куди - порадьте) на Новий рік поїхати? Чи все ж дуже багато нетверезих і дуже "шумлящих" в готелі?
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ні, я була в Єгипті, коли Ярки ще небуло:girl_smile: а на Новий рік брали її хіба в Карпати. Перші два її Нових роки святкували вдома, вона спала з ватою у вухах через салюти:girl_smile:
    До трьох років в теплі країни, особливо взимку я не ризикувала брати дитину, їм важко акліматизуватись та й в Єгипті їжа та вода досить специфічна, майже у всіх були короткочасні розлади шлунку.
    А в наші Карпати ми їздили з Яркою з 7 міс на лижі. Ось і цього року плануємо зустріти Новий рік на якомусь лижному курорті але ще вагаємось де - у нас чи в Європі.
    А взагалі - дитині добре там, де добре мамі :girl_smile:
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    не знаю,як у грудні, а от на початку лютого о 16,00 годині- вечір і куртку треба одягати.
    І до 3 років дитину я б не ризикнула туди узяти- кухня специфічна і відсутність прийнятного для маленької дитинки харчування навіть у 5 зірках.
     
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми плануємо на початку грудня.. Сезон у них в жовтні десь, зараз може бути не те, що прохолодно, а вітряно і хвилі великі. Якщо їдете на "овочевий" відпочинок - шукайте готелі, де є басейн з підігрівом, якщо ж все-таки хочеться насолодитися красотами Червоного Моря - варто задуматися над проживанням в одній із бухт Шарм-ель-Шейху (вони не такі вітряні). Наскільки я знаю, Шарм ель Майя, Наама Бей і Шаркс Бей в тому списку займають перші місця.
     
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Вибачте, що не я на фото, але...
    хто в Єгипет, а хто на лижі. Чоловік цього року в жовтні відкрив сезон.
    Австрія, Зольден
    Зима підкралася
    [​IMG]
    Мій коханий чоловік
    [​IMG] [​IMG]
    Зимова казка
    [​IMG]
     
  6. Кугут

    Кугут Member

    Теплые курорты зимой: Таиланд или Гоа?

    Доброе время суток всем)
    в предверии новогодних прадников хотелось бы посетить экзотический курорт....убежать от всей это суеты мегаполиса))
    Т.к. ни там ни там не был...прошу Вашей помощи определиться куда лучше поехать....уж очень хочется чего-то нрового и необычного))
    Может быть кто то посоветует отель...курорт ....вобщем расскажите кто где был...а я сам определюсь)))
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Подорожі це одна з моїх улюблених тем. Обожнюю їздити закордон, взнавати багато чого цікавого і просто гуляти по незнайомому місту. Бачу обговорюється тема Єгипту то поділюся власним досвідом. Була там 2 рази. В Хургаді відпочивала в січні, скажум так жари не було, а коли ще вітер дув так взагалі на пляжі було холоднувато. Але хороший настрій не дозволяв звертати увагу на негатив. Зато можна поїздити на екскурчії, їх там багато і всі цікаві. Другий раз була в Табі в квітні, тобі якраз було добре тепло і комфортно. В принципі цей курорт не дуже відомий і переважно сімейного типу, парам з дітьми підходить. Але захід в море в більшості готелів з пірса. Ще плюс цього курорту, що недалеко від кордону з Ізраїлем, куда варто поїхати на екскурсію.
    в предверии новогодних прадников хотелось бы посетить экзотический курорт.
    між тайландом і Гоа, я б обрала Тайланд. А якщо фінанси дозволяють то Домінікану, або Кубу.

    Фотки просто супер. Все хочу в Австрію на лижі, а якщо ще помріяти то в Швейцарію.
     
  8. Nikoletta

    Nikoletta Active Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А якби мені довелосі обирати серез екзотичних курортів, то мабуть не змогла б обрати що краще:girl_in_dreams:
    Воно ж усе красиве! АЛЕ якщо враховувати скільки то коштує, то ГОА дешевше ніж Тайланд буде. Єгипет ще трохи дешевше,але не зовсім він для мене вже екзотика:girl_haha:

    Якщо оберете ГОА, то краще їхати на південь курорту, а якщо Тайланд, то звісно Пхукет - більш культурне місце, чисто і весело, імхо:girl_curtsey:
    З готелів можете подивитись JOECONS на ГОА - це найбільш дешевий варіант, бо 3 зірки, але мені особисто та друзям сподобалося, розміщення гарне у отеля, сервіс добрий, а готель хоч і невеликий, але дуже гарнюній:girl_claping:
     
  9. Кугут

    Кугут Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Nikoletta,а коли Ви там були останній раз?) крім 3* зірок нічого більше не має гарного та не за великі кошти?))чи цього отелю буде достатнє?)
     
