Відповідь: Культурний ШОК Улюблений актор мого чоловіка... був)) Після того сюжету по ТВ він мовчки переключив канал і всьо, певно любимчик вже не любимчик. :cesored:
Відповідь: Культурний ШОК Прочитала про його сімейне життя, як він бив свою дружину, приставав до її подруги під примусом, що якщо вона не погодиться, то він побє дітей.... Нічого дивного, такі люди підтримують того садюгу в кріслі президента.
Відповідь: Культурний ШОК Ой, та я чомусь підозрюю, що в них майже у всіх "весело" за кадром але подобаються/не подобаються вони виключно за свої професійні, акторські здібності.
Відповідь: Культурний ШОК то я просто так процитувала, маю на увазі що він не та людина, до якої варто прислуховуватись))
Відповідь: Культурний ШОК Та що там він, подивіться, яка в рашці істерія довколи майок із зображенням путьки, для них вже думка Сігала, то так для колічєства.
Відповідь: Культурний ШОК Можете кидаться, но я пока ни одного человека в такой майке не видела. Регулярно на работу и с работы гоняю на метро. Особо по городу не гуляю, но, думаю, такое бы заметила
Відповідь: Культурний ШОК Та чого кидатись. Тут, без сумніву спецрепортаж зробили в магазині показати, як всі "паддержать надо нашего президента", а потім може і в смітярку ті майки викидали)) Або вдома в рамочку і на стіну почепили.
Відповідь: Культурний ШОК Та ну я вас прошу, ще одних зірок знайшли. Ви можете назвати хоч один успішний фільм останніх років, де б знімалися ці бідолашні? А взагалі якийсь їхній фільм останніх років можете назвати? От і я не можу, хоча кіно дуже люблю і завжди слідкую за новинками. Сігал то взагалі посередній актор з третьосортних бойовиків, а у Рурка мізки вже давно попливли слідом за його обличчям. Сміх тай годі! Все, що їм залишається то їздити в Москалію на халявну горілку і бенкети до олігархів, чим вже давно і успішно займають призабуті західні "зірки".
Відповідь: Культурний ШОК http://oleg-leusenko.livejournal.com/1671674.html В посиланні є фото , ви зрозумієте де шок . Трохи нижче в коментарях .
Відповідь: Культурний ШОК то ви маєте на увазі знимку,де йосип цілує руку хутіну? це фотошоп. на реальній знимці він цілує руку жінці.
Відповідь: Культурний ШОК зато майстер крутий!) був!) зрештою, мастєрство нє прап*йош, але то не гарант, що людина - Людина!) що дивно
Відповідь: Культурний ШОК Напис на футболці - фотошоп. Насправді футболка просто чорна. Але Керрі не заперечив, що він так не думає
Відповідь: Культурний ШОК ніколи не думала що доброчинність можна так споганити, тим більше у Львові. СТРАХ І НЕНАВИСТЬ БЛАГОДІЙНОЇ АВТОМИЙКИ п.с. будьте обережні, є фото з позначкою 18 +
Відповідь: Культурний ШОК А відео з минулої благодійної автомийки? То п***ць повний. Бридко дивитись, як дівахи перед мужиками лижуть одна одну.
Відповідь: Культурний ШОК та то не просто фото 18+ , я то дивилася кілька днів тому, ледь додивилася, гидко, бридко і просто шок...
Відповідь: Культурний ШОК там одна білявка з короткою стрижкою - гасівська стриптизерша (зі. стриптиз робить прикольно), інші певно - теж, відповідно зі своїм завданням зі своєї т.з. вони впоралися. Не маю на меті образити працівників даной отраслі.