Я боюся Домашніх Пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 10 Листопад 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку.
    Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2011
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Ще натикалась раз на інформацію, що в Миколаєві (той шо обласний) є пологовий, де враховують побажання породіллі. Але та пара таки народила вдома. Тому дані не від очевидців, а просто з блогу.
    --- дописи об"єднано, 17 Серпень 2015 ---
    в мене це наприклад хвилями. Іноді є бажання і натхнення, а іноді думаєш - та хіба мої слова чи аргументи щось змінять (бо навіть коліжанкам годі щось довести, навіть не з пологами, а з ГВ чи висаджуванням наприклад). І опускаються руки. Але коли пишуться голослівні страшилки про безвідповідальність - це додає азарту :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    А взагалі, маючи вже дочку, якій теж народжувати, хотілось би звичайно щоб хоч на той час в неї вже був вибір. Як наприклад в Канаді чи Німеччині, чи Голландії. Сертифіковані акушерки, пологові сімейного типу, духовно-акушерська література в українському перекладі... Мрії-мрії.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А у вас до того було 2 кесаревих розтини? І ви мали мету народити втретє природньо і так щоб медики не втручались, я правильно зрозуміла?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не дочитала уважно, тому в карму погодилась
    мети не мала. Мала бажання. Але до вагітності. Підчас вагітності - мала відчуття, що все це немедичне :)
    ну і медики практично заборонили мені вагітніти. Через те, що внутрішній варикоз не дозволяє нормально зробити ще один КР, а можливості народити самостійно вони для мене взагалі не розглядали.
    Але я вважаю інакше. Тому з медиками того разу ми зустрілись виключно для формальностей
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Бачите, а я багато тут читала що дівчата зовсім не раді, якщо було пробитя міхура:girl_in_dreams:. І теж, так як маю знайомих лікарів і не раз чую різні розмови, то знаю що в ПБ часто стараються масимально вести пологи природньо, щоб дитина пройшла родові шляхи (то вже доведено що це природою необхідно для дитинки, і важливо), але якщо наприклад плід завеликий, то в результаті можуть зробити кесареве, бо зважують всі ризики. Також знаю, що і після кесаревого цілком реально народити природньо, але багато лікарів такого не допускають, бо опять-же ж, страхують себе і породіллю :wacko:
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    допишу ще статистику по Німеччині за 1999-2013 роки:
    * не лікарняних пологів 1,3 - 1,8 %
    Знайшла статистику по своїй землі, порівняння лікарняних і домашніх:
    критерій не-лікарняні пологи лікарняні пологи
    без розривів 41% 30%
    розриви 3-4ст 1% 1%
    застосування стимуляторів/
    сповільнювачів перейм 6,6% 19,0%
    позиція при народженні:
    горизонтальна 23,7% 86,1%
    вертикальна 36,0% 4,7%
    водні пологи 22,1% 4,5%
    інша 18,2% 4,7%
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я повторюсь, бо таки треба :)
    не потрібно перекручувати поняття інтимності.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Погоджуюся. То я під дією но-шпи з атропіном (п.с .знайшла список ліків, які купляв чоловік - в шоці, що там понавписувано!!! Потім напишу у відповідній темі) якась вкінці неадекватна була. Я вже писала про різке запаморочення в голові. П.с. Виявляється, що мій чоловік ще постфактум там якусь купу папірців попідписував - я того й не бачила й не знала - він аж дома десь в розмові згадав. Поняття не маю, на що то за папери були. Бо я при поступленні нічого не підписувала - маю пунктик - я вичитала документ й мені не сподобалися деякі формулювання, тому я сказала, що того не підписуватиму. Але постфактум, по пологах вже, мій муж то все попідписував.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    введення окситоцину в третій фазі, я перечитала, але мій муж підписав, бо я малою зайнята була
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    а на мені зробили стратегічну помилку. принесли поки я ще була адекватна ) (хоч вважаю що я була майже постійно адекватна) я жирно підкреслила і обвела що проти введення окситоцину. дивились криво але нічого)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тобто ви погодилися на її введення при поступленні? Бо спочатку зрозуміла, що вам запропонували одне або друге, але ви не погодилися.
    то стандартний список- набір на пологи. НЕ факт, що вони то все використають ( і чи використають взагалі. Коли родила чоловікова братова - нікого поряд з нею не було. То ліки пішла купувати акушерка. Принесла весь набір.Але по факту з нього практично нічого не використали ( крім кетгуту), зате умудрилися на пологах на той кульок наступити і подавити усі ампули :)
    запаморочення виникає при введенні анальгетиків . Але стандартна промедикація вкінці пологів уже не робиться- їх колять на початку.Тобто при відкритті 2-3 пальці можуть ще вводити. А на 4 пальцях і коли починається потужний період- вже не вводять. Можливо, то просто судинна система так зреагувала вже на введення якихось препаратів , але не анальгетиків.
    інформативна згода на активне ведення третьої фази пологів. Це якщо підписував вкінці. Бо на початку могли ще і іншу згоду брати :)
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В жодному разі, ні!!!! Я просто знайшла чек - то там значився атропін. Вони ж , мабуть, кололи щось з того "набору"?..
    Я взагалі ні на що не погоджувалася, й від всього відмовлялася. Вже писала, що вкінці погодилася на саму но-шпу - бо вважала її доволі безневинним засобом, й то - тільки тому, що сказали, що серцебиття падає.
    його наче не вводили. Бо показали штатив - мол, окситоцин там, будьте спокійні, його Вам ніхто не буде колоти.
    Та власне, що там 3/4 не використовували. А стільки всього написано в тому чеку!....Навіть відріз марлі на 3 метри виявився, якого ми в очі не бачили.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    от в останный період якраз і ввели утеротронік, а не одну но-шпу. Бо нош-па сприяє пом якшенню шийки на переймах, на початковому етапі. Коли вже йде потужний період , то саму нош-пу немає потреби вводити: шийка вже сама достатньо відкрита. От тоді якраз настає пероід введення нош-пи із окситоцином ( чи ін утеротоніком, і не завжди з нош-пою.Інколи без неї.Бо коли вводиться 2 препарати , спочатку колять ношпу, а за нею- ін єкцію окситоцину. В одній ін єкції їх не змішують). Навіть коли стимулюють в першому періоді пологів, то спочатку нош-пу вводять ( пом якшення), а потім- стимулятор ( скорочення). Ну і тоді вже ще і промедикацію анальгетиком можуть зробити ( якщо це на початку ).
    активне введення третього періоду пологів- це внутрішньом язева ін єкція 10 одиниць окситоцину або інше дозування ергометрину ( за правилами- має бути після народження дитини. Але коли є проблеми із серцебиттям- можуть вводити і до) . В окремих випадках на третьому періоді можуть вводити внутрішньовенно .В штативі з крапельницею ніхто не тримає окситоцин "про всяк випадок". Там закріплена банка з фізрозчином- основою для приготування різних розчинів. При потребі в систему за лічені моменти вводять шприцом розчин з потрібної ампули. Наперід ніхто не прораховує, який коктейль там тримати. Бо можуть готувати на основі фізрозчину коктейль з глюкози, вітамінів, кальцію хлориду,спазмолітиків; можуть при дистресі і кисневому голодуванні дитини приготувати коктейль з глюкози, кокарбоксилази і аскорбінки; можуть просто 5 одиниць окситоцину ввести; можуть ввести замість окситоцину ензапрост ; можуть ввести у фізрозчин суміш з окситоцину і ензапросту...

    До речі, запаморочення може бути викликане власне і введенням стимулятору: за 2-3 хвилини після введення йде різке скорочення матки, спазмуються кровоносні судини, до мозку надходить менше кисню.
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2015
    • Інформативно Інформативно x 3
  17. bazana

    bazana Well-Known Member

    можна детальніше про "активне ведення" - це що мається на увазі? щоб швидше плацента народилась чи я щось плутаю?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    третій період- це народження плаценти. Є 2 тактики його ведення: активна і пасивна. Пасивна ( очікувальна) тактика- це дочекатися поки перестане пульсувати пуповина,тоді накласти клеми і перерізати, спорожнити сечовий міхур катетером, і чекати поки плацента відійде сама. Але навіть у пасивній тактиці дозволяється чекати не більше 30 хвилин. Вважається, що якщо плацента не відійшла за 30 хвилин, то можна робити ручне видалення. А це- великий ризик кровотеч. Крім того, навіть якщо плацента відійшла вчасно, то кровотечі зараз трапляються досить нерідко ( особливості вагітностей, застосування медикаментів і т.п.- все може впливати). Тому в основному застосовують активну тактику: через хвилину після народження дитини вводять окситоцин чи ергометрин, зверху давлять на матку ( ніби рукою її відводять назад від лобка) і одночасно- тягнуть за пуповину на скороченні. Потім рекомендований ще зовнішній масаж матки. Якщо за станом здоров я жінці не можна вводити утеротоніки, тоді їй заборонено вести третій період пологів активно. Лише займати вичікувальну тактику.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    пасивненько так :)
    Мішель Оден в своїй клініці чекє годину, потім пропонує породіллі всякі методи типу зміни пози, а вже тоді думає про медикаменти.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    а для чого це? Без того хіба плацента не народиться? Мені пригадую акушерка помняла трохи живіт, я підтужилась і народила (в мене напевно теж вийшло трохи активно, бо хотіла глянути на розрив пошвидше вона). А попісяла перший раз я вже після всіх маніпуляцій і годування та дрімання.
     
  21. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    І я не знаю, навіщо катетр, може хтось підкаже)
    В медінституті, після перших пологів ніхто мене не заставляв попісяти, запитали про це лише зранку, народила в 23годині
    На Мечнікова, відразу після пологів, підклали судно і просили попісяти, я не змогла і відразу поставили катетр, хоча я просила цього не робити, думала, що трошки пізніше справлюся з цим сама.
    Досі не розумію нащо ці маніпуляції.