Відповідь: проблеми зі спанням тут вроді як і ніхто нікого не переконує, а ділиться своїми знаннями і досвідом? нє? може я шо не дозрозуміла
Відповідь: проблеми зі спанням Таке триває 2-3тижні ( дехто здається і кладе біля себе і спить поки дитина їсть), потім дитина спить вночі 3-4 години - це один раз на ніч покормити.
Відповідь: проблеми зі спанням Десь до 5 міс.моя доня спала в своєму ліжечку чудово. А потім - як підмінили. Засинає біля мене, я тільки перекладати - а вона в плач. В нас в колисці дно з матрацом було високо, а тепер опустили трохи, щоб мала не випала як сідає. На перилах є той захист тканинний. Таке враження, ніби дитя в коробці - куди не гляне, одні стінки. От вона там і плакала. Пробували спати всі разом - не подобалось нам (батькам). Ми тепер одне перило зняли і ліжко присунули до нашого, матраци на 1 рівні, дитя спить біля мене, вле в свому ліжечку.
Відповідь: проблеми зі спанням я подумала, а може жарко малюку? бо ще два дорослих тіла її гріє. тобто першу половину ночі сон міцніший і жара не дається в знаки, а потім стає душно.
Відповідь: проблеми зі спанням Ви не одна пишете як дитина в 5-6 місяців не хоче спати в ліжку. Якщо вам важливо, щоб вона там спала то цей період просто треба пережити. ДІти вже в такому віці більше розуміють.Особливо виробляється "рефлекс":поплакав-мама взяла на руки. Ми з ліжка не витягували - давали цмочок, чи просто сиділа біля ліжка співала. 2-3 дні і все налагодилось.
Відповідь: проблеми зі спанням Я бачу трохи протележне- кожен має свою думку, її і відстоює. А стосовно спільного сну, то де тут категоричність? Мені якось навпаки виглядає, що меншість спить з мамою, а більшість по своїх ліжечках. Та кому як добре впринципі. Чомусь часто у нас якщо у кожного своя думка, то це вже розцінюється як суперечка. Для мене суперечка- це щось зовсім інше, або я чого не розумію...))) ---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ---------- Що це таке? На правду, не в образу, я просто не знаю. ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ---------- Чисто як поради моєї свекрухи, мами... Але я таки роблю по-своєму.)) Мені навіть мама казала, що я засинала не те що сама, а ще й всі з хати мали вийти. Ото нема ради як легко зі мною було. Всі собі в сусідній кімнаті дивилися кІно, а я в той час собі засинала.))) Не те що я свого малюка годинами цицькаю поки присплю.
Відповідь: проблеми зі спанням оооо, це моє улюблене - привчила до рук, ручна дитина, класика жанру а про рефлекс поплакав-мама в танку ніхто не говорить то у вас так було, але не у всіх триває 2-3 тижні, не у всіх спить вночі 3-4 години, не всім одного годування вночі вистачає. немає одного алгоритму як вкласти дитину спати, як привчити спати довше, спати окремо, тепер я це розумію, а на початках перепробувала майже все, і дотепер - одного разу працює щось одне, іншого - інше, а буває що взагалі нічого не працює.
Відповідь: проблеми зі спанням Тююю, соска! Тільки не всі ті "цмочки" використовують. Дітям вони не потрібні, але то вже інша тема.
Відповідь: проблеми зі спанням тю, а я подумала "давати цмочок" - це поцілувати дитину, дати цьом, щоб дитина знала що мама поруч
Відповідь: проблеми зі спанням Насправді ми свою малу до цмочка так і не привчили, але те щоб вона засинала сама мені була важливо, тому ми іі ніколи не колисали (навіть бабусям було заборонено цим займатись). Якщо засинала на циці, то я клала в ліжко, але якщо засинала після 5ти хвилин, то я будила щоб вона наїлась. Наїдженна спала добре. ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ---------- Ми не лишали плакати, але на руки не брали.
Відповідь: проблеми зі спанням В мене також діти міцно спали в ліжечку, засинали і засинають біля мене, а потім перекладаємо. Але коли хворі або зубчики турбували, то лише біля нас. Напевно то все дуже індивідуально
Відповідь: проблеми зі спанням мене прям підкинуло. Яке модне? Всі ссавці сплять з своїми дітьми. І люди від сотворення світу. Останні 50 років перестали (багато хто не переставав в традиційних культурах), потім трохи спам"ятались (не всі правда) і вже модне віяння. Ога. і в Комаровського тема сексу хвора. Як в нього його не було під час ГВ і СС, то хто йому винен. А он знайшов винних. І всі його геніальні проречення - це 90% простий здоровий глузд. На який медосвіти не треба, уж звиняйте. ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ---------- та хто би спорив. Є діти які можуть спати окремо і сплять. Так само як є діти на ШВ. Тільки не треба підміняти поняття "може спати окремо", на "хоче/корисно спати окремо", бо таки ті ж психологи кажуть, що разом таки краще (це тим кому мільйон років не показник).
Відповідь: проблеми зі спанням і тоді здається, що все "труба ".... особливо як триває більше тижня...
Відповідь: проблеми зі спанням це як? дитина плаче, ви на руки не берете, даєте соску, сидите поруч, співаєте, але на руки не берете? то ніби і є "лишити плакати", не обов'язково ж виходити з кімнати, прикинутись що ви в танку можна і за пів метра від ліжка
Відповідь: проблеми зі спанням На правду дуже і надто часто таке є. Я єдине не розумію- куди в той момент дівається рефлекс матері? Дитина плаче- взяти, пригорнути, заспокоїти, поцьомкати запашну голівку. Мммм... Не уявляю як то можна інакше. ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ---------- І я так спочатку подумала)))
Відповідь: проблеми зі спанням Да ну прям??? Цікаво чи в дуже багатьох форумлянок дітки віком від 3 тижнів тільки один раз на ніч прокидаються...
Відповідь: проблеми зі спанням Напевне залежить від того скільки триває ваша ніч. Якщо ніч це 12год, тоді 3 рази на ніч.
Відповідь: проблеми зі спанням То було перше про що я подумала. Ми до себе малого лише в бодік на короткий рукавчик вдягаємо, якщо в ліжечко то сліпик. Тому не в тому проблема точно. Я й сама в футболці і шортах сплю. ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ---------- В нас інша арифметика. Ніч - то 8-9 годин. Тоді їмо 4-5 разів
Відповідь: проблеми зі спанням Якщо вам так зручно, і дитині комфортно, то чому б і ні, але це приблизно кожні 1.5 год. Фізіологічно здорова дитина не потребує їсти в ночі кожні 1.5 год.