Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Напишіть де купити, нехай люди знають.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Не нагнітайте. Хто шукає, той знайде. Що їмо ми. Минулого року отримали в подарунок пару соток землі, чоловік виростив там купу городини, то до сих пір їмо свою бульбу-моркву-фасольку-і т.д. Молочне купую на базарі завжди в одної жіночки, якій довіряю. В магазині купую наріне, часом молоко. М"ясо купую на базарі. Не факт, що воно супер якісне, але все ж краще ніж кобаси і сосиски. Рибу купую в океані. Крупи в маркетах. Солодке останнім часом печу сама. Майонезів не їмо, як приспічить, то роблю домашній. Від всього звичайно не вбережешся. Жити взагалі шкідливо))), але принаймі думати що ти їш і чим годуєш свою сім"ю ніхто не заборонить, нє?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Говорили ми тут говорили, спекла картоплю та отруїлись з чоловіком, відчули майже зразу добре малий капризнічав то ненаївся.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні колись давно, як мому племіннику було десь може рік(зараз йому вже 14) він захворів і йому місцева дохторка виписала якийсь сироп , типу дитячий, не пригадую назви. Мама дитину тим поїла і до того допоїла, що дитину ледь довезли до Луцька в Лікарню, у нього животик синів, дитина отруїлася тим сиропом, казали лікарі, що може й не доїде, а вони в маленькому містечку, там би не врятували точно. Потім для дитини і кров всі здавали, шок і стрес був у всіх. Я при тому всьому не була, деталей не знаю, але точно знаю, що то було власне від сиропу від кашлю.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Та власне!.. І хто винуватий , -звичайно, та мама, яка ледь не втратила власну дитину! В тому то і справа, що проблема не в ковбасі чи газировці на "хімічній основі", про які всім давно відомо ,що харчова цінність цих продуктів дорівнює "0" ,і якщо не зїв такий "вітамін" - то нічого не втратив. А коли мова йде за ліки чи продукти першої необхідності? адже мама тої дитини, якщо вона не спеціаліст в медицині чи хімії , не має підстав аби не довіряти лікарю / фармацевту/ виробнику ковбаси. Натомість ми змушені брати на себе таку відповідальність , відмовляючись від тих чи інших ліків та продуктів, і не маючи при цьому гарантовано кращої альтернативи. З продуктами, здавалося б , троха легше , адже завжди була альтернатива- ринок, та хто його тепер знає, чи в тих продуктах з ринку тепер менше хімії . Деколи думаєш, а чи знає і дотримується той "приватник" норм застосування добрив , харчових добавок , пестицидів, сан. умов? Про те що він застосовує "хімію", і його продукція не є екологічно чиста АПРІОРІ, можна можна навіть не сперечатися, хоч вони і говорять, що "ростили для себе". На 100% можна бути впевненим ,що ти їсиш, тільки , коли виростив це сам. Для мене особисто це далека від здійснення мрія , так що ж тепер -не їсти взагалі? Я чому , наприклад, цікавлюся за молоко? стане ще трішки тепліше , і небезпека від базарного продукту буде не набагато менша, а може і більша від магазинного. Та зимою в принципі ситуація не краща : всі здогадуються, звідки беруться ті пластикові пляшки, в яких господиня привозить молоко на базар - зі смітників, по яких ті пляшки збирають бомжі і несуть продавати на базар! Сама ні вона, ні вся її родина стільки води не вип`є. Ну про який "екологічно чистий продукт" може йти мова! От і стоїш перед вибором : ЩО КРАЩЕ - МЕЛАНІН В МАГАЗИННОМУ МОЛОЦІ ЧИ ГЕПАТИТ В БАЗАРНОМУ? (такі ребуси можна подумати і навести зараз для кожного з продуктів ,які ми їмо щоденно) ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ---------- От що мені як "відчайдушній матері і домогосподарці" порадите робити? Дайте контакти якоїсь "провіреної" бабульки з Привокзального ринку, на яку я буду молитися, щоб вона возила мені молоко, сметану, сир і яйця, чи що.. Я не перший день живу і на базарі буваю часто, але мені ті бабулі всі на одне лице. І чим вона харизматичніша , тим як правило, більше води в її молоці.. Ні, я не місіс Марпл ,і вступати в довірені стосунки з бабулями на базарі ,щоб потім зробити певні висновки для себе, мені "не дано"!:xaxa:
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні А я купувала часом молоко на базарі... Дуже сподіваюсь, що все таки це чисті пляшки. Не бачила, щоб бомжі десь продавали пляшки. Думаєте, вони возяться зі Львова з пластиковими пляшками? Як продають молоко, його небагато, 1-2 пляшчинки... В селах прийняті пишні застілля: день народження, релігійні свята, празники, на столах завжди багато мінеральної води, може як раз використовують такі чисті посудини. Добре мати людину на селі, яка акуратна, і не використовує хімії і мати змогу хоч часом купити в неї кусочок м'яса без гормонів і антибіотиків на свята чи овочів, сметани... (якщо хтось такий тут є пишіть в ПП)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Щоб не бути голослівною ,ось список того , що їмо ми наразі (хто відкриє мені очі на те , що з того списку -страшна "хімія",буду вдячна): молоко -"Казкове " Молокія або базарне, перекипячую 5хв. (все одно "руська рулетка") сир - базарний тільки після термообробки( запікаю в мікрохвильовці 8-10хв) або "Словяночка" кефір -Словяночка сметана -Молокія яйця- домашні для малого та для випічки (мию з милом) +магазинні сир- Добряна російський масло - в пачках " в синю клітинку" мясо - телятина з базару (свинини не беру, хіба на шашлик) +філе куряче (РЯБА),вимочую 30хв. риба -з океану або ашану охолоджена ( не морожена) оселедець -свіжий охолоджений овочі - з базару (вимочую 10хв.) бульба- з базару некаліберну беру(винесла окремо, бо рідко коли вдається хорошу купити, вся якась хімічна) фрукти - з базару крупи- малому Нордік, нам Хуторок макарони- Макфа сік малому- ТМ "з пеленок", чавлю цитрусові на лимонад,клюкву,обліпиху , часом сушкою розживуся (теж боюся з базару брати ,часом гірка якась і брудна), або просту воду. майонез -грішу !! все одно який , бо все хімія ,але 50/50 зі сметаною (переважно Щедро Провансаль або Торчин Європейський) кетчупи, гірчиці- мінімум, краще бурачки з хріном, або хрін зі сметаною кава Якобс Монарх все це "обільно" запити зеленим чаєм або морсом з клюкви -виводить токсини)) ---------- Додано в 14:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ---------- а я от побачила і мені тепер це з голови не йде.. ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ---------- от про олію ще не сказала- малому оливкову, для смаження брала Чумак- начиталася критики тепер не знаю що і брати, кажуть, Стожар непогана, хто чув ?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я як довідалась про цей факт, завжди ріжу, або комкаю тю бутилку, але ж таких як я одиниці.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні якщо розчинна - то це хімія. беріть краще в зернах.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні дівки!!! та то ше не найстрашніше! знайома чула в маршрутці розмову двох бабок,і одна другій радила... увага!!! ... попісяти в молоко і воно не буде довго киснути,а буде, ги-ги, свіженьке! про те шо неодноразово чула про пральний порошок в молоці,вже й мовчу! в кожній передачі про продукти кажуть шо в магазинних і сліду сметани нема(сухе молоко,рослинні жири,і все гарно земульгованеа мій чоловік тільки таку і любить,а базарної не признає
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Вже згадувала це молоко у "Чорному списку". Хоча купувала його років 6. Раніше на ньому готувала йогурт, а останні 3 рази - воно не сквашується. Купую базарне, переварюю - за 8 годин йогурт готовий. Підозрюю у "Казковому" антибіотик, який не дає при виготовленні йогурту розмножуватися бактеріям. Ми також їмо лише магазинну сметану. Купую "Президент" 15 або 20% жирності. Це єдина сметана, яка мені нагадує сметану у скляних баночках з дитинства.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Магазинна сметана взагалі навіть не схожа з домашньою. Яка може бути після цього дискусія на рахунок натуральності. Взагалі не знаю що говорити після вчорашнього отруення печеною картоплею. (Ще досі повністью не здорова.)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні до речі, сметана Horeca в Метро в великих літрових пакетах - це той же Президент. Постійно беру.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні А Ви їли лише картоплю? Без нічого? А де купували картоплю? Дякую, не знала.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Гарно запеченну картоплю їли саму, запивали домашнім томатним соком з домашніх помідорів без пестецидів. Купували на базарі. З чолвіком відчули зразу, добре малого не накормили.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні у нас біля будинку вже дуже довгий час приїжджає легковий автомобіль, водій якого продає городину та молоко-творог- сметану. Навпроти місця його дислокації є смітник із пляшками. Коли одного вечора його машина їхала додому після торгівлі, то ззаду була майже повністю затарена пустими пластиковими пляшками. При тому, що молока цього ж дня у нього продавалося всього кілька лічених баклажок. на рахунок попісяти- це , звичайно повний... Але знайома бабуська розповідала, що селянки часто у "тільки вранці здоєне" , вчорашнє молоко додають соду і тоді воно не буде звуджуватися при кип ятінні.І ще , та ж бабуська розповідала, як у їньому селі вирощують "чисту "городину "як для себе", сиплячи жменями різноманітну хімію. Найцікавіше, що шматок землі з городиною справді "для себе" знаходиться за кілька метрів від "продажного" . І при цьому бабулі свято вірять у те, що через грунтові води нічого не дійде до їх городини.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні сьогодні вперше дивилась програму "Гроші" про молоко, і сметану, масло...і стало реально страшно давати дітям магазинну сметану, хоч і нечасто я її купую, але буває. Виходячи з програми - молоко - це суміш порошку, кислоти, хімії і рослинної олії...сметана і масло те саме...майже як в рекламі з дитинства..."юпі..-просто додай води". ЖАХ!
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ага, і після життя ми всі помремо. Наразі головне, щоб здорове харчування не переходило в параною.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Важливо цю грань не загубити. Ще хочеться щоб харчування не вкорочувало нам віку та здоров"я. Якщо їсти все без розбору це станеться швидше.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет (с) (шютка) Здорове харчування повинно бути засобом, а не метою. І інформацію потрібно фільтрувати і аналізувати, а не "вся магазинна їжа - отрута, всі виробники роблять їжу з порошків" і т.д. Думати, аналізувати і не впадати в крайнощі (імхо). П.С. Може і не в тему, то якщо мені раптом захочеться солодкої водички, то краще вип'ю кока-колу, а не Олімпію.