Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2


    забилам би:girl_devil:
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    ви дійсно не розумієте? буде вважатися, що кошти переказував власник введеного номеру :)

    чесслово не розумію оцієї всієї шуміхи навколо привату
    якщо ви маєте картку привату (можете вставити в термінал), то він вже знає ваш номер, боїтеся, що відслідкує обіг ваших коштів - не обслуговуйтеся, не заходьте, не користуйтеся послугами
    чисто теоретично, тремінали є для клієнтів, не хочете бути клієнтом/давати номер телефону/світити гроші/операці, то здійснюйте всі потрібні вам операції в банку, де вам подобається обслуговування/зручність/простота
    якщо ви є клієнтом, а вам нововведення не подобається, то залишіть відгук на сайті і надійтеся, що його приймуть до уваги :)
     
  3. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    До речі, жоден банк не поповнює картки Привату - відсилають у відділення Привату і крапка.
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    я не є клієнтом, але клієнтами є дівчата, які і тут, на ДП, мають свої комерційні темки, і часто умовою викупу товару є поповнення їх картки ПБ, тому хоч-не-хоч користуюсь терміналом. Касою вже не маю змоги - в найближчому до мене банку через касу приймають суми від 20 000 грн. Може все це для клієнтів, але якось не через те місце
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    нехай продавець має альтернативну картку (запропонуйте, хай піде вам назустріч :)) або використовйте інтернет-банкінг вашого банку і не треба навіть з хати виходити, якщо вам так розходиться в тій авторизації

    це все ж з тієї опери про бажання, відмазки, можливості
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    те семе. при можливості стараюся передати гроші особисто в руки. ну але не завжди виходить. була б можливість через інший банк, то однозначно користувалася б послугами іншого, але наразі, нажаль змушена мати справу з цим.

    коло тих терміналів не раз черга ого-го, а тепер ще з тими смс, то взагалі
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    нє, швидше з опери погано продуманого сервісу ;)
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    я ж кажу, просіть, щоб продавець мав кілька карткових рахунків і ви мали б можливість їхати в одне з п"яти відділень через все місто :)

    а якщо серйозно, то інтернет-банкінг дає можливості отакі дріб"язкові речі платити з дому/роботи і в мене викликає щонайменше здивування, нащо тратити час, йти на відділення, стояти в черзі... і робити з цього проблему чи наражати себе на роздратування

    от поясніть, чому ви ЗМУШЕНІ, мені важко усвідомити. що в нас час можна не мати рахунку в якомусь банку (будь-якому), сервіс якого вам імпонує
    невже той банк не може посприяти у перерахунку коштів?
     
  9. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    як чому змушені? варіантів є к-ка:
    1. дівчата банально можуть мати лише карточку в приват-банку (я нд маю активну лише одну карточку, правда в іншому банку), причому наскільки знаю закрити їхню картку ой як тяжко
    2. банально образливо, бо приват-банк з самого початку пропонував прекрасні умови для користування, і обслуговування
    Нарід привик, що все зручно так, а тут на і давай обмеження
    3. щодо інтернет банкінгу, ну мені нд було зручно через приват-бокси платити за інтернет вега і тел, а оскіки це робочий інтернет, то мені потрібна одразу квитанція

    прийдеться певно платити в іншому, але попередньо звонити і питати яка сума (по тел), бо в приваті показувало
    буде незручніше спочатку, але звикну, судячи по деяким дописам, чого жалітись

    а реально, навіщо привату постійно такі обмеження, забагато клієнтів певно :)
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    маєте на увазі що ПриватБанк кращий тим що його відділення на кожному кроці? Можливо їх мережа розгалужена, але мережі інших банків не дуже відстають. Перевага ПБ в тому що він нав'язує свої картки всюди де можна - для отримання "декретних", наприклад. А комерційні темки мають здебільшого молоді матері, що працюють в декреті, їм складно з малою дитиною піти в інший банк, оформити ще кілька рахунків, так само складно замовницям вистоювати черги в касу банку щоб оплатити замовлення. В цьому плані термінали - гарна альтернатива, але в обслуговуванні терміналів ледь не щомісяця якісь зміни - то суми лише кратні 10 грн чи навіть 50, то номер телефону треба ввести. Ок, я не прихильник теорії всесвітньої змови, мені не страшно ввести свій номер для ідентифікації, але навіщо для лише однієї операції вводити один і той самий номер 2-3 рази? і отримувати за раз по 2-3 коди і методом тика вгадувати який з них актуальний. Як тільки в інших великих банків з'являться аналогічні термінали для поповнення готівкою - ПБ відчує суттєвий відтік клієнтів через свою безалаберність в сервісі. Тільки цікаво чому таких терміналів в інших банках досі нема, невже ПБ має якусь монополію на цю "супер" технологію?
    а, і до речі, цікаво чому ПБ забрав свої термінали з торгових залів багатьох магазинів, тепер термінали майже винятково у відділеннях банку, щось не схоже це на бажання розвантажити свої і так переповненні відділення.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    ну а як інакше? якщо мені дають рахунок і кажуть внести гроші на якесь СП. то що мені казати - заведіть собі іншу картку?


    не зручно з тими смс. по великому рахунку прослідкувати якийсь рух коштів там важко, якщо це не іменний контракт, а карточка може бути у будь-кого, навіть одноразово. на повернення коштів як правило є чек. якщо людина перераховує велику суму, то і за чеком слідкує, а якщо пару грн, то з втратою через свою безголовість можна і змиритися.
     
  12. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Потрібно терміново перевести гроші на ПривітБанківську картку. Швидше дійдуть через термінал ПриватБанку чи Банкомат?
     
  13. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Спава не в тому, що ідентифікують, справа в тому, що потім на той номер будуть дуже часто приходити смски зі спамом.
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    тю, то додавайте такі номери до списку фільтрів- я давно таке роблю, щоб не задовбували рекламою...я і приват гарненько "послала", коли пробували втулити кредит -пообіцяли більше не турбувати)))
     
  15. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    А я нещодавно розписала книгу відгуків в банку "Руский стандарт". Дуже приємна дівчинка оформляла мені його в новій лінії, а от відділення на валовій жахливе(не надають усю інформацію). в мене останій платіж був 25.06 13р, закриття кредиту-5 грн. Закрила кредит, вирішила забрати страхівку(прийшла 18.07), і тут мені повідомляють що з мене стягнули 50 грн за закриття рахунку. Як виявилось в них з 01.07! змінились тарифи. Хамство однозначно! Як завжди нічого не докажеш.
    І ще паралельно зі мною сварилась жіночка яка взяла 15 тис грн, і випадково при закритті не доплатила 0,50 грн і їй нарахували пеню 400 грн, жіночка була в шоці.
    "Руский стандарт"-для мене чорний список банків
     
  17. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    не перейматесь))) якщо дуже докучають -наберіть той номер й тактовно поясніть, що не є клієнтом банку,тому не давали письмової згоди на використання особистих даних, і висловіть прохання видалити Ваш номер зі списку бази рекламної розсилки...після такої розмови, як правило, банк уже не шле нічого -перевірено на собі
     
  18. Misha Lviv

    Misha Lviv New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Можливо хтось підскаже, - де можна взяти кредит без довідки про доходи, на нормальних умовах?
    буду дуже вдячний...
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    такого не буває, або довідка про доходи, або більші відсотки
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Скільки максимально часу потрібно чекати, щоб перевели гроші з однієї картки на іншу?