Відповідь: Що читаємо? (2) "Атланта" я читала російською, чоловік купив ел варіант англійською. Я в щоденному житті все частіше згадую епізоди з тієї книги...
Відповідь: Що читаємо? (2) Згідна на всі 100%, я якраз у процесі читання (2-гий том). Оте прийняття нечуваних, руйнівних, здавалось би нереальних законів, так чітко нині простежується у нашій реальності. Шкода лишень, що не можу відкласти усі справи і читати, читати, читати...
Відповідь: Що читаємо? (2) і я читаю "Атланта"! Але, мабуть, читатиму і вдруге, бо зараз в мене якесь суцільне запойне читання, просто відірватися не можу, тому думаю багато деталей просто пробіжать мимо!
Відповідь: Що читаємо? (2) На одному подиху прочитала "50 відтінків темряви". Якщо щодо першоі частини в мене були двоякі враження, то друга мені дуже сподобалась! Зараз не маю біля себе третьоі частини, а руки вже аж сверблять до читання
Відповідь: Що читаємо? (2) Дівчата, читаю Одіссею Гомера.Це історія про сліпе кошеня. Хто має дома улюбленця -кота - рекомендую)
Відповідь: Що читаємо? (2) Після Айзека Азімова "Кінець Вічності" здається зміню своє ставлення до фантастики книжка про завжди захоплюючу тему подорожів в часі і прагнення до ідеального світу через зміни в реальності. Але попри будь-які високі технології люди залишаються людьми з почуттями, емоціями і помилками. Тема можна сказати вічна. Дуже раджу
Відповідь: Що читаємо? (2) Приєднуюсь. Азімов дуже крутий фантаст. Є аналогії з Україною чи з ти, що зараз робиться? Якраз маю її скачану. може то почитати на злобу дня.
Відповідь: Що читаємо? (2) ну скорше з тим, як себе позиціонує влада. і що робить/буде робити з людьми скоро(
Відповідь: Що читаємо? (2) прочитала на одному подиху "Розповіді про дитинство" Роальда Дала. чимось перекликається з "Над прірвою в житі" Селінджера. але Селінджер і близько не валявся ( не був би він євреєм, так би не розкрутився. імхо) читається легко і казково. цілком автобіографічна розповідь. були цікаві моменти про їзду на авто (сестрі 1,5 години розказували як водити автомобіль....) і про операцію на аденоїди (мені теж таке робили, і теж без анестезії, але вже в 90-х роках((( вчора закінчила "Історії про привидів" теж Дала. трохи страшнувато таке на ніч читати
Відповідь: Що читаємо? (2) Я думала, щр Роальд Дал тільки ДУЖЕ ДОБРИЙ дитячий письменник. "Чарлі і шоколадна фабрика", "Матильда" і ще щось про персик-ми з малим в свій час читали ці книжки. Відірватись не можна. Мені навіть в голову не приходило, що в нього ще є доросла проза. А про Селінджера я читала спогади його дочки. Я писала десь на форумі про цю книгу.Селінджер був ще той фрукт. Курт Воннегут "Бойня № 5" американці в другій світовій війні без героїчного флеру. Чимось нагадує мені Джозефа Хеллера "Уловка 22". Вони приблизно в один час і написані. "Танго смерті" Винничука. Сподобалось."Собаче г-енце в соусі бешамель" таки так говорила моя бабуся.
Відповідь: Що читаємо? (2) Дякую за наводку. Прочитала. Така дуже жіноча книжка, враження і справді неоднозначні. Загалом-рекомендую
Відповідь: Що читаємо? (2) За останній час прочитала: Герман Кох "Ужин" - не сподобалось. Враховуючи, що події всі розгортаються за один вечір, хотілось би, щоб роман був живіший, а таке враження, що та вечеря тривала цілу вічність. Плюс постійне невдоволення головного героя, від імені якого ведеться розповідь, неприємно напружує. Клаудиа Пиньейро "Вдовы по четвергам" - теж дуже посередньо. Єдине, за що потрібно було дочитати роман - щоб дізнатись причину смерті чоловіків. Спосіб життя, логіка героїв для мене залишились не зовсім зрозумілими. Повелась на анотацію і закинула після 50 сторінок Говард Джейкобсон "Время зверинца". Якась муть, а не роман. Карлос Руис Сафон "Тень ветра" - а ось це просто бомба! Не хочеться відриватись від книги взагалі. Стиль роману, сюжет, герої - все супер! Хто ще не відкрив для себе ц книгу, дуже і дуже рекомендую!
Відповідь: Що читаємо? (2) Гаррі Потер - то моє нове захоплення! Читаю вже четверту книгу. Український переклад настільки хороший, що я насолоджуюся самою мовою під час читання. До того я думала, що це якість примітивна казочка, а виявилося, що це твір з цікавим і насиченим сюжетом.
Відповідь: Що читаємо? (2) Війна і мир. Друга спроба, перша була років в 14, тоді не пішло взагалі, а зараз цікаво, хоча трохи важко читати через купу тексту французькою.
Відповідь: Що читаємо? (2) Дочитала Перверзію Андруховича - не моє зовсім. Згадала чому не читаю сучасну прозу. Занадто багато непотрібних деталей описів, що не мають стосунку до розвитку подій.
Відповідь: Що читаємо? (2) Орвелл "1984". Давно читала, трапилась днями знову. Переичтала, впала в депресивну прострацію. В 17 років, то сприймалось менш травматично. Свобода-це рабство.
Відповідь: Що читаємо? (2) "Голодні Ігри" дочитую 3-тю частину. Перша мені дуже сподобалась (і фільм також), а от чим далі - тим воно все якесь притягнутіше за вуха. (Може, то в мені емоції від справжніх подій вирують - і все в книжці видається дуже вже надуманим...). Ну але дочитАю вже.
Відповідь: Що читаємо? (2) щойно дочитала "Не упыри" Світлани Талан. Про дітей війни. Дуже сподобалась!