  10. Wilvarin

    Wilvarin New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я, до речі, в Joecons була в в цьому році. Дже приємні враження, чому це 3* - незрозуміло, може тому що він сам невеликий? Розташований в дуже затишному місці, тобто це отель для відпочинку, розважати як в Єгипті там точно не будуть. Сервіс, харчування, номери - все на рівні 4* як мінімум, так що варіант дійсно дуже смачний :)
    Хоча, 5* в Гоа теж є, і є дуже непогані, ось наприклад Leela Goa - просто рай на землі...
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Репортаж про Чукчу..Чукча на озері Синевир.
    гуляє, замучився, озеро,задумався і пішов попити чаю і поїсти меду.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 19:45 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    а ще, там дуже гарно. хоч ми там і не вперше - але там дійсно дууууже гарно. погода лагідна і приємна, сніг пухкий. немає тої вологості, як у Львові.
    файно поїли в колибі, пахнемо тепер димом. хоч ті генделики і не ресторани - але там такий смачний банош з грибами і млинці, і чай - як в жодному закладі Львова.

    бажаю всім хоч раз побачити це озеро:girl_in_love:
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    точно. тіко троха снігом засипало ну і крига , люба моя, тіко весною скресне:girl_haha:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а чим ви їхали? Дорога нормальна?
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ооо. ми екстремали ще ті. до Стрия нормальна. далі - не дуже.
    найсмішніше,перед підйомом на Синевир - платиш грошики, і їдеш далі, але дядьки мають очі як тарелі і попереджають, же як не виїдемо на верх - то гроші не відають і пхати не будуть:girl_haha:
    але ми навіть не неповно привідній виїжджали. а зараз на повно привідній виїхали . норма. але в нас седан ( щоб не подумали, що позашляховик).
    ми на верху були єдині. усі решта залишають авто - і йдуть пішки.
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Цими вихідними я як жаба-мандрівниця - була в Мукачево-Пилипці-Плаї. Їхали через два перевали - Воловецький і у Верхніх воротах.
    Такого екстріму я давно не відчувла - чересь весь перевал ми маневрували між фурами, які де заглохли, там і стали.Їх пробували тягнути тракторами. Вантажівок я нарахувала більше 30.
    Ось яка була дорога.
    [​IMG]
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  18. Miki

    Miki New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Так ми відпочивали в Турції.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 Березень 2010
  19. Роса

    Роса Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Розумію, що цитую зараз старий допис, але думаю, що мій досвід може комусь знадобитись.
    Що стосується харчування в готелях, то я б не була так категорична, що в 5* готелях нічого дітям їсти. Практично у всіх готелях є стіл здорового харчування, вегетаріанський стіл, де їжа приготовлена на пару, без солі, приправ, тощо. У більшості готелів в ресторанах є навіть суміші для дитячого харчування (тільки про них треба обов"язково запитувати в менеджера ресторану). Якщо біля готелів є супермаркети, то навіть не треба з собою пачки памперсів тягнути.
    У нас ДУЖЕ великий досвід відпочинку з маленькими дітками ( з дочкою літаємо з 2,5 місяців, з сином - з 8 місяців). І я абсолютно переконана, що кращого відпочинку з маленькими дітками, як у Туреччині та Єгипті, годі шукати. По-перше, швидко добираєшся до готелю. 2 год перельоту в Туреччину, 4 год - в Єгипет (це довше, але взимку теплого моря для діток ближче нема). Єдине, в Туреччині, бажано вибирати готель не так далеко від аеропорту, бо в ту ж Аланію треба добрих 3 год їхати. А в Єгипті всі готелі близько до аеропортів.

    Принаймі там відпочивати з малими дітками НАБАГАТО легше, ніж в Європі, а про Крим я взагалі мовчу. Дівчата, якщо хочете їхати з маленькими дітками, і виникають сумніви чи питання - запитуйте, з радістю відповім.
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Словаччина.... мені подобається ця країна. Хоча воне не є першою в Європі, але щойно ми перетнули кордон і... відчутна різниця. Східна частина Словаччини не багата, але дороги з нашими не зрівняти. Зима і в них теж була. Села чистенькі і акуратні, нема складів всякого непотребу, типу гнилих дощок, декілька черепиць, арматура (на всякий випадок). Подвір"я зелені, навіть якщо там є худоба ( у наших селах зазвичай там де є худоба подвір"я брудне). Можливо, мені подобається ця країна, що виростала я на їхніх казках, вільно дивилась їхнє ТВ і слухала радіо. Вільно розумію мову і відносно вільно спілкуюсь нею.
    Чому в нас не так.... адже то не далека європейська держава, нас відділяє один кордон. Соціалізм і в них був... В чому ж проблема? Чому в нас люди смітять на вулиці, а в них навіть "бичка" нема знайти. В на є те саме - гори, краєвиди, замки... Вони цінують свою культуру.
    Ось така краса
    [​IMG] [​IMG]
    Там, делеко на сонячній долині, місто Мартін, там ми проживали, а 20хв в гору - справжня зима
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Дорого до села
    [​IMG]

    Прикольна кав"ярня м. Бойніце
    [​IMG]

    Фотошопом посадили в свій інтер"єр відомих акторів :)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    Ще трошки
    м. Бойніце, замок
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Зоопарк (весна ще не скоро, ведмеді ше міцно сплять :) )
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ось така чистота
    [​IMG]