Відповідь: гроші: спільні чи особисті? В нас - коли я ще працювала, то тратила "свої" гроші як важала за потрібне- на себе, продукти і т.д. і не відчитувалась. коли "мої" гроші закінчувались- брала в чоловіка, але вже конкретну суму на щось конкретне. і всі "дорогі покупки" оплачував чоловік. Зараз працює тільки він ( бо я в декреті). Гроші прошу в нього і аргументую на що саме- на продукти, на лікаря, щось додому купити... Слава Богу він не жадний і ніколи не притикав що він мене "годує"...Та і я розумію що криза і не транжирю гроші на право-наліво, хоча і умудряюсь собі пару сотень відкласти- щоб мати "свої" на всякий пожарний. Мені чомусь так спокійніше
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? До декретної відпустки у нас була запроваджена ціла бюджетна система із доходами та витратами. Всі зароблені гроші за місяць сумувались (чоловік заробляв більше), а тоді розподілялись по обов'язкових фондах (комунальні платежі, харчування, витрати на бензин, на непербачувані випадки) як правило у фіксованій сумі (приблизно знали на що скільки грошей йде). Потім відкладалась теж певна фіксована сума на заощадження, а залишок ми ділили порівну між собою. Ця система нам обом дуже подобалась.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Оскільки я зараз не працюю, бо чекаємо на поповнення, а якісь "свої" грошенята хочеться мати, то він робить таку приємність. Приємно знати, що в тебе також є свій конвертик
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? мені якось все-одно, не розумію я "своїх конвертиків", заначок тощо... я хоч сама ще працюю, але гроші зберігаємо разом, беремо, скільки кому потрібно.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? В нас завжди гроші були спільні.Коли я працювала,зарплату тратила повністю на все мені необхідне,на решту-чоловік добавляв.Зараз я в декреті,тому,коли щось треба,беру в нього.Проблем в нас немає:взяла гроші і купила все необхідне.Лишнього не трачу,бо трохи відчуваємо кризу.Він в мене не жадний,коли має віддасть останні,особливо для малечі.Рахую,що ділити гроші на "мої"-"твої"-це дурість.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Я також так відкладаю, і це єдині гроші які у нас відкладаються, все решта чомусь тратиться під "0", причому чи я відкладу 100 чи 500 грн, нам якраз до зарплати вистачає. А коли кажу чоловікові, давай на початку місяця відкладемо 1000 грн, на літо, на відпочинок, зрештою ми всеодно ті гроші розтринькуємо. Тому я і відкладаю тишком-нишком
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? В нас всі гроші спільні, хоча часом можу сховати 100 чи 200 гривень на подарунок чоловікові.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? У нас з чоловіком гроші окремі. У мене своя заначка у чоловіка своя. Ніхто не знає в каго скільки. Мені треба - беру купляю чи собі чи дитині чи чоловіку, так само чоловік. Мені так дуже добре, ніхто не рахує не дорікає. Якщо мені на щось не хватає то чоловік без проблем докладає, і навпаки я докладаю йому. І в такому випадку у нас завжди в дома є гроші.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Дівчата,а що робити , коли Ти маєш 2-3джерела доходи -крутишся як білка! А Він на одній зарплаті хай і з процентами не дуже напружуєтся! Чи є зміст тоді влаштовувати супер умови? До доброго швидко звикається...Що робити коли старання до заробляння грошей різні...? Дозволяти паразитувати?
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Чи є зміст тоді влаштовувати супер умови? До доброго швидко звикається...Що робити коли старання до заробляння грошей різні...? Дозволяти паразитувати? __________________ Звичайно що є. Дай чоловіку зрозуміти що заробляти повинен більше, якщо заробив 1000 то може заробити 2000 ітд. Якщо твої гроші будуть твоїми, він зрозуміє що заробляти треба більше.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Не можна зводити сімейні стосунки лише до спільного бюджету. Я також заробляю більше чоловіка і маю додатковий заробіток (правда, тепер менше), але гроші у нас завжди були, є і будуть спільними. Можливо, недостатній заробіток ваш чоловік компенсує чимось іншим?
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? З досвіду подруг :якщо жінка забезпечує сім"ю -чоловік починає розслаблятися, не розвивається,починає погулювати ще критикує постійно. Питання про те, як стимулювати підвищувати рівень доходів чоловіка? ---------- Додано в 21:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ---------- тре більше хотіти видно -хоча грошей стільки в гаманці як в голові
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Ну от знову ви туди ж. Чоловік - не машина для заробляння грошей. Свій внесок у сім'ю ( і не тільки в забезпечення) повинні вносити обидва з подружжя. Дослухайтесь краще до власного досвіду, ніж до досвіду подруг, чесно. Стосовно стимулювання - то ви краще знаєте свого чоловіка. Які методи на нього діють, які аргументи. + візьміть до уваги: чим більше ви працюєте (обоє),тим менше у вас часу один на одного і на ваші стосунки.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? в мене уже другий чоловік -уже з першим попеклася на тому, що все тягнула сама...так, для мене важливим вклад в сім"ю, впершу чергу фізична допомога, проте хочу, щоб Він гордився собою як годувальником ?
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Так не йдеться про те, що жінка тягне сімю, а чоловік сидить на дивані і читає газету. Це неприпустимо однозначно. Внесок повинен бути з обох боків. Але і розглядати чоловіка лише як годувальника для мене теж неприпустимо. П.С. До речі, декрет (або ж його планування) - хороший стимул для чоловіка (ну принаймні, я так думаю).
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? 100%. Чоловік хоче друге дєтско, питаю чи ти нас всіх прогодуєш? Каже, що руки ніби ростуть звідки треба. На роботу мені каже не йти, хоча я хочу дуже, не від нехватки грошей а для душі. Чпівробітниця колишня вийшла заміж, до декрету працювала багато де і роботою особливо не перебирала. "Коханий", лєнтюх ще той...Мають малого, рік скоро буде. Муж ніде не працює більше 2!!! років. Він бачте продавцем чи грузчиком не піде праювати, гордість не дозволить. А жити на дитячі гроші і на пенсію свекра совість дозволяє. От такого мужа я б гнала і копала в одне місце. А якщо працює, старається, може і не заробляє дуже багато, не обов"язково виносити вирок "винен". Може за місяць чи за пів року знайде кращу роботу... До того ж, Vyruchalochka, Ви писали що маєте кілька джерел власного прибутку, може і чоловік може Вам в цих сферах стати корисним, допомогти.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? Дякую, дівчата! Моя думка, що в декрет йде той, хто більше заробляє... В моїх доходах Він не може допомогти, бо специфіка дуже різна.
Відповідь: гроші: спільні чи особисті? На мою думку, в декреті має бути той, хто того того дійсно хоче. Чи то в мене так було, але, коли мені говорять "сидить дома з дитиною" мене то неймовірно дратує, бо власне самого сидіння там меньше всього, і іноді бути в декреті набагато важче, чим працювати. І якщо Ваш чоловік хоче дитину, то напевно знає, як забезпечити вас.