відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    обожнюю зимову Словаччину:) на жаль, цього року не поїхали,але може наступного пощастить:)
    там справді дуже гарно і затишно, але дивно коли вже після 18 години все закрито,людей на вулиці не має і ще існують магазини з радянським асортиментом. Млію від їх чаю з ромом....ммм
     
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мене це теж здивувало, але потім зрозуміла. Вони не є так матеріально залежні як ми у них інші цінності - сім"я. Як мені пояснил, в барах сидить, в основному, молодь. Ті що вже мають сім"ю, проводять час з сім"єю.
     
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Хельго, а можна ще фото?! Таака краса.:girl_in_love: Запрошували нас цієї зими туди на лижі, шкода, що не поїхали...Скільки часу були?
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а як мені місцеві пояснили, а ще знайомі,що там жили,бо бензин в них дорогий, мало хто може дозволи собі отако катась туди сюди, як в нас та й розваг в них як таких не багато. В барах сидять і сімейні чоловіки і добряче напиваються, але на вулиці ви ніколи нікого на підпитку не побачите то факт, як вони додому добираються-загадка
    А взагалі словаки привітні,файні люди, тільки не ті,що на кордоні стоять,бо ті вважають себе страшними європейцями і просто знущаються над людьми,особливо якщо розуміють,що ти відпочивати їдеш.
     
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми поїхали до друзів на тиждень. Хоч там багато лижних курортів, але ми не катались. Ось ще декілька фото.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    м. Левоча
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Нічний Мартін
    [​IMG]

    Фото з автомагістралі (на швидкості 120км)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Зупинка біля озера
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    красаааа....!!!

    дуже класні фото!
    хочу в Словаччину!:)
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ай, як то???
    заїжджали туди кілька разів казкове містечко:)
    фото дуже гарні
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну... взагалі то катається тільки чоловік. Лижі ми не взяли, бо машина не прилаштова для перевезення лиж. Якщо чоловік хоче кататись, то він кудись сам їде, а там були ми - він катається, а ми мерзнемо, та ще ми були залежні від друзів у котрих жили. Та ще й ціни на тому лижному спуску відносно високі.
     
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Правда....Фото бомбезні! Хооочууууу в Словаччину!!!
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ото нагнали всім охоти:)
    і я хочу :)
     
  11. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Народ, кто был в Хорватии? Говорят, что красиво и не дорого.

    Хорватия на время туристического сезона отменяет визы для жителей России, Украины и Казахстана. Второй год подряд правительство Хорватии для привлечения в страну туристов облегчает въезд.
    Теперь на протяжении всего сезона, с 1 апреля до 31 октября 2010г. граждане России и Украины смогут въезжать в Хорватию без визы на срок до 90 дней при наличии действующего заграничного паспорта.

    Хочется отдохнуть и вроде есть отличный повод!
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    з форумлян була хельга минулого літа здається
    були 2 роки тому мої добрі знайомі, гарно - так, але недорого - то не про Хорватію, ті хто тобі так сказали, збрехали))
    там дорожче ніж в Чорногорії на порядок!
     
  13. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я ото так рано встала, щоб вас запитати - хто вже планує літній відпочинок? розкажіть хто-куди мріє відправитись на моря, щоб ото і я собі врешті визначилась. Покищо намітила 2 напрямки - Болгарія (в цій темі зокрема дуже багато гарних фото, позитивних відгуків про цю країну та й сама я чула, що то більш-менш недорого, зате якість на висоті) і Хорватія (знаю лиш, що там дорожче... але факт що буде безвізовий режим дуже вже спокушає). Розкажіть хто був у Хорватії і Болгарії де краще там відпочивати? Зоорієнтуйте трошка в цінах, будь-ласка. І ще, знаю, що в Болгарії є купа приватних пансіонатів. А от чи є десь сайт, де можна почитати про них, подививтись фотки, вибрати, подзвонити і забронювати? (чула не раз, що знайти можна все на місці, але... якось отак мені страшно їхати на обум, та ще й перший раз) І в який час краще всього їхати в кожну з країн?
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я була:) надзвичайна країна тисячі островів, але погоджуюсь з Богданкою, дешево то не про Хорватію:) і вже навіть не про Чорногорію ( минулого року там теж все суттєво подорожчало в порівнянні з попередніми роками і тенденція зростає, бо росіян понаїхало , все скуповують і нагліють,прогнозують, що скоро Чорногорія доганятиме Хорватію, але то тільки по цінах, а не по сервісу:)). Хорватію обїздила всю, з півдня від Макарської рівьєри на північ до Умагу, раджу відпочивати на півдні (Макарська, Брела) Природа надзвичайна, поєднання хвойних лісів, гір і казкового аквамаринового моря ( голубий прапорець за найчистішу акваторію), дуже ввічливі і приємні хорвати, затишні кафешки (смачнющі скампі і кальмари), цікаві екскурсії та фіш-пікніки ...ммм одним словом- супер. Але є мінус- вузькі пляжі (галька), а людей дуже багато.

    країни не до порівняння, якщо вперше за кордон то можна з Болгарії почати і брати приватний сектор, але як на мене то Болгарія те саме, що в нас Затока тільки сервіс значно кращий
     
  15. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    саме так! Люблю Крим, але сервіс там дуже відштовхуючий :sad: вирішила махнути десь туди, за кордон :)

    А про Дубровнік що скажете? Чим ці місцини різняться?
    І взагалі, як то всьо робиться, їдеться в ту Хорватію? :) (ні, ну я чесно ні бум-бум в тому) - то треба купувати якийсь тур, чи можна забронювати готель і все?.. Як то взагалі краще зробити? І ще - туди тіко літаком варто добиратись?

    Р.S. якщо у вас є лінки на всякі блоги, форумні теми про досвід відпочинку людей в Болгарії і Хорватії - поділіться, плз. То всьо мені буде корисним :)
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2010
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Минулого року у Хорватії відпочивала моя хресна з сімєю....Перед тим багато шукали інформації, куди саме краще поїхати, шукали відгуки і т.д....врешті решт поїхали по рекомендації свого знайомого на о. Поріч (Porec)...і зупинилися в відпочинковому комплексі Плава лагуна(вони зупинилися в 3 зіркових апартаментах)....відпочинком дуже задоволені....саме цей острівець дуже затишний, зелений...ось сайт, який може бути корисним для тих, хто б хотів там відпочити: www.plavalaguna.hr
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я була минулого літа - Хорватія надзвичайно гарна країна і не тільки біл моря. Але дорога, цього року була як Чорногорія.
    Я була на Макарську, Дубровнік південніше і кажуть ще мальовничіший. Залежить коли їхати - в середині літа можна і північніше, Спліт наприклад, там були наші друзі - коли повернулись, то сказали, що там хочуть жити.

    Ми їхали автом, без зупинки подорож має тривати 11 год. з Ужгорода (інформація навігації). МИ зупинялись у центральній Хорватії у заповіднику на озерах. ПРиїхали туди ввечері, переночували, зранку пішли на екскурсію на озера (Плітвіцькі озера -фантастична краса) і по обіді поїхали на море - через 3 год. були на місьці.

    Так як ми їхали з дитиною, то через турагенство попередньо замовили готель і на морі і на озерах, але без проблем можна знайти житло, міста майоріли об"яваими. МИ поїхали у вересні, тому обрали курорт південніше.

    Тут фотозвіт з нашого відпочинку
    http://www.posydenky.com/showpost.php?p=530536&postcount=329
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а ви почитайте смпершу попередні сторінки....про болгарію писано переписано.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Болгарію в обіду не дам :girl_blum: із Затокою навіть порівнювати смішно ...

    і чого приватний сектор краще? Хіба дешевще, але Болгарія недорога країна і так.
    Хорватія - дуже гарно і дорого :girl_wink:
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а як на мене болгарія просто супер для відпочинку з дітьма. Цього року також планую знов туди.