Відповідь: Бачились! (2) Так, то були ми +мама+сестра+племінниця, якраз вийшли після Служби. А я вже зажурилася, що два дні веду "центрове" життя і ніхто мене не бачив , а тут рраз і всю сімейку засікли.
Відповідь: Бачились! (2) Бачила щойно Богданку з чоловіком на пл.Петрушевича. Потовкла якась зараза їм таку гарну новеньку машинку. Шкода.
Відповідь: Бачились! (2) Ні разу неочікувано бачились сьогодні з Іруською (тією, що IRUSKA*8). Отак після стількох років спілкування )) П.С. Прослідковується тенденція, що люди уявляють мене більшою, ніж насправді ))) Unknown думала, що я велика і широка, Іруська - що висока. До чого б то
Відповідь: Бачились! (2) Мені здається бачила вчора Руду лисицю на НП на Кульпарківській, в-ні третьої години, чи я помилилась?
Відповідь: Бачились! (2) Є такі люди, які мають в собі щось настільки особливе, що навіть 30-ти секундна зустріч з ними створює настрій на кілька днів Так ось я сьогодні зустріла таку милу, усміхнену і дуже особливу Цокотушечку, яка за 30 сек. втигла мені посміхнутись і зробити комплімент і я вся така радісна поплила далі, навіть забула засмутитись, що дощ почався, а я без парасольки. А за трошка ще й Мамату зустріла - час проходить повз неї - красуня, з чарівною посмішкою і неймовірним шармом.
Відповідь: Бачились! (2) А у мене сьогодні була красуня-Муська Дуже рада була бачити, дякую, що день завдяки тобі був не таким буденним та сірим
Відповідь: Бачились! (2) дуже дякую за комплімант. Давно я тут не писала.Отже, бачила я вчора неперевершену Artemida. Файно "посиліли" , полялякали.Почастіше б так. Дуже рада була бачити. І декілька слів про діток: Дмитрикові кучеряшки не залишать байдужим нікого. А Артемко вже такий собі дорослий кавалєр, сам бавиться, все розказує. Короче файно було.
Відповідь: Бачились! (2) І тобі До речі, забула написати. Бачила в суботу на Сихові (на переїзді на Зубрівській) Злючку з синочком. Але дуже поспішала, тому й не чіпала Гарна
Відповідь: Бачились! (2) А я вже другий день підряд бачу Барбі і ше бачитиму найближчі 3-5 днів. Ми зависаем на Джамбула- заходьте в гості
Відповідь: Бачились! (2) Хто сьогодні був в Антошці з дитинкою в колясці, у відділі памперсів і харчування. Ну точно хтось з посиденьок.
Відповідь: Бачились! (2) В мене сьогодні плідний день на зустрічі: заплановано з Артемідою, яка сьогодні підкорювала бездоріжжя і добралась до пункту призначення. вийшла з маршрутки і впізнала La esposa, ну я їй не дала шансу втекти і зачепила, полялякали, а потім виявилось що вона чекала на Oddly, то я мала радість і її побачити та вкотре переконатись, що гарнішої жінки, ніж вагітна жінка не може бути
Відповідь: Бачились! (2) Випадково зустрілась з veronka на краківському базарі , забула привітати з покупкою, хай гарно носиться взуття певно там не була останніх років зо два, а поїхали з чоловіком і малим шукати за порадами друзів меблеву тумбочку для взуття, якої так і не знайшли, зато взули нашого татка
Відповідь: Бачились! (2) А сьогодні на Любінській на зупинці напроти Будинку меблів з дівчинкою часом не була мама з посиденьок? Щось дуже знайоме обличчя. Година так перша
Відповідь: Бачились! (2) Ой, а в мене просто сезон "Бачились", майже щодня бачу когось з форумлянок, і всі такі файні і приємні, тішусь знайомству з тими, кого не знала, завжди рада бачити давніх знайомих!
Відповідь: Бачились! (2) Бачила сьогодні zaderyshka в Планеті кіно, і більше того - були на одному сеансі, але я не призналася як завжди :xaxa: