Відповідь: проблеми зі спанням Сама поставновка вашого питання: "У скількох лікарів ви були?" свідчить про те, що ви або критикуєте і засуджуєте, або вважаєте когось дурнішим за себе. На рахунок тону: здається, я говорила про толерантність, а ви - про неадекватність. Тому мій тон просто не витримує конкуренції порівняно з вашим. А зачепило вас за живе, тому що ви вважаєте, що все і про всіх знаєте. І не визнаєте ще чиюсь думку, окрім своєї власної, видаючи її за істину в останній інстанції. Але, як бачите, є люди які підтримують і мене, тому, видно, не така я вже і неадкватна. І по суті. В житті бувають ситуації, коли людина стоїть перед нелегким вибором. І коли я припинила ГВ, то вибрала менше зло. І була вдячна Богу за те, що, не зважаючи на всі проблеми, я змогла годувати дитину цілих 13 місяців. Якщо ви багато чого не розумієте, то хоча би майте совість не ставите питань: "А в скількох лікарів ви були? А що ви зробили?" В багатьох була! А в скількох - звітувати не зобов"язана. Сваритись я не хочу ні з вами, ні з кимось іншим, тому це моя остання відповідь вам. П.С. Від щирого серця бажаю вам ніколи не опинятись перед вибором, перед яким опинилась я.
Відповідь: проблеми зі спанням Жовтень, якщо опустити всі другорядні речі, основний посил Вашого першого допису був такий: проблеми зі спанням минуть, їх треба перетерпіти, перемучитися і т.п. Але проблеми зі спанням були у Вас, а не в дитини, гг) А основна лінія моїх дописів - не терпіти треба, а прилаштовуватися, міняти щось. Як - є купа відповідних тем на форумі. Просто заради цікавості сходіть в тему про ліки і ГВ, і ви побачите, скільки "безнадійних" ситуацій розрулили тут на форумі. Все, пішла геть)
Відповідь: проблеми зі спанням Zhovten, мабуть, дівчата намагаються вам донести те, що проблем зі спанням у дитини (і в мами теж) практично немає, коли є постійний спільний сон з дитиною (вставати вночі не доводиться, годувати можна напівсонним і т. ін), коли є тривале ГВ, бо воно не лише дає дитині поживні речовини, але й заспокоює психологічно дитину, це тісний емоційний звязок між мамою і немовлям. Яущо чогось недодати дитині, то це і виливається у неспокійний сон. Звісно, є й інші речі, які порушують сон дитини, наприклад, емоційне навантаження ввечері чи хвороби, але це речі, які інколи ми не взмозі передбачити і уникнути. Але і тут на допомогу приходить ГВ і спільний сон, бо дитина буде мати відчуття безпеки. Що не кажіть, але я ніколи не поврію в те, що діти, які сплять окремо від батьків вже навіть з 1 року життя, не будуть мати проблеми емоційні у старшому віці.
Відповідь: проблеми зі спанням Марія, якби ваш перший допис був написаний у такому тоні, як останній, то я би теж його по-іншому сприйняла. На мою думку, прилаштовуватись і міняти - це зовсім різні речі, хоча я пробувала і те, й інше. Просто не треба так категорично висловлюватись про людей і ситуації, яких не знаєте... Адже я абсолютно погоджуюсь з вами у тому, що треба пробувати різні варіанти і намагатись впливати на перебіг справ. Та якщо я дуже багато читала (і продовжую це робити) про розвиток дитини, завдяки чому можу впливати на виховання сина, на формування здорового раціону і т.ін., то вплинути на якість його сну в перший рік - було не можливо. Може відлучення від грудей просто співпало з початком нормального сну. Я в жодному разі не підтримую раннього відлучення!!!! А, може, у моєї дитини спадковість така. Моя мама не мала жодних проблем з моїм сном у дитинстві. А з моїм молодшим братом мучилась майже до 1,5, роки. Просто висловлюйте свою думку у якості поради. Тоді люди із задоволенням будуть її сприймати ---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ---------- Оце вже більше нагадує поради, а не критику Я за тривале ГВ!!!!!!!!! Двома руками, ногами, головою і серцем!!!!!!!! наголошую не перший раз на цьому Спільний сон пробувала! Не допомогло (знову ж таки У МОЄМУ ВИПАДКУ! Я нічого нікому не нав"язую). Кількість просипань за ніч не зменшилась, ризик придушення дитини татом - збільшився (Це я жартую, не треба з цього роздувати нову тему )
Відповідь: проблеми зі спанням але у вас залізне терпіння - стільки разів вставати, і знову відкладати дитину в ліжко, щоб незадовго вставати знову )). часте прокидання дитини в ранньому віці вночі - то взагалі не проблема. то нормально.
Відповідь: проблеми зі спанням А ви поживіть на форумі певний час, то й будете знати, що то не тон в мене поганий, а стиль такий Але я відчуваю потребу коментувати такі дописи, бо коли сама тільки готувалася до вагітності і пологів, читала масу різних джерел, і на багатьох з них переважали саме такі настрОї: тяжко, важко, ніц не помагає. А Посиденьки кардинально змінили мій погляд на виховання і догляд за дитиною, чим я дуже тішуся. Може і мої дописи комусь поможуть? Таких ситуацій як Ваша - маса. Ще раз кажу, ніц особистого.
Відповідь: проблеми зі спанням Дівчатка, Zhovten розказала як в неї було, вона ж нікого не переконує, що це правильно чи це не правильно. Розказала про свій досвід. І справді, Мене б цей допис образив, а вас? Погоджуюся . Моя дитинка спить в ліжечку, яке без однієї перекладинки і присунуте до нашого. Вночі встає від одного до трьох разів. В більшості випадків годую її насидячи, бо потрібно підколисувати, щоб вона далі спала. Пробувала давати груди на лежачи, то спросоння дитинка дуже кричить і будиться, крім того не можу контролювати правельне прикладання, болять соски, з"являються тріщинки. Не знаю може це в силу привички, але поки що так. В моєї коліжанки дитинка встає 6 разів на ніч, сплять разом, годує на лежачи, їм так добре. Добре, коли дитинці дали груди вона поїсть і засинає і ви біля неї, але буває по іншому є дітки, які будяться, плачуть і їх потрібно колисати, носити. То не дуже виспишся .
Відповідь: проблеми зі спанням У нас було щось дуже схоже. Я постійно вставала і годувала дитину сидячи, підколисувала, бо дитина по-іншому не хотіла. Але так тривало десь до 4-х місяців, бо потім було тааак лінь вставати, я навіть не вставала, а так - звішувала ноги з ліжка, щоб це нагадувало хоч якесь сидіння. І з кожним днем навіть це ставало робити лінь, бо хотілось лежати і годувати. І от коли я нарешті наважилась таки не вставати, бо дуууже хотілось спати, то дитина нормально їла і засинала дальше, підколисувати проблеми не було. І навчились ми їсти лежачи, бо до того я завжди годувала виключно сидячи. У вас маленька дитина - все може помінятися ще. Але намагайтеся пристосовуватися так, щоб не доводилося вставати, більше висипатися будете.
Відповідь: проблеми зі спанням Годуйте, як Вам наразі добре. Я годувала сидячи перший місяць (вночі), бо так само, як у Вас, контролювала правильне прикладання. Тріщинок не було але дуже ковтав повітря. Потім по-трошки почала пробувати класти, дитина не зразу, але звикла. У вас цей процес годування скоро дійде до автоматизму, головне не боятися і робити так щоб усім було зручно, поступово, повільно... Зараз я навіть і не просинаюсь, так одне око відкриваю, присуваю малого, а він вже далі сам, що треба знаходить І у вас так буде, просто треба час...
Відповідь: проблеми зі спанням Дякую за поради. Ще в пологовому будинку, як моя сусідка давала груди на сидячи, на лежачи дитинці, то зі мною була повна катастрофа. Соски такі були чутливі, що я не знала де себе подіти, шкіра на них злазила, набрякли, робилися тріщинки, сидіти я не могла, на лежачи, як прикладала дитинку, то аж язик кусала, щоб відволікатися від болю. Уявіть, годувала на стоячи два тижні, бо лише так могла правильно прикласти дитинку. Дзвонила до консультанта з гв, питалася в пологовому, кого тільки могла чи правильно прикладаю, пам"ятаю брала книжку і по малюнку прикладала до грудей, просила показати, всі говорили, що правильно і співчували, що в мене такі чутливі груди, заспокоювали, що все минеться . Справді, зараз вже легше, болю майже не відчуваю, а перші місяці без мазі Алатан, який наносила після кожного годування спокійно прикласти дитину не могла. Час від часу пробую годувати на лежачи, але після того знову відчуваю біль в сосках (ареолу дитинка захоплює). Хоча нині був в мене прогрес, годувала дитинку на лежачи, болю майже не відчувала і чудо, під час їди, без колисання дитинка заснула, правда лише на 10 хв., але все ж. Будем вчитися далі!
Відповідь: проблеми зі спанням Та я по-різному пробувала. Але лежачи не годувала, бо молока вночі було дуже багато, і дитина в лежачому положенні просто захльобувалась. і я боялась, що якщо задрімаю (а в лежачому положенні це відбувається дуже швидко), то не відчую, що він захльобується. Тому годувала сидячи. А якщо сидіти і кормити 20 хв. (а то й 30), намагаючись зловити власну голову , то для мене вже не було різниці вставати чи ні.
Відповідь: проблеми зі спанням В нас великий прогрес, ще 10 днів тому я навіть припустити не могла, що буду годувати на лежачи, не колисати і дитинка буде засинати. Тепер годування в більшості відбувається на лежачи і дитинка при цьому засинає . Може для багатьох моя радість дивна, але для мене, що годувала і в день і в ночі на сидячи 4 місяці, це велике досягнення. Поради і досвід форумлянок мені дуже допомогли .Також дуже допоміг мені мій чоловік, який вже не міг дивитися на мої муки годування, особливо в ночі. Він мене напросто змусив лягти і годувати, слідкуючи при цьому, щоб я часом не втікла, тобто сіла .
Відповідь: проблеми зі спанням чула про дітей котрі бавляться вночі.... думала, дивина от і маю. ніяким чином підлащтувати, переналаштувати, перепереналаштувати денний сон не можу. сьогодні ми бавились з 2 до 4 ночі, зазвичай можемо бавитись з 11 до 2 ночі, з 12 до 2 ночі. сподіваюсь, та й впевнена, що явище то тимчасове, але воно перетворює мене помаленьку на зомбі, головні болі починають переслідувати, виникає нестримне бажання купити колиску і колисати колисати і колисати. от і зараз, голова просто розколюється цілий день, закинула щойно ібупромчику і з нетерпінням чекаю на нічку.
Відповідь: проблеми зі спанням У свій час нам і колисання не допомогло в аналогічній ситуації: як то він буде в колисці лежати, коли стільки цікавого можна зробити Вилазив та й все.
Відповідь: проблеми зі спанням І нас не оминув цей жах нічного грання. Нам 7.5 місяців і все частіше Устинчик прокидається. Раніше було між 2-3,а тепер близько 4-ї. І Бавиться зо дві години. Намагалась заколисати, але тих 9 кг довго не наколишешся. Навіть коли засипає під час колихання, я тільки лягати з ним (мови немає навіть про перекласти самостійно) він очі відкрив і все Я - зомбі. Справжнє собі зомбі. З чим зв"язано, коли минеться? Можливо варто якісь травки давати чи щось. Просто у відчаї
Відповідь: проблеми зі спанням Моя дитина вночі теж може прокидатися 4-5 а то і 8 раз, але якось ніколи не вважала то проблемою, не зважаючи на всі співчуття оточуючих. Для мене це цілком нормально, ми спимо разом з народження, годую лежачи, переважно вночі ловлю момент, коли мала тільки починає неспокійно крутитися, підставляю груди, вона собі спокійно їсть і ми якось знов засинаєм. Тож, не зважаючи навіть на всі 8 прокидань за ніч, я нормально висипаюсь і не жаліюсь. На разі я більше заморочуюся з денним сном, бо з народження в мене дитина добре спала і спить виключно на вулиці у візочку, а вдома лише на руках при годуванні і то без всякого режиму, тобто не в один і той же час, а як виходить. І ще чомусь ніяк не виходить вдень поспати так як вночі - їсти лежачи поруч мене доня відмовляється, їй комфортніше у мене на руках, коли я сиджу, або як, останнім часом, напівлежу на подушках, тримаю її на руках, отак і спить, може і до двох годин. Як тільки пробую перекласти, коли бачу, що сон стає міцним (тобто повіки міцно закриті, піднята рука плавно і розслаблено падає) вона моментально прокидається. Не те, що мені важко отак полежати, доки вона спить, навіть навпаки можна собі почитати, в інтернеті посидіти чи фільм подититися, але хотілося б хоч годинку вільного часу, щоб зробити деякі домашні справи, а не виходить. Раніше виносила на балкон, після прогулянки вулицею, як тільки дитина засинала, тепер такий фокус не проходить- прокидається рівно в той момент, як візочок перестає рухатись Сподіваюсь, це з часом перейде і дитина вдень зможе спати самостійно без присутності мами. Ще три місяці тому вдень навіть на руках не хотіла спати, писала отут http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1399255&postcount=710 тільки на вулиці, так що тепер навіть прогрес
Відповідь: проблеми зі спанням в мене було аналогічно з різницею, що у візку не спала довше 20 хв. не переймалась абсолютно. пройшло в 10 місяців, здається. зараз спить вдень годину, прокидається на дозаправку і знов на годину засинає.
Відповідь: проблеми зі спанням а в нас, вже більше двох тижнів спить 40-50 хв вдень...і все... колись, коли прокидалася, двала груди, і дитина знов засинала, а тепер, поки груди в роті доти спить, навіть не спить, а просто дрімає.
Відповідь: проблеми зі спанням у нас все ідентично було...та що там було, далі триває, лише вдень буває трохи довше сам поспить, от тепер думаю як то дитина буває, що сама засинає і спить не пробуджуючись за 30-40хв...сиджу і мрію про таке!
Відповідь: проблеми зі спанням У нас точнісінько так само останній тиждень Спимо менше години, прокидиається і все - встає і ніяка циця їй не в поміч, хоча по дитині видно, що напевно би ще спала. А раніше спали по 2-3 год з дозаправкою, навіть часом двома. Може, то якийсь черговий скачок в розвитку, бо якраз за сотанній тиждень зявилися деякі мовні "новинки".