Відповідь: Розваги під час вагітності Дякую, я взагаліто теж так думаю, я ж приємно проведу час, думаю як то так шо кіно шкідливо зараз, а робота з 8.00 і до вечора хіба не шкідливо)
Відповідь: Розваги під час вагітності А я десь на 17-18 тижні ходила на "Сутінки". Фінальну битву вампірів дивилася із закритими очима. Малюк так товкся тоді.Тоді вирішила, що на такі фільми точно вже не піду, хіба на мультики.
Відповідь: Розваги під час вагітності То з немовлятами треба вважати. Дитина в пузі чує мамин голос дуже добре, а зовнішній світ - ні, так що я би тим не переймалася. Я і на останньому місяці вагітності ходила. А рухаються малюки, бо може й кисню бракувати, якщо погано сидите.
Відповідь: Розваги під час вагітності Сьогодні чудово провели вечір з одною коліжанкою-форумчанкою. Вирішили зводити свої животики послухати гарну музику у філармонії. Була прем'єра у Львові твору Карла Дженкінса «Requiem». Отримали море задоволення. Гарна атмосфера, Віртуози Львова, які не потребують реклами, та камерний хор Глорія. А керував всім дійством симпатичний харизматичний німецький деригент!!. Одним словом купа вражень! Наступне куди збираємося скоріше за все 8 березня МУЗИКА СЕРДЕЦЬ tribute . Може будуть бажаючі приєднатися?