Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Дуже швидко,легко і смачно виходить "Пиріг з плавленими сирками".
    Тісто
    400гр муки
    0,5 пачки маргарину
    6 ст.л. сметани
    1 ч.л. соди згашеної оцтом
    Замішуєм тісто і розділяємо на 2частини.Змащуємо форму і викладаємо 1 част. тіста.Далі начинка.

    Начинка
    3 плавлені сирки
    3 яйця(сирі)
    3 обсмажені цибулини
    1 обсмажена морква
    Сіль,перець.Можна додавати сосиски,гриби тощо.
    Зверху накрити тістом.Зробити вилкою проколи.Пекти 45хв,при 200градусах.
    [​IMG]
    Я замісила мало тіста тому верх не закритий.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Спробувала декілька днів тому зробити свинину в кисло-солодкому соусі. Смакота! Усім гостям дуже сподобалось, гарнір - розсипчатий рис або якісь макарони з твердих сортів пшениці. Готується досить швидко.
    Рецепт можна загуглити, як не знайдете - пишіть в ПП.
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Найшвидше можна приготувати твердий сир в клярі. За 10хв. можна не лише приготувати, але і з"їсти. Чудова закуска до вина)))
     
  4. true

    true New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    В мене гості дуже люблять, коли я запікаю в рукаві мяско, натерте приправами і нафаршироване часником, чорносливом, курагою. Якщо за день знаю про прихід гостей, то ще то мяско мариную. Але воно і так і так виходить смачне. Лише стараюсь, щоб мясо було свиняча шия. То мясо смачне як холодне, так і на гаряче. До нього на гарнір ми полюбляємо печені яблука, нафаршировані медом і чорносливом.:girl_in_love:
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Відповідаю на питання з карми. Просто треба порізати сир на шматки товщиною біля 7мм. Потім обкачати в муці, яйці. Жарити на добре розігрітій сковороді на середньому газі. Головне, щоб не перетримати, бо розплавиться. Як скоринка трошки підрум"яниться, зразу треба перевернути. Тобто, жарити 1-2хв. з кожного боку.
     
  6. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Якщо хочете порадувати гостей домашньої випічкою до чаю-кави, можу запропонувати рецепт цвібака. Готується дуже швидко. Отже:

    Інградієнти:

    Яйця - 4 шт.
    Цукор - 170 гр.
    Маргарина - 100 гр
    Мука - 130 гр
    Горіхи, цукати, родзинки

    Спосіб приготування: білки збити з цукром до утворення густої піни, додавати жовтки по одному і продовжувати збивати. Додати муку і перемішати вручну дуже легенько. Додати розтоплену теплу маргарин та легко розмішати. Має вийти маса консистенції густої сметани. До утвореної маси додати порізані горіхи, родзинки, цукати ( хто що любить). Форму змастити маргарином, посипати мукою, вилити в неї масу і пекти в духовці.

    Коли цвібак вистигне прикрасити зверху: я через ситко посипаю пудрою, далі н пудру по діагоналі викладаю смужки паперу і посипаю через ситко какао. Виходить така собі зебра.

    Смачного!
     
  7. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    в мене є кухонний комбайн , і я на ньому за 5 хв. молю картоплю на деруни
    Дуже скоро і зручно
     
  8. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Швиденько дістаю морожене сальце, нарізаю тонеько, до ньогочасничок, цибулька, хрін, гірчиця та солені огірочки, у духовці запікаю картопельку скибочками з духмяними травами, у морозилці є відбите мяско ,з якого швидко робляться відбивні або лангети, з екзотики можна посмажити банани у клярі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Оце були вчора на день народженні в чоловікової сестри і були там страви які б могли бути на швидкоруч:

    1.Лимон його поцукрувати, майонез, натерти на дрібній терці плавлений сирок, горіхи мелені грецькі(хто не знає то може подумати що це дисерт).Мені дуже сподобалось, а сьогодні робила сама,був сусід йому також сподобалось.

    2.Голубці з корейською морквою!
    Капусту відварити як на голубці, в неї закрутити корейську моркву і на 2- 3дні щоб постояло в маринаді.
    Маринад
    250мл кипяченої холодної води
    1ст.лож. оцту
    1ст.лож.цукру
    1головку часнику подавити
    250грю олії
    100гр оцту
    Довести до кипіння, щоб трошки остило і залити голубці!
    Смачного!!!!!!!!!! Може це не дуже на швидкоруч, зате смакота!
     
  10. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Там де я написала 1ст.лож. оцту має бути 1ст.лож.цукру! Перепрошую за неуважність!
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2011
  11. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Якщо я зранку знаю, що прийдуть гості ввечері, то до кави печу такий сирник:

    Інградієнти:

    800 гр сиру
    200 гр цукру
    150 гр масла
    6 яєць
    2 ст. ложки манки
    горіхи, цукати, родзинки

    Спосіб приготування:
    Все готую за допомогою комбайна

    1. Білки збити на густу піну, перекласти їх у поливану або скляну миску
    2. Сир розбити у комбайні на однорідну масу
    3. Вручну масло перетерти з цукром і продовжувати перетирати, додаючи по одному жовтку
    4. Одержану масляно-жовткову массу додати до сиру і перемішати у комбайні до однорідної маси
    5. Додати манку і перемішати у комбайні до однорідної маси
    6. Утворену масу додати до білків та легенько перемішати вручну до утворення однорідної маси
    7. Додати родзинки, цукати, хто що любить, перемішати
    8. тортівницю змастити маслом, посипати сухарями або манкою, вилити туди сирну масу. Зверху можна посипати горіхами. Пекти в духовці при температурі 150-180 градусів
    9. Як вистигне можна полити зверху шоколадною помадкою, але не обов`язково.

    Смачного!
     
  12. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Спекла вчора за цим рецептом - "ням-ням" сирник вийшов. Дякую за рецепт)).
     
  13. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    щвидко, корисно і СМАЧНО

    ми подарували мамі на день нар. пароварку, а вчора мали нагоду пересвідчитися в перевагах готування гостини нашвидкоруч таким способом. назбиралося нас на недільний обід 10 чоловік, мама завантажила швиденько пароварку - порції курки, обваляні в спеціях, і купу городини:молоду картоплю, моркву, шпарагівку, цвітну капусту, цукіні, патісони, мангольд, посолила злегка і на 35 хв. включила пароварку. І коли то гарно все на тарелі порозкладали, то вийшла така красота! Ну і смакота, звичайно - бо в пароварці продукти максимально зберігають свій смак і вигляд. Не уявляла до того, як можна, скажімо, вареною морквою гостей приймати, а тут все пішло на ура. І ще приємне відчуття таке лишилося, що їж справді здорову їжу:girl_claping:
     
  14. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Зараз сезон яблук. Отже шарлотка яблучна нашвидкоруч:

    Склад:
    4 яйця
    1 скл. цукру
    1 скл. муки
    1 ч.л. порошку до печива
    700 гр. чищених яблук

    Спосіб приготування

    1. Білки збити на густу піну поступово додаючи цукор.
    2. До збитої маси по одному вводити жовтки і продовжувати збивати.
    3. До збитої маси додати муку перемішану разом з порошком до печива і вимісити легенько ложкою
    4. Яблука порізати на плястерка
    5. Бритванку змастити маслом, посипати паніровочними сухарями.
    6. На бритванку вилити тісто ( воно виходить як густа сметана), викласти зверху яблука, можна їх трохи вдатити в тісто. Зверху трохи посипати цукром та корицею.
    7. Випікадо до готовності( температура 150-160 градусів приблизно 1 годину, але слідкуйте).

    Порада: шарлотку ставити в уже розігріту духовку і не відкривати її раніше ніж за 30 хв.

    Смачного.
     
  15. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    А ще можна посипати паприкою зверху і картопля буде така золотаво-червоненька. Ням-ням!
    А ми от такі смачні закусочки на шпажках нашвидкоруч гостям приготували: 1 - сир маасдам і виногадинки киш-миш, 2 - оливка, консервовані початки кукурудзи і салямі.
    [​IMG]
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Для неочікуваних гостей завжди маємо в морозилці 2 пачки неочищених креветок. Відварюємо 15 хв в кип*ячій воді з лавровим листом та перцем горошком. Виймаємо і вичавлюємо лимон на креветки. Смакуємо з соусом до креветок або низькопроцентним легким майонезом. Гості мають чим бавитись весь вечір :drinks:
     
  17. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    аналогічно!:girl_yes2:
    але я в бульбочку ще гарно втираю спеції різні до смаку, сіль, перець. замість шпондера в період посту ріжу грубо моркву, посипаю порізаною на напівкружальця цибулькою.
    а ще смачно посипати тертим сиром після того, як витягнути з духовки.
    в зимовий період під квашені огірочки, помідорки і капусту йде на "ура" :)
     
  18. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Салат нашвидкоруч
    для гостей "на порозі"

    все слоями на велике блюдо:
    1.мариновані опеньки
    2.дрібно порізана цибулька
    3. грибні сухарики
    4.тонкий шар майонезу
    5.200 гр. тертого твердого сиру
    6.тонкий шар майонезу
    7.6 тертих зварених яєць

    по часу займе до 20 хв. з прибианням.
    Інгредієнти практично у всіх такі в холодильнику є
    Салат настоювати не потрібно
    Дивуйте гостей
    СМАЧНОГО!
     
  19. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Коли треба швидко і смачно, то печу картоплю з мясом в рукаві для запікання. просто і легко.
    Картоплю почистити і порізати кусками середнього розміру (плястерками),
    м"ясо (куряче філе, свинина, телятина... не обовязково щось конкретне) порізати на куски ( соломкою),
    цибулю порізати півкружельцями.
    Все разом змішати, посолити, поперчити, можна додати ароматні трави, якщо хтось любить (базилік, тимян, розмарин), додати тріщки олії, перемішати, викласти в рукав для запікання, пекти 40-50 хв. при температурі 170-180 градусів.
     
  20. Oljusha

    Oljusha New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Для мене найбільш підходящий варіант: канапки з плавленим сирком, майонезом, кропчиком і часником. А зверху - скибочка огірочка. Це так - на закуску. Гостям дуже подобається! Перевірено!