Ми та екологія

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем dieSonne, 4 Червень 2009.

?

яке ваше ставлення до майбутнього нашої планети?

  1. головне,що зараз все в порядку,а "после нас хоть потоп"

    2,0%
  2. не задумувалася над цим питанням,наразі манікюр буду робити

    3,9%
  3. дійсно сумно,що ми засмічуємо своє середовище.але най про те турбується влада

    2,9%
  4. свідома,що все починається з малого і буду намагатися зробити планету чистішою.

    91,2%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ми та екологія

    а чо не в скляних?

    еее, я думала вони вже всюди є, в нас в районі в кожному дворі (Грінченка), правда конкретно біля нас взагалі ніц нема сволочі жителі носять все в яр викидати (муж уже скаргу накатав), а ми своє возимо на Грінченка.

    в центрі точно є біля Онуфріївського монастиря, біля колії
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ми та екологія

    Кому треба еко-торбів? Можу влаштувати спільну закупівлю, бо у нас єнтага гуталіна.


    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    Діти б’ють. Хоча я віддаю на переробку і тильофанові торбинки, і пляшки, і слоїчки. Усьо! І баньки з під коли (маман п’ють) або горошку.

    Всетаки дівчатка я переконалась, що зі слоїчка воно інакше смакує.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ми та екологія

    і я так кажу :)

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:17 ----------

    у вас такі роблять, що переробляються - вони мусять бути певної товщини - грубші ніж в нас. А в нас такі, шо їх ніхто не годен переробити - не надаються, холєра, от ми їх і не беремо, не робимо попиту, так би мовити :).
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Ми та екологія

    дівчата, а що робити з використаними батарейками/акумуляторами? де їх здати можна, бо наразі складаю у коробочку ((

    ---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

    питала, дивляться як на слаборозумну, радять викидати
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ми та екологія

    то трудно :sad:
    якщо їздите за кордон (Польща, Словаччина), то там можна здати

    ну і як варіант перейти на акумуляторні батарейки

    п.с. Нокія (в авторизованих сервісах) збирає свої старі батареї
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Знайшла цікаву табличку в журналі «Öko-Test» німецька спілка захисту прав споживачів протестувала косметику різних виробників на якість та безпечність у відношенні до людини та навколишнього середовища.
    Найгірші показники (незадовільно) у найвідоміших у нас брендів - Blend-a-Med, Max Factor, Pantene Pro-V, Wella, Colgate, Palmolive, Avon,Dove, Rexona, Timotei та ін.
    Найкращі - у маловідомих у нас виробників (хіба Веледу маю).
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Прошу подивитися усім, хто не байдужий до того, чим він дихає і чим дихають інші або тим,хто любить купувати багато і дешево. http://vimeo.com/7389697
    п.с. хотіла вставити відео сюди, бо хтось може полінуватися і не подивиться, але не змогла.
     
  8. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    бачила десь повідомлення, що батарейки приймають у магазині "батарейка", що на пр. Свободи (недалеко від перехрестя з Коперніка)
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Завжди маю в сумці з собою складену тряпчану еко-сумку від Ів Роше. Мало місця займає (як пачка хустинок), міцніша ніж деякі пакети і не маю потреби щоразу купувати ті пакети. Переться і сохне на батареї за секунди. Чоловік мій має таку чисто салатову в машині - не раз в нагоді ставала.
    [​IMG]
     
  10. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    в нас на подвір"ї нарешту поставили окремі контейнери для паперу та скла - не можу дочекатись щоб придбати собі окремі смітники для сортування вдома - нарешті моя душа буде спокійна)
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    я складаю макулатуру -в ящики і скло- в ящики, потім вивожу в смітники.

    Копіюю сюди приємну інформацію)))

    Зачем Лилия Анисимова показала Президенту огурец
    Лилия Анисимова – герой нашего времени. Она занимается серьезными исследованиями, являясь научным сотрудником Уфимского центра РАН. Сфера ее научных интересов – экологическое земледелие и производство чистых продуктов. Под ее руководством разработан уникальный биопрепарат «Фенокс», который уже сейчас позволяет эффективно (до 98:wacko: нейтрализовать токсичные вещества, находящиеся в почве и воде. 7 уникальных штаммов бактерий-деструкторов разлагают опасные ксенобиотики на углекислый газ и воду.
    «Одним из самых счастливых дней в моей жизни стал тот, когда я обнаружила уникальные свойства бактерий-деструкторов, которые очищают почву от пестицидов. Благодаря им уже совсем скоро любой дачник сможет купить дешевый биопрепарат, развести его водой, обработать получившимся раствором свои несколько соток и быть уверенным в том, что урожай будет экологически чистым».


    Сами бактерии совершенно не токсичны и не патогенные, так что их применение безопасно для человека и животных. Применение данной технологии позволяет решать проблему больших объемов загрязнений и возвращать в землепользование сельскохозяйственные угодья для выращивания экологически чистых продуктов.

    Лилия - лауреат Зворыкинской премии 2009 года в номинации "Инновационный проект". В марте 2009 году Лилия зарегистрировала свой проект на сайте "Зворыкинского проекта". За этот период он был представлен в салоне промышленной собственности "Архимед-2009", на котором удостоился серебряной медали, стал финалистом "Конкурса Русских Инноваций" и получил Диплом "Лучший проект экологических коалиций" от организации Greenpeace. В июле 2009 Лилия выступила на смене "Научно-техническое творчество и инновации" Всероссийского молодежного форума "Селигер-2009", где представила свое изобретение президенту РФ. Проект вошел в топ-100 лучших проектов "Зворыкинского проекта".

    Понятно, что появление Лилии Анисимовой на встрече Президента России Дмитрия Медведева с молодыми инженерами, учеными, изобретателями в Московской бизнес-школе "Сколково" было не случайным. Вручая Президенту корзинку с овощами и показывая огурец, она пожаловалась Президенту, что бизнес не торопится вкладывать инвестиции в ее идею. Уже 8 лет она выращивает бактерии, а российские фермеры не торопятся использовать такие замечательные «экологически чистые технологии». Лилия Анисимова искренне надеется, что если проект вызовет доверие Президента, то его поддержит и Министерство сельского хозяйства.

    Дмитрий Медведев поинтересовался, что требуется для внедрения этих разработок в жизнь. По мнению Лилии Анисимовой, необходима обязательная сертификация чистых продуктов, а также совершенствование законодательства в части ужесточения контроля качества. Лилия Анисимова рассказала, что молодые ученые проверили качество огурцов, поставляемых из-за границы, и убедилась, что они просто напичканы пестицидами и другими опасными соединениями.

    Она предложила проверить экологическую чистоту овощей, которые ест президент, и написать подробный отчет ему в Твиттер. "Возможно, после этого фермеры поймут, как важно выращивать здоровую продукцию, и обратят внимание на нашу работу",- отметила она.
    Давайте подведем итоги. В мировой практике инновационной считается разработка, если она не старше 3 лет. С момента своего изобретения Лилия Анисимова стала взрослее уже на 8 лет, «а фермеры никак не хотят понять своей выгоды».

    А ведь Лилия Анисимова, как ученый, точно определила проблему. Ее инновации не востребованы рынком именно потому, что в России не существует системы контроля качества и безопасности продукции. Если бы недобросовестные поставщики и производители сельхозпродукции знали, что некачественная продукция будет изъята из оборота, а за ее утилизацию еще и придется (дорого!) заплатить, то ситуация на рынке была совершенно другой. А пока можно зарабатывать на обмане потребителя, всегда найдутся те, для кого деньги выше моральных принципов.

    От этой встречи осталось ощущение, что не хватает хеппи энда. Поэтому предлагаю немного помечтать. Показ огурца произвел неизгладимое впечатление на собравшихся. Президент дал указание не только проверить качество огурцов на своем обеденном столе, но и заставил чиновников принять необходимые регламенты и стандарты экологически чистого сельского хозяйства. Все российские фермеры совершили переход на экологическое земледелие и производство биопродуктов. Россия вернула себе славу мирового экспортера продуктов питания. Успешный пример российских экофермеров явился началом экологической революции в сельском хозяйстве в масштабах всей планеты. Лилия Анисимова стала академиком РАН и ее подвиг вошел во все учебники новейшей российской истории. Произошли лингвистические изменения в языках народов мира, английское «кукумбер» вышло из оборота, вытесненное простым русским словом огурец. А изображение надкусанного огурца стал символом Сколково.
    [​IMG]
     
  12. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Дівчатка, може хтось чув про прибирання Сихівського лісу? Дуже цікавить, я б приєдналася. Та я і так доєднуєсь щодня, мабуть мамочки з візочками крутять пальці біля скроні, як мене бачать... Я не можу просто ходити туди-сюди, мені нудно, та і купи сміття наводять депресію. Тому я вирішила по-маленьку діяти, беру будівельні рукавиці, мішки і поки мале спить в візочку, збираю пляшки (чому тільки пляшки - бо маю пунктик на сортуванні сміття), викидаю у відповідні контейнери, за одну прогулянку виходить 5-7 мішків... Але то крапля в морі... я сама не справлюсь), до того ж люди косо дивляться, тому збираю в не дуже людних місцях, а завали якраз на видноті))
    Тому з радістю приєднаюсь сама і закликаю небайдужих так само, от тільки організаторів не знаю.
     
  13. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Щорічно в День Довкілля (третя субота квітня) організовується прибирання лісо-парків Львова.
    Можна організувати самому, можна агітнути якусь спільноту, тре моніторити інформаційний простір - думаю щось буде.
    Також спробую підкинути ідею Сихівським пластунам ;)
     
  14. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    та я зараз трошки не в тому стані, щоб самому, а в неті дивлюсь, поки глухо.
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Ми та екологія

    пригадалась історія на тему довкілля!
    відвідували недавно родичів в Мілані, так розказували, що весь дім (квартир десь зі 20) оштрафували, бо коли вивозили сміття з їхніх смітників, бо побачили, що сміття було не посортоване, і хтось скинув все не в той бачок!
    сказали, що як перший штраф, то малий (вийшло по 50 євро на квартиру), але якщо знову таке станеться, то будуть збільшувати суми!
    жорстоко, але дієво!
    сама сортую сміття!
    вже не згадуючи, що зараз сиджу вдіта в светрику Quechua, який є на 100% виготовлений з пластики переробленої з відходів! обійшовся мені в 6 євро, зате гріє мене вже всю зиму, і виглядає як новий!!
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ми та екологія

    lvnews.org.ua
     
  17. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Весняна толока!
    Львів готується до Великодня, щоб зустріти свято з чистими вулицями, газонами, парками. У кожному районі міста ведуться відповідні роботи, а 31 березня всіх мешканців запрошують на загальноміську толоку.

    Я йду в ліс прибирати! Ура!
     
  18. Makushok

    Makushok New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    Дівчата, чула, що у Львові є пункти прийому використаних батарейок, бо якщо їх викидати в загальний смітник, то вони дуже засмічують навколишнє середовище і тому треба спеціально їх утилізувати.
    Хто знає про це щось? І де такі пункти?:connie_pull-pigtail
     
  19. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ми та екологія

    вже тут писали - магазин "Батарейка" на пр. Свободи.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ми та екологія

    збирати то збирають, але фірма яка їх збирає має ліцензію тільки на утилізацію певних кольорових металів, а на утилізацію речовин з батарейок - ні. Тому подальша їх доля - туманна.

    Як є можливість - передавайте знайомим за кордон, а ще краще купіть акумуляторні - їх хоч не так часто треба викидати.