Viewing blog entries in category: кольоротип зима
-
Doktor Moro та Khustyanka подобається це.
-
-
Сьогодні цікавий статистичний пост про те, які ж кольоротипи переважають у львів’янок. Я проаналізувала дані всіх своїх клієнток і хочу поділить з вами результатами своїх досліджень.
На І місці — кольоротип «літо» (50%!!!), на ІІ — «зима» (27,4, на ІІІ — «осінь» (21,4
, а «весна» — на останньому місці (лише 1
(фото 1). Це пов’язано з тим, що у слов’янських національностей переважають холодні приглушені відтінки у зовнішності.
Серед літніх підтипів значно переважає «Справжнє літо» — 76%, з великим відривом по кількості йде «м’яке літо» — 19%. І зовсім мало «світлого літа» — 5% (фото 2).
Серед осінніх підтипів половина припадає на «Темну осінь» — 50%, далі йде «справжня осінь» — 27%. І трохи менше «м’якої осені» — 23%.
Серед зимових підтипів ситуація така — «справжня зима» — 56%, «темна зима» — 39%, «яскрава зима» — 5%.
У системи кольоротипів є тільки одне обмеження — вона створена для представниць європеоїдної раси. Причому, чим південніше національність, тим типовіше «зими і літа» — майже всі італійки, гречанки і іспанки. А чим північніше — тим більше «весен і осені». Це знамениті німецькі блондинки і руді мрії скандинавів. Слов’янські типажі — це переважно різні «літні кольоротипи».
Зимові типажі переважають в Японії, Вірменії, Узбекистані, Казахстані, Монголії, тобто їм пасують яскраві, чисті холодні кольори. Осінні кольоротипи найчастіше трапляються в Ірландії, Шотландії, а також Кореї.
exmargarytka подобається це. -
-
Наприклад, ви одягаєте одну річ темну, а все решта — світле або навпаки. Це не обовязково мають бути однакові відтінки (тоді це буде монохромний образ). Це може бути темно-зелений та світло-бежевий (образ 1) або темно-сірий і свтло-рожевий (образ 2). Також це може бути щось біле, щось світле і темне (образ 3).
Чим хороший цей принцип? Дозволяє візуально корегувати фігуру.
Якщо у вас широкі плечі, то верх одягайте темний, а низ — світлий. Якщо у вас широкі стегна, то носіть темні спідниці і штани, а верх — світлий.
Кому не підходить? Світлим кольоротипам, тому що ім варто уникати таких сильних контрастів. Усім іншим — добре.
Використовуєте такий спосіб побудови образу?
-
Принцип № 4 - все темне.
Ви можете поєднати речі темних кольорів - верх, низ, взуття, сумки. Враження від вас буде таємниче, загадкове або святкове.
Підходить цей принцип лише кольоротипам "темна осінь" і "темна зима". Всім решта кольоротипам - краще цього способу уникати (хіба що ви зробите повний макіяж, тоді - можна).
shemely подобається це. -
Привіт. Продовжуємо про кольоротипи. Якщо ваше обличчя добре виглядає зі сріблястою фольгою, то ви - холодний колорит.
Але холодних кольоротипів також є два - «зима» і «літо». Як визначити хто ви? За ступенем контрасту зовнішності.
Якщо у вас колір очей, волосся і шкіри мають сильний контраст, то ви - «зима» (як на перших п’ятьох фото).
Якщо у вас волосся і очі не дуже темні, а можливо й світлі, у вас середній або слабий рівень контрасту в зовнішності, то ви - «літо» (як на останніх фото). У вас можуть бути веснянки, але вони мають сіроземлистий відтінок.
Але «літо», як і «зима», має три підтипи: світле (слабий контраст), м’яке (середній контраст), контрастне літо (середньо-високий контраст). Зима поділяється на: темну, справжню і яскраву зими.
Найлегше сплутати при визначенні «контрастне літо» і «зиму». Відрізнити їх вам допоможе тест перед дзеркалом. Візьміть якусь річ кольору фуксії або яскравого насиченого синього кольору, прикладіть його біля обличчя. Станьте біля дзеркала і закрийте очі на 5 секунд. Відкрийте очі і подивіться у дзеркало: якщо першим кидається в очі колір, а не обличчя, то ви - «літо», а не «зима».
Якщо ж ви бачите одночасно і обличчя і колір, то ви належите до кольоротипу «зима».
Успіхів вам у визначенні свого кольоротипу! Ваш стиліст, Катерина Дорошенко.
-
Що за дивні фотографії? Що відбувається з актрисами? Чому одна й та сама жінка виглядає такою різною? Ви отримаєте відповідь на це питання прямо зараз. Ці фото - яскраве підтвердження того, що необхідно знати свій рівень контрастності зовнішності. Вона також впливає на визначення вашого кольоротипу.
Тепер ви знаєте, які кольори вам йдуть - теплі або холодні (після тесту з фольгою), а розуміння свого рівня контрастності буде впливати на те, якої яскравості і насиченості будуть ці відтінки - приглушені, світлі чи дуже яскраві.
Чому це важливо? Якщо людина з неконтрастною зовнішністю зловживає яскравими, насиченими кольорами, то цим висуває на передній план не себе, а одяг, тобто виникає ситуація - "йде плаття". Якщо ж комплект значно блідіше зовнішності, тоді виходить "сіра мишка". Нам же важливо, щоб колір прикрашав жінку, а не перебивав зовнішність і виходив на передній план.
Одяг повинні служити «рамою» для «картини» - нашої індивідуальності!
Дуже добре це видно на фотографіях, де в одному випадку - все гармонійно, а в іншому - явно щось не те. І з сьогоднішнього дня ви будете розуміти, що вся справа - в контрастності зовнішності.
Як визначити свій ступінь контрастності? Зробіть свій портрет без макіяжу і переведіть його в чорно-білий режим. У контрастного типажу на такому фото всі риси обличчя зберігаються, а у неконтрастного - від них мало що залишається.
Самий контрастний типаж - це поєднання світлої шкіри, темних очей і темного волосся. Таким людям підходять насичені кольори в контрастних поєднаннях.
Самий неконтрастний типаж - це все світле - волосся, очі, шкіра. Такому типажу підійдуть слабо контрастні поєднання кольорів. Середньому рівню контрасту зовнішності (а таких дівчат багато) треба поєднувати неяскраві кольори або створювати в образі середній рівень контрасту по кольорах.
Як ви вважаєте кому з актрис добре з темним волоссям, а кому - з світлим?
Vinnikomachka подобається це. -
Добрий день!
Припускаю, що вам хотілося б самостійно визначити свій кольоротип. Поділюся з вами одним дієвим способом як це зробити просто, швидко і в домашніх умовах!
Почнемо з визначення колориту зовнішності, тобто теплий він або холодний. Так ви будете знати, які відтінки вам підходять більше - з жовтим (теплі відтінки) або синім підтоном (холодні відтінки).
Що для цього потрібно? Дзеркало, срібна і золотиста фольга (можна взяти дитячий картон або тканину), денне освітлення (не пряме сонячне проміння), відсутність макіяжу і трохи часу. Сядьте перед дзеркалом перед вікном і спочатку прикладіть золоту фольгу з одного боку обличчя. Тепер уважно себе розгляньте. Що відбувається з вашим обличчям, а точніше, зі шкірою?
Якщо у вас заблищали очі, тон шкіри вирівнявся, зморшки і пігментні плями стали менш помітними, а ви виглядаєте свіжіше, то ваш колорит - теплий. Якщо навпаки, шкіра чомусь потьмяніла (нерівний тон шкіри - ділянки різного відтінку: сірий, жовтий, рожевий, бежевий), стали більш помітні недоліки шкіри (зморшки, кола під очима) і візуально ви виглядаєте старше (риси обличчя стали розмитими) або у вас хворобливий вигляд, то ви належите до холодного колориту.
Якщо поки не зовсім зрозуміло, чи добре вам з золотистим кольором, то тепер прикладіть до обличчя срібну фольгу і уважно на себе подивіться. Якщо ви стали краще виглядати саме з нею, то ви - представник холодного колориту і вам підходять всі холодні відтінки. А якщо ви моментально стали блідою, то ви - теплий колорит.
Для закріплення результату тепер прикладіть одночасно два листки фольги - з одного боку - золотисту, з іншого - срібну. І знову себе розгляньте - з якого боку обличчя виглядає краще? Тепер, знаючи, до якого колориту ви належите - теплого або холодного, можна приступити до визначення ступеня контрастності своєї зовнішності. Про це - в наступному пості.
-
Ще деякі кольори Pantone 2018/2019, які можна використовувати як доповнення до базових для створення цікавих образів.
KOCHAM подобається це. -
В моду повернувся Color blocking – поєднання кількох яскравих речей в образі або в одній речі.
Обираємо однотонні речі яскравих кольорів і поєднуємо їх разом. Перші три картинки - подіумний варіант. Усі наступні - це варіанти для різних кольоротипів.
Чи ви використовуєте такий варіант в своєму гардеробі?
-
Про модні кольори ми вже дізнались, а тепер подивимось про те, як поєднувати їх, щоби бути в тренді.
Перше модне поєднання - це total look. Ми поєднуємо речі одного кольору в образі. Що це нам дає? Виструнчує силует, додає росту.
Слід памятати, що при поєднанні яскравих речей, поверхня тканин має бути гладка, при поєднанні базових кольорів, можна брати речі різних фактур. Серед картинок представлені total look для усіх кольоротипів.
Чи ви плануєте створити собі такий total look цієї весни?
-
Хочу поділитися з вами яскравими, ефектними палітрами кольорів для дівчат та жінок кольоротипу "зима". Ви - ті унікальні красуні, які можуть дозволити собі носити чорний колір біля обличчя! Але можете і не робити цього. Набагато привабливіше ви будете виглядати саме в своїх яскравих та насичених холодних відтінках.
Будьте яскравими та гарними щодня!
Dominika подобається це.