Відповідь: Євробачення тож і діти будуть дивитись ( ну, гіпотетично,це ж відоме шоу,хоча мої не дивляться), як то їй пояснити, ШО то співає...нда, ну і тренди пішли...
Відповідь: Євробачення Я думаю, що пісню, постановку, костюм Марії ще добряче "підмарафетять", як завжди це роблять. Якщо грошей хватить... Подивимось...
Відповідь: Євробачення 6 травня – перший півфінал «Євробачення–2014» за участі України. "6 травня у столиці Данії Копенгагені відбудеться перший півфінал музичного конкурсу «Євробачення-2014». На сцені B&W Hallerna виступатимуть представники з 16 країн Європи, серед яких представниця України Марія Яремчук. Про це повідомляє прес-служба Першого національного, який транслюватиме конкурс. За правилами «Євробачення», країна голосує в тій частині шоу, де бере участь її представник, а також у фіналі, який відбудеться 10 травня. Перший півфінал відбудеться 6 травня, другий півфінал - 8 травня, фінал - 10 травня. Усі вони транслюватимуться в прямому ефірі о 22.00 тільки на Першому національному. Україна голосує в першому півфіналі та фіналі." http://www.telekritika.ua/kontekst/2014-04-30/93191 Ось кліп Марії Яремчук: http://www.youtube.com/watch?v=sdAf2EjhRiE
Відповідь: Євробачення Щойно переключила на перший національний, - а там Марія Яремчук співає, послухала лише кінець пісні. Геть забула, що то нині перший півфінал. Хтось ще дивиться?
Відповідь: Євробачення Україна пройшла до фіналу! Молодець! А між іншим, расіянок зустріли у залі тривалим і непривітним свистом.
Відповідь: Євробачення в дусі подій в Україні, це Євробачення буде мати більше політичний підтекст, ніж музичний ( воно і так давно перетворилося в політичний конкурс самодіяльності). Одним словом, Україна буде мати високе місце, навіть якщо Яремчук просто помовчить.
Відповідь: Євробачення Якщо відкинути політичну сторону, то росіянки мені сподобались. Гарні приємні дівчата, мені чимось Аббу нагадав їхній спів, хоча не можу пояснити чому.
Відповідь: Євробачення Побачимо ( це щодо полічного ракурсу ). Чудовою ілюстрацією відношення до ситуації була би відсутність толмачьових у фіналі конкурсу. ( фу, вони на путіна схожі(((бєє )
Відповідь: Євробачення Чесно кажучи, я надіялась (наївна), що цього року Раші у фіналі не буде, що не оберуть через ситуацію з Україною, знаючи, як сильно заполітизований цей конкурс. Але ні - пройшли. Ну що ж, побачимо..
Відповідь: Євробачення Образ Росії невиправдано ніжний. І тут вони пускають туману в очі глядачам - молодесенькі милі дівчатка, все в ніжних пастельних кольорах, гойдалка, як в дитинстві. Це взагалі не зіставити з тим іміджем, який має країна завдяки діям свого президента. Все продумано? Щодо політики, то я думала, що пасувало б цього разу виграти до прикладу Молдові. Але ж там такий номер був - зовсім не виграшний. А Вірменія (якщо то найперший виконавець-хлопець?) мені зовсім не сподобалась.
Відповідь: Євробачення Шкода, коли голоси з анексованого Криму будуть вважати українськими. Звичайно, вони у своїй більшості будуть за Росію.
Відповідь: Євробачення А як вам кліп Польщі (не знаю чи тут викладали)? З багатьма натяками, багатьом сподобався (чоловікам) https://www.youtube.com/watch?v=WWW1TChheZw
Відповідь: Євробачення Після вчорашнього оголошення результатів на росТБ так святкували і возвеличували себе, наче не знати що виграли. Це феєричний капець... Тут нарізка: Трэш-шапито в "Прямом эфире" после 1 полуфинала Евровидения (Россия-1) https://www.youtube.com/watch?v=eoc1DySBqu8
Відповідь: Євробачення Мені сподобалась Чорногорія: http://www.youtube.com/watch?v=b_fKzZodQOE#t=17 Така легенька пісня, мені подобаються такі мотиви, голос приємний, і дівчинка на ковзанах гарно дивиться на фоні.
Відповідь: Євробачення Плющенко у Білана теж катався. А ця дівчинка - симбіоз двох виступів того ж Білана- балерини з роялю і Плющенка вже не оригінально виглядає
Відповідь: Євробачення Може й так. Але все одно подобається. А Білана терпіти не можу, і його виступ і спів не подобався ні разу. Чому? Не можу пояснити, то якесь внутрішнє несприйняття.
Відповідь: Євробачення До останнього мала надію, що замінять Марусю і пісню її недалеку ( ІМХО ). Україна повинна була вийти з патріотичною піснею, ну або ж з піснею, яка б щось донесла Європі- чи то вияв дружби, чи подяку за підтримку- це все в підтексті, звісно. На сьогоднішній день найпопулярнішими є пісні Ляпіса "Воины Света!" і Taraka "Podaj Rękę Ukrainie". Шкода що нашої нема, ще й на Євробаченні.