Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Це у першому класі??? Мабуть у вас школа спеціалізована?
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. звичайна школа-садок. У нас просто дуже хороша і вимоглива вчителька, яка батькам ще на підготовці казала ( тоді теж було немало завдань), що задає багато,знає, що тяжко, але потім ми побачимо результати. Наразі все так і є
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. хм, а варіант - навчанн в грі не переобтяженій формальними завданнями не розглядається. Ню-ню. В єврейській школі діти до 11 років в лльки бавляться, і скажіть, що в них нема результатів. На все свій час.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Коли моя родичка переїхала з 10-річною дитиною до Канади, то у місцевій школі здивувалися рівнем знань дитини (насправді нічого видатного, звичайна сільська школа): у них те, що впихають нашим учням молодшої школи, вчать набагато пізніше. Я взагалі з теперішньої шкільної програми у тихому шоці: куди женуть, для чого стільки предметів? Особисто знаю одного дядічку, який намагався пропхати до шкілької програми ще й енергозбереження, бо йому за те мали би бути величезні дивіденди за розробку програми, методичок і підручників. Підозрюю, що саме так до шкільної програми трапили різні "супер потрібні" предмети. Дітям у такому малому віці треба більше рухатись, а не горбитись до ночі над зошитами.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. найцікавіше те, що розглядається і запроваджується. Бо деякий матеріал і у пісенній формі їм подається, і у поєднанні з "руханкою" і т.п. Але, знову таки наголошую, це все залежить від методики викладання конкретного вчителя і його бажання. І не знаю, чи реально запровадити у великому колективі. А так- діти вчаться охоче. І що найголовніше- у дитини є бажання ходити до школи і вчитися. ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ---------- найцікавіше, що якось тиждень тому у львівських новинах показували, що цей курс таки запроваджують. мало того- демонстрували навіть методички, по яким будуть вчитися діти. Маразм...
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. А я з меншим вагалась, віддавати чи ні (йому буде в вересні 6,1), та після того, як пішли ми на підготовку, побачили, які всі діточки навколо мацьопи, але як їм все цікаво, то вже не вагаюсь. Взагалі, підготовка до школи - це найкраще тестування дитини. Сподобається чи ні, зможе висидіти, спілкуватись з іншими дітьми чи ні. Психолог за дітьми доглядає, якщо дитина не потяне, порадять рік зачекати. Слово "переросток" мене не коробить. Я прислуховуюсь до своїх дітей, мої хочуть вчитись і хочуть спілкуватись з однолітками!!! Між 6 і 7 річною дитиною різниця все ж таки є. Мій старший вже в другому класі, не уявляю, якби він пішов в школу тільки зараз. З власного досвіду тільки розумію, що до першого класу треба простіше ставитись, оцінок ще не ставлять, діти до школи тільки звикають. Коли старшому в першому класі багато всього задавали і він ну дуже повільно робив д/з і скеглив, завжди перепитувала, а в садