я то розумію. але людина йти іти бажання не має(((( З чого почати, які документи потрібно щоб подати в суд?
реально багато залежить выд того, як порозумыються 2 сторони.Продавець має підготувати пакет документів для продажу.Відповідно, робить оцінку майна ( бо у нього усі правовстановлюючі документи на майно), збирає попередні довідки. За це оплачує він ( зазвичай із коштів. які отримані як завдаток від покупця). Покупець має обов язок сплатити ПФ ( бо він сплачується тим, хто набуває майно)Часто покупець бере на себе оплату і держмита, замість продавця. Послуги нотаріуса оплачуються або порівну, або покупець теж на себе бере. Залежить і від того, за якою ціною продається майно ( наприклад, продавець зробив хорошу знижку і покупець зацікавлений у цьому майні настільки, що готовий узяти усі основні витрати на себе). Тобто тоді виходить так: підготовчі папери+оцінка+ витяги з реєстрів, які робить нотаріус- на Продавцю. ПФ, держмито, послуги нотаріуса- на Покупцю. Військовий збір і податок з доходу- на Продавцю ( це сплачується у випадках, передбачених Податковим Кодексом тим, хто отримав дохід). Як варіант: підготовчі довідки+оцінка+держмито - на Продавцю; ПФ і послуги нотаріуса- на Покупцю. Тобто це все за домовленістю сторін. --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2016 --- зняти людину з реєстрації без її згоди можна лише в судовому порядку ( на підставі суд. рішення про позбавлення права користуватися житловим приміщенням) і при наявності відповідних підстав. Також залежить від того, чи ця прописана людина є членом вашої сім ї чи ні. перелік документів залежить від нюансів. По тому, що ви написали - ясно лиш те, що треба примусово зняти з реєстрації "когось"
відповідно до ЖК України "до членів сім'ї наймача належать дружина наймача, їх діти і батьки. Примусове виселення члена сім'ї власника житла без надання йому іншого приміщення можливо лише у випадку, передбаченому ч. 1 ст. 116 ЖКУ. А саме: якщо такий член сім'ї систематично руйнує чи псує житлове приміщення, або використовує його не за призначенням, або систематичним порушенням правил спільного проживання робить неможливим для інших проживання з ним в одній квартирі або в одному будинку, а заходи попередження і громадського впливу виявилися марними. Член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом ( ст. 405 ЦКУ) Сама лиш неоплата комунальних послуг не є підставою.
Дякую за поради. Просто важко домовитися з людиною... продавець не хоче вішати на себе нічого, окрім податку на дохід (доречі скільки він?), причому ціна завищена...давить на то, що йому потрібно сплатити 6% від сумми - цитую-"а то багацько".
якщо його нерухомість не підпадає під ту,яка не оподатковується, тоді 5%. Плюс зараз 1,5% ще на військовий збір. Загалом сума виходить суттєва.
написала. Отримала відповідь, що то не їхня компетенція зовсім. Квартири не є об'єктами їхнього нагляду. Скерували на райдержадміністрацію.
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, при дарувані квартири, в якій проживає малолітня дитина, заяву в опікунську раду (доречі, де вона знаходиться?) має право подавати тільки власник, чи може будь хто з мешканців? Які саме документи їм потрібні А може простіше виписатись мамі з дитиною на час переоформлення? Дякую
Однозначно простіше виписатись, якщо є куди прописатись. До речі, зараз це можна зробити одночасно під час постановки на реєстрацію за новою адресою.
Обов'язково прописуватись? Не можна пожити пару тижнів бомжем, а потім сюдиж прописатися? Отправлено с моего Lenovo P70-A через Tapatalk
Їхати в інше місто прописуватись-виписуватись не варіант. А що потрібно в опікунську раду? Чи де вона знаходиться, щоб я поїхала все узнала Отправлено с моего Lenovo P70-A через Tapatalk
Підкажіть, чи має право Львівтеплоенерго вирубити тепло на цілий день - отак собі просто серед опалювального сезону серед зими? Яка правильна процедура якшо так? От сьогодні під вечір на під'їзді з'явилось оголошення: "завтра з 9 до 18 (орієнтовно) год буде припинена подача тепла. Просимо вибачення за незручності!" (від руки, підпис Львівтеплоенерго) Ват? Незручності!? Це законно? (маємо велику підозру, що це хтось в будинку міняє батареї, зима ж прийшла неочікувано..., але не факт)
Маю запитання до юристів, але радше не консультативне, а професійне. Маю дві вищі освіти, але хочеться освоїти третю Задумуюсь про юридичну освіту. Прошу мені сказати, чим на практиці зайнятий помічник юриста. Тобто загалом про обов"язки можна в інтернеті прочитати, тай залежать вони від напрямку, наскільки я розумію. Але з життя, з практики, що конкретно він робить? Чи це робота тільки з паперами? Яка? Чи ще щось?
у нас на посаду помічника в основному запрошують на "принести-подати-збігати". Тобто йому доручається вся та робота, якою лінь або не хочеться займатися юристу ( посидіти в чергах для подачі документів в реєстрацйних та ліцензійних органах, відвезти документи, збігати до нотаріуса, надрукувати документи, скласти простіші документи). Тому зараз на посаду помічників часто беруть студентів-випускників, яким просто потрібний стаж і найменша практика. Це не робота суто з паперами ( за вийнятком хіба помічника нотаріуса). Це робота "куди пошлють" .
Дівчата, допоможіть порадою будь ласка. Дідусь потрапив в реанімацію з інсультом. Мамі його пенсію не віддають, хочуть, щоб дідо підписав довіреність. Зрозуміло, що в його стані це неможливо. Як діяти? До кого звертатись?
На жаль, іншого варіанту як оформляти довіреність нема. Оскільки дідусь перебуває в лікарні, таку довіреність може засвідчити головний лікар. І вона буде разовою ( тобто на кожне отримання пенсії треба буде нову довіреність) Або ж чекати поки пенсіонеру покращає і він сам зможе звернутися за недоотриманою пенсією.