Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    я сьогодні маю 30 хв щоб щось приготувати, поки прийдуть знайомі:girl_in_dreams:. зроблю салатик морква+горошок+шампіньйони+майонез, нароблю гарячих канапок, куплю якихось солодощів і фруктів, та й по всьому...
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    роблю гарячі канапки, а також піду купдю швидко фрукти, солодке і морозиво, морозиво з фруктами в оформленні поставлю, а солодка з кавусьою чи чаєм, а гаряі канапки та ще якись салат. та й усьо, як кажуть тре попереджати, а то вже в дорозі і кажуть, що їдуть, тощо звиняйте)))
     
  3. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Перечитала ваші дописи, аж апетит нагуляла.Я переважно готую картоплю пюре з грибною підливою,купляю оселедець,можу зробити салат з сухариків,шпротів і кукурудзи,відкрити (по бажанню)консервовані закрутки.Або купляю курку гриль,запікаю каптоплю в духовці і подаю з часником.Кава,чай,гарячий шоколад -теж все на вибір,+шоколад,фрукти,морозиво з полуницями з морозілки.Спиртне залежить від гостей(дівчатка-вино,хлопчики -щось міцніше.:girl_crazy:
     
  4. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    смажу картоплю з салом,часником і зеленню в лупині, квашену капусту, перець маринований, завжди є якесь печенько і цюцька, ну і вар або компот - це зимою поїсти приходять до нас гості ;), а літом простіше люблю салати з всього зеленого, а червень у нас під назвою черешні-полуниця, я вечеряю тіко тими принадами...., ну і гості теж не проти.
     
  5. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Вчора побачила по телеку дуже цікавий рецепт.
    Для тих, хто любить страви в горшечках.
    Підсмажити гриби з цибулькою і сметанкою на одній сковорідці, м"ясо ( будь-яке на ваш смак) з цибулькою на іншій. Натерти сиру куртоплю, як на деруни, посолити, поперчити , додати одне яєчко.
    Складати слоями в такій черговості - картопля, м"ясо, гриби, картопля.
    Тримати в духовці 20 хв.
    Перед подачею посипати зеленню.
    (думаю, за смаком можна додати якихось овочів - помідори, перець...)
    Весь час приготування блюда - максимум 40 хв.
    Ситно і смачно!!!
    Завтра приготую ;)
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    А я сьогодні за 30 хвилин приготувала обід, бо чоловік ціле рано борщ варив а я прийшла зі школи і треба було щось дітям подати їсти. У мене в холодильнику нераз лежить кілька днів полядвиця замаринована (просто добре посолити, поперчити і можна дати якоїсь спеції. в такому вигляді мясо може лежати кілька днів і не псуватись.)
    Так ось, порізала я мяско на медальйони і на великому вогні підсмажила з двох боків. Буквально по хвилині на кожному боці. Витягнула і виклала в ринку. А в тім часі на ту пательню покраяла цибулину і спасерувала, як трохи змякне дала до неї дві ложки Кухарського соусу Чумак а в кінці додала дві ложки несолодкого йогурту розведеного водою. Дати закипіти, доправити до смаку і ту суміш вилити на медальйони які опочивали в риночкі і поставити підтушитись на 15 хвилин на маленький вогонь. А за ті 15 хвилин можна зварити риж або макарони. Всі їли з задоволенням, навіть діти.
     
  7. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Привіт дівчата!!!!!!!!!:girl_bye:

    Сьогодні до мого чоловіка прийшли неочікуванні гості його одногрупники 4 хлопа.
    А в моєму холодильнику майже порожньо. десь завалялась пекінська капуста.Я зробила смачнюський салатик.
    нашинкувала капусту тоненько,порізала цибулину півкільцями,потерла моркву на грубій терці,нарізала соломкою квашені огірки,соломкою твердий сир(можна будь-який) я мала польський,посолила трохи і заправила майонезом.
    Всі сказали що смакота!!!
    А ще нашвидкоруч приготувала піцу з усього що було в холодильники (в основному залишки) трошки ковбаски,шпондерка,кукурузки,а ще порізала лимончик півкільцями (непогано) та посипала зверху тертим сиром.З лимончиком вийшло пікантно::girl_smile:
     
  8. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Я нашвидкуруч готую плов без мяса- відварюю рис майже до готовності, підсмажую морковку з цибулькою до м"якості, вимішую то все діло, додаю сіль, приправу до плову і в духовку на пів-годинки- 40хв. (поки не запахне смачно). Ось так просто і дуже смачно. До рису можна відкрити помідорчики мариновані, зробити якийсь простенький салатик або ж підсмажити м"яско чи ковбаску....
    А ще дуже смачно спекти картоплю в духовці, попередньо її почистити, помити і обкачати в муку вимішану з сіллю, потім на деко, змащене олією- і в гарячу духовку, до готовності. До такої картоплі можна чи то оселедця чикурочку, чи салат- все підійде. Швидкість приготування задлежить від розміру і сорту картоплі. Можна ще на деко копчене сало розкласти, то взагалі буде шедевр. Зате як просто!
     
  9. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Викладала кілька днів тому рецепт, але оскільки він був неопробуваний ще, то після приготування можу дати кілька рекомендацій ;)
    Отож, якщо у вас немає горшечків, то страва чудово смакує в гусятниці, і ще слід обов"язково полити страву сметанковим ( або будь-яким смачним для вас ) соусом, бо страва, незважаючи на велику кількість сметани у грибах, виходить трохи сухуватою.
    Але насправді дуже смачно. Ота потерта картопля додає пікантності . Також використовувала сухі спеції - суміш італійських страв, в кого нема, то гарно підійде базилік, для посипання самого верхнього лою картопельки.
    І останнє, в духовці тримати потрібно тохи довше - хв. 30-35.
    Смачного всім!
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    швиденька смачненька салатка..натерти моркву на мілкій терці,видавити часнику,посолити,,поперчити-заправити майонезом. швидко і смачно!
     
  11. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    я нашвидкоруч смажу деруни або картопля з салом замотана в фольгу і спечена в духовці. Гості завжди задоволені і ситі йдуть додому!:girl_crazy:
     
  12. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

     
  13. Elichka

    Elichka New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    ой, вас тут начитатися...Хіба "язик тікає":girl_crazy:
    Обов'язково випробую написані вами рецепти на вихіжних, а потім поділюся враженнями))))))
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Знайомий показав на забаві нові симпатичні канапки.
    на хліб з маслом покласти салямі добру та тоненько нарізаний чорнослив плястерком. Але не просто покласти а загорнути в тонко нарізаний трикутничком Королівський сир (той що з великими дірками). І архітектурно гарно і смачно дуже. Теж саме робив в сирі з яблучком.
     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Якщо до нас приходять гості несподівано (якщо їх заздалегідь не просили і ми не готувалися спеціально), то ми посидимо "по-домашньому": картопля-пюре, курячі стегна (ножки, крильця - завжди маю в морозилці на всяк випадок) запечені в духовці, оселедець, закрутки, м"ясна нарізка, овочевий салатик з того, що є під рукою. До нас гості приходять частенько, так що я натренована вже. :girl_smile:
     
  16. Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    я можу швиденько пожарити картоплю з цибулею та часником або деруни, стужити куряче філе (завжди маю в морозилці), відкривавю закрутки, можу зробити тости з жареними шампіньйонами або з майонезом і часником,на десерт є морозиво і цукерки.
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Дiвчата, порадьте, яка закуска була б комплiментом до пельменiв? До мене приходять друзi у суботу, i я хочу їй пригостити пельменями. Я тiльки змогла придумати салат з кислої капусти до них, але хочеться ще якийсь салат чи закуску, але щось не дуже складне. Якщо є якiсь iдеї, пiдкажiть будьласка.
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    На мою думку сміливо можна зробити будь-який овочевий салат, заправлений сметаною або олією, ще відкрити мариновані овочі, аджику чи баклажани "вогник" (якщо такі закриваєте).
     
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    Ось сьогодні знову "бульбу" робила... але то вже не для себе- чоловікові на роботу (він "приписується"), якщо захотілося чогось солоденького до чаю і швиденько- то вперед!
    Треба: сухарі ванільні (можна печиво, крекер, сушений хлібчик)- подрібнити на крихту- 300 грам (2,5 скл.) Масло (або канапкову маргарину) - 100гр. розтерти з пів-склянкою цукру, додати 1 сире яйко і вимішати з крихтою + 1 скл. молока, можна додати горішки, какао, ваніль. Отож, все те діло вимішати до однорідної маси і руками сформувати кульки типу "бульби" і обкачати їх в сухарях вимішаних з какао або корицею або кокосовою стружкою (ваша фантазія) Викласти готові тістечка на тарілку і поставити в холодильник на годину-дві, щоб застигло. Смачного!!!
     
  20. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

    якось з сирим страшнувато пробувати, я без яйця роблю, масло тримає форму + трошки коньячку