Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя! Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:
Відповідь: Перші дні життя дитини якщо "докопуватися до суті" препаратів, то: -магній діє розслабляюче на нервову систему, відповідно і на гладку мускулатуру. Оскільки підвищене газоутворення у кишківнику частіше спостерігається у емоційно-нервово-підвищенозбудливих осіб, то Магне В6 мало би діяти дещо "заспокійливе". Питання у тому, що природа колік у немовлят в основному зумовлена іншими чинниками, ніж у дорослих осіб. Ну а про фізіологічне дозрівання ферментної системи та нервової системи з віком говорити не варто. Тоді, яким чином Магне В6 аж так помічне при коліках? - вітамін Е- має антиокислювальну дію на клітини. Знов таки, цей вітамін має дію і на нервову систему, сприяючи її нормальному функціонуванню. Його призначають хіба недоношеним діткам, в яких виявлений авітаміноз та анемія. Питання у тому, що надлишок вітаміну Е в організмі є куди шкідливішим, від його недостачі. Для чого призначати вітамін Е від колік? Адже знову-таки- якби це все було зав язано лише на незрілості нервової системи малюків... - лактомун- у дитинки порушена мікрофлора кишківника, що визначено аналізами і що є причиною колік? -колікід- той самий симетикон ( діюча речовина еспумізану і іже з ними подібних синтетичних медикаментів)- розщеплює бульки газу у кишківнику, полегшує стан при сильних коліках. Принцип дії- той самий, що у будь-яких вітрогінних засобів ( синтетичних чи природніх на кшалт укропної водички)
Відповідь: Перші дні життя дитини та я вчора сама проштудіювала купу інформації і дійшла до висновку, що нічого з того давати не буду!!! все, що вводиться штучно - ще більше порушує роботу ЖКТ дитинки+ коліки - це нормальний процес розвитку і всі через це проходять - за кордоном взагалі таке не лікують. на скільки мені відомо. вчора активно викладались на животик і вночі перед годуванням також і спали спокійно - дитина в мене тільки час від часу (декілька разів надень) може пискнути від животика - не вважаю то приводом вживати хімію!!!!!! їсть нормально, в туалет ходить відмінно - для чого??? просто якось віриш завжди, що то фахівець, повинен знати і все таке і по наївності думаєш, що твоїми проблемами справді переймуться...дякую, сніжна, за тлумачення!
Відповідь: Перші дні життя дитини та-та, тільки ті фахівці так звані деякі, щоб стати лікарями і закінчити нарешті той ВУЗ та й влаштуватись на роботу - мусять обезбашені бабки башляти, бо самі тупі і нічого не знають. Що не знаєте, яка в нас медицина? ;-)
Відповідь: Перші дні життя дитини не вся така медицина (на щастя). Але окремі "кадри" попадаються. Думаю, тут проблема ще може бути у тому, що тепер- "сімейна медицина". І якщо консультації педіатра тепер надає терапевт , який усе життя лише дорослих лікував, а по сімейній медицині пройшов 2-місячні курси підвищення кваліфікації, відповідне і призначення буде. Як для дорослого, без урахувань нюансів немовлят.
Відповідь: Перші дні життя дитини Ми правда штучники, але я лактомун даю, коли алергійка, дуже швидко минає, з чого я роблю висновки, що всяка бяка все ж з кішківника. І сама попила лактомун, бо сама маю проблеми з ЖКТ. Думаю, якщо ви на ГВ, то вам і не треба.
Відповідь: Перші дні життя дитини Цікавить якими кремами для личка дитинки від морозу користуєтесь? Чи користуєтесь взагалі? В мене є крем Червона шапочка, не знаю чи ним можна мазати дитинку, чи не зашкодить?
Відповідь: Перші дні життя дитини Якщо дитя їде у возику-то не бачу в тому потреби. Коли вже бігає, то можливо, хоча це теж індивідуально. Ми наразі ніяким засобом ще не користувались конкретно для лиця.
Відповідь: Перші дні життя дитини я десь недавно вичитала, що для захисту дитячого личка від морозу/обвітрення, треба використовувати крем, в складі якого не буде води. Ми на разі мастили звичайним, як будуть морози, так планую купити спеціальний, напр від чіко.
Відповідь: Перші дні життя дитини Ми поки шо нічого не використовували. Я думаю, коли дитинка лежить в люльці, то ніякі обвітрення їйн страшні, тим більше, що при морозі Ви більше години точно не витримаєте...
Відповідь: Перші дні життя дитини Як почистити дитині носика, правильно? Бо я чищу і не завжди на ватці залишаютьс сопельки. Переживаю щоб дитині біди не наробити, бо можу їх позабивати глибше.
Відповідь: Перші дні життя дитини Робила так. Скрутити джгутик (ще кажуть ротунда) з вати/ можна бинту (кому як простіше). Такий по розміру ніздрі. В ніс пару крапель соляного р-ну (тоді кірочки від слизу краще відлущуються від слизової) і після закапування джгутик у ніс і прокрутити, витягти. Довжина ротунди (+-) ніздря + та частина за яку тримати джгутик. Так на око прикидала, щоб задалеко не запхати. Хоч то і не боляче, але дітям така маніпуляція не подобається.
Відповідь: Перші дні життя дитини Дякую. Я так робила , але може затонкі джгутики робила. Та вона так плаче і корчиться.....але що зробиш.
Відповідь: Перші дні життя дитини В дитини нежить? Я капала аква-маріс і аспіратором витягала. Але якщо нежиті нема, то нащо вичищати?
Відповідь: Перші дні життя дитини Зараз при простуді (відповідно і сопельок більше) я користуюся назальним аспіратором (отривін) і капельками для очищення носа (отривін, аквамаріс). У деякій літературі читала, що такий соляний розчин можна зробити самому (розвівши у відповідній пропорції сіль та воду) або використовувати фізіологічний розчин (той, що використовують для крапельниць). Для щоденної гігєни використовую ватні джугитики, змочені у теплій кип’яченій воді.
Відповідь: Перші дні життя дитини маєм бюбхенівський крем від вітру та морозу. мастила пару раз як сильний вітер був, бо хоч там в люльку справді мало шо задуває, мені так спокійніше а на мороз навіть не знаю чи вартує мазати...
Відповідь: Перші дні життя дитини я також таким кремом користуюсь, і в мороз також, але вдома за мазаю за хвилин 10-20 до виходу на вулицю. ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ---------- я користувалась аква марісом тоді та соплевідсмоктувачем, допомогло. Тай на далі для профілактики раз в день капаю крапельки.
Відповідь: Перші дні життя дитини у вас дуже сухо? чи для якої профілактики? нехай би слизова сама пристосовувалась до навколишнього середовища, ІМХО. або зволожуйте повітря.
Відповідь: Перші дні життя дитини ми гуляємо хвилин 40-60, а сьогодні взагалі не виходили, то потім про це пожаліла, боо фактично цілий день не спав...
Відповідь: Перші дні життя дитини в такий мороз гуляємо на балконі. там температура трохи вища, ніж надворі. спимо-колишемося до 3х годин в обід. раз виповзла на вулицю(десь на годинку), то так змерзла, та і малеча чомусь не дуже спала...