"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.



    кашель-то не є шось погане,особливо мокрий.дитина відкашлює мокротиння,яке осідає.уявляєте,якби вона його не викашлювала,скільки того би осіло на легенях?
    можна спеціальнимимасажиками помогти краще відділяти мокротиння.чай з чебрецю.(але 5 місяців і чайок-шось я незнаю...) у всякому разі-слухайте свою інтуіцію і серце і дивіться на дитину:)
     
  2. olena

    olena New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Оленка дуже вам дякую,ви ще більше підтримали мою думку про недоцільність антибіотикотерапії,а в свому дописі я справді мала на увазі Дунілову,обов'язково звернусь до неї ,бо то дійсно лікар ,якому варта довіряти.
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Щось Катя кілька днів час від часу жаліється на біль в спині ( в області нирок), ми раніше не придавали тому сильного значення, бо думали, що то прищики вітрянки її турбують, але прищики вже давно зійшли, а сьогодні знов жалілась на спинку :sad:
    Може хтось знає хорошого нефролога дитячого і де найкраще робити узд нирок, буду дуже вдячна за інформацію!
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну біль в спині поняття відносне,узд зразу робити я би не бігла.може протягнуло м'язи де?але вам,в принципі,краще знати...
    а не каже де саме в спині?в середині?чи сама спина?
    якщо думаєте,що нирки-краще здати аналіз сечі..але з узд не спішити.я щось недовірлива до узд маленьким діткам,не знаю
     
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Оленка, в малої була вроджена пієлоектазія, нам треба було за нею регулярно спостерігати (аналізи, узд), але ми тільки зрідка здавали аналізи - вони були нормальні, то на узд не ходили. Тепер плануємо здати сечу і таки піти на узд, бо треба знати як та пієлоектазія зараз. Ми колись спостерігалися в нефролога в охматдиті, але виявилось, що вона лікувала те, що не потребувало лікування, тому зараз мусимо знайти доброго лікаря.
    А Катя показує пальцем якраз на ліву нирку і каже, що болить.
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    шось дуже багато мам,незадоволених лікарями з охмадиту..і я також


    а не думали про гомеопата?
     
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Якщо потрібне буде лікування, то так, швидше звернуся до гомеопата, але треба ж знати що саме з нирками, думаю, що за діагностикою таки краще до нефролога.
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми так само лікували пієлонефрит в охмадиті в Лукяненко, я в принципі нею задоволена, не виписує нічого зайвого, не призначає сильних препаратів. Я би все таки орієнтувалась на аналіз сечі-бо він є першочергово інформативний, якщо все добре-то краще узд зайвий раз не робити, якщо ж надумаєте, то я взнавала, що узд ще можна зробити в Медик плюс на Куліша, там якась пані, прізвища не памятаю, з Орлика, ще можна в Ультрамеді на Огієнка, і там і там по запису без черг, бо то мене найбільше трафляє в лікарнях годинами під кабінетом стояти.
     
  9. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми робили УЗД на Орлика, там і консультувались.
     
  10. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ой людоньки ,ну коли це вже пройде (або хоч трошки рідше)цілу ніч неспали Лєра все плакала її щось боліло думали вушко,потім заглянули в рот а там зуби кутні.Сьогодні вже температура ,соплі,кашель,дитина ниє.Іщо його робити???????????:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Недавно ж кашляли??????????
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Як заміж видасте. [​IMG]
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    спершу сдайте сечу на аналіз.
     
  13. seryj

    seryj Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Раджу самостійно провірити чи позитивний симптом Пастернацького .Лівву руку (долонною поверхнею) покласти на ділянку нирки правою кулаком нанести легкі удари посвоій лівій руці Якщо відмічаєтся болючість , симптом рахується позитивним в такому випадку потрібна консультація уролога
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Як я вже писала, в Олесі сильні закрепи. Я довго думала, від чого, від якої їжі, збагатила її раціон харчами, які містять багато клітковини. Нічого не допомагало.
    Аж потім я вирішила, що це через мій токсикоз (нагадаю, що ми ще на ГВ), хоч токсикоз як такий не особливо виражений: просто дискомфорт у шлунку, нудота, часом поколювання і теж закрепи. Якщо це триватиме до 12 тижнів, то дитині ще мучитись 1,5 місяця.
    Таке питання: чи можна допомогти дитині в такому випадку якимись бактеріями (читала тут за Симбітер), чи краще мені самій щось попити (теж не особливо хочеться в 1-му триместрі щось вживати)?
    Мамусі, які були вагітні і продовжували годувати старших діточок (Zoryanazirka, Drimka, Ольга, може ще хтось), чи не було у вас такої проблеми?
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    навіщо бактерії? краще чорнослив,кефір,варену броколі,салат з бурячка
     
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Оленко, це в нас щоденний раціон вже протягом тижня (і в мене, і в малої). І все одно такі закрепи, що ого-го. В нас ніколи не було з каканням проблем, що би не їла і скільки, какала кожного дня або через день, а тут раз на 4 дні і то треба помогти, бо не може витиснути:sad:
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, моя мала щось почала кашляти, я сюди скопіюю те що я писала одній форумлянці, сорі що на російській, немає часу перекладати, але суть така:
    І може я панікьорша...але начитавшись про коклюш.... якось симптоми схожі. Весь день все ОК, весел гарйлива дитина -тільки спати лягає - кашляє. ЩО це таке? Хтось з подібним зтикався? Наша участкова мені всякої пурги нагнала щодо лікування вже і негайно і невідомо від чого. Після нового року якщо не припиниться піду до іншго лікаря консультуватись.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    то не коклюш
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а що тоді може бути? якщо кашляє лише при засипанні по суті?
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    то шо не коклюш то точно, бо в сестри був - то мама мусила на неї лягати, так мала гавчала
     
Статус теми:
Закрита.