Відповідь: меню для малечі після року Перегляньте літературу на ту тему, якщо не вірите у чудодійну силу печених яблук Ну хіба що у вас рідкісна алергія на печені яблука
Відповідь: меню для малечі після року Як це виклянчав? Мама або дає або не дає певні продукти, речі. Якби ви не хотіли щоб дитина їла шоколад то б ніколи і не дали (в такому віці). Ну якщо так вважаєте то не їжте при дитині всякі чоколяди, то і просити не буде
Відповідь: меню для малечі після року Малому 1,9 р. і ми досі не знаємо, що таке цукорки і шоколад. По-перше, не бачу потреби і необхідності у цих продуктах - просто не даю, а він і не просить. По-друге, маємо початковий карієс, тому і змушені ретельно слідкувати за харчуванням. Єдине, без чого синуля не може жити - бублики, це вже як залежність у нього !
Відповідь: меню для малечі після року Маю морожений гарбуз, малий його їсти ніяк не хоче, що таке приготувати, щоб той гарбуз зашифрувати?
Відповідь: меню для малечі після року Я кашку рисову варю з мороженим гарбузом. Додаю родзинок і трошки меду вкінці, можна і молока додати за бажанням. Нам смакує
Відповідь: меню для малечі після року Розморозьте гарбуз, збийте блендером до однорідної маси, викладіть в каструльку, додайте трошки води і поставте на газ. Коли трохи покипить можна додати кукурудзяну або рисову крупу, розбавлену в холодному молоці. Варити до готовності, додати трішки цукру і масла. Виходить дуже смачна каша. Моя мала теж гарбуз не їсть, але цю кашу дуже любить. А ще можна потерти гарбуз на терці і додавати в суп, як моркву. Я завжди так роблю.
Відповідь: меню для малечі після року Можете зварити звичайний овочевий супчик (картопля, капуста, перець, морква, кабачок, цибуля, морква), і гарбуз додати, як один із компонентів. Варіанти можуть бути різни, можна додати крупу - рис, гречку, макарони.
Відповідь: меню для малечі після року Я додаю морожений гарбуз практично в кожний суп, кидаю цілим невеликим куском, а потім блендерую окремо і змішую, бо так нам також не йде.
Відповідь: меню для малечі після року ...а я запікаю гарбуз з яблуками, потім даю ложечку меду і збиваю блендером, інколи взагалі мну вилкою і додаю це пюре до готового відвареного рису або пшона. Раніше варила кашу гарбузову з рисом чи пшоном, а цей варіант більше сподобався.
Відповідь: меню для малечі після року перцю не маю і кабачків, а теперішній перец (привозний) не даю дитині
Відповідь: меню для малечі після року В мене все заморожене - влітку завчасно підготувалась до сезону, набила цілу морозилку різними овочами. Ви готуйте з тих продуктів, які є у наявності, у мене фантазія безмежна !
Відповідь: меню для малечі після року супи не їсть, хіба дуже голодний і то 2 ложки, то блендерю потім той суп на пюре
Відповідь: меню для малечі після року я також даю малій гарбуз, до сиру, рисової чи манної каші(маю морожений відварюю і збиваю блендером потім додаю до чогосю).
Відповідь: меню для малечі після року Я завджи перетирала гарбуз до каші через сито. Варю разом, потім витягаю і перетираю. Але то трохи важко і час займає. Прошу сказати, блендер гарбуз в однорідну масу перемелює? Син дуже не любить таких довгих волокон - давиться.
Відповідь: меню для малечі після року я не памьятаю чи я колись давала посилання, але отут так багато різних рецетів для діток, що аж очі розбігаються
Відповідь: меню для малечі після року Скажіть будь ласка, хто коли почав діткам давати старий горох і квасолю? Бо чула, що вони шкодять на підшлункову, а малий дуже любить вінігрет . То думаю давати з квасолею чи ні.
Відповідь: меню для малечі після року Я чула, що після року вже можна давати. Але мій малий такого не їсть, тому сказати точно не можу.
Відповідь: меню для малечі після року Я вже стомилась щось вигадувати. Яринку годую як маленьку дитину. Я не прихильниця запихання насильно, але якби не заставила, то вона б і одного разу на день не їла. Супи їсть тільки ложку-дві, каші теж не дуже, ще макарони більш-менш, за овочі і м"ясо взагалі мовчу. Просто м"ясо кусочками ніколи не їстиме, мушу з м"яса всякі трюки виробляти. В когось таке є, як боретесь?
Відповідь: меню для малечі після року в мене син в 2 роки різко став виключно кашеїдом. М"яса та рибі взагалі в рот не хотів взяти, лише коли перемелювала блендером і в суп підмішувала, в іншому вигляді, то влаштовував такі істерики, що сусіди, певно, думали, що ж я теке йому там роблю, що дитина так ридає гірко. Овочі теж лише варені і в супі, сирі відмовлявся, з фруктами теж була проблема, він відмовлявся, навіть, спробувати, відразу хникав, що того не любить (їв лише яблука та банани). В садку, котлети переминали йому з картоплею і так напихали, але там всі їли, то він був, відносно, поступливий. Потім потрошку почав їсти все, але спершу їв в садку лише, бо казав, що я несмачні котлети роблю . Просив лише кашу, дом. сир, омлет, гречку, макарон, картоплю, але лише з маслом і ніякої підливи. Питаю, що буде їсти, просить картоплю, зварила, а він, нє, я омлет хотів ... Не знаю чи довго так би продовжувалось, але коли йому було близько 5, наш тато йому заявив, що у нас не ресторан і якщо, йому не смакує, то що мама готує, то буде ходити голодним, і досить мамі морочити голову. Якщо казав, що не голодний, то я не наполягала, але нічого не дозволяла на перекус - аргумент: "Ти казав, що не голодний, якщо зголоднів, то є те і те, що дати?."Зараз (пройшло півтора року) проблем з їжею практично нема , любить вже все, просто раніше "нерозсмакував", тому не їв, а виявляється полуниці та персики то смачно. Печення і десерти у нас лише після осн. їжі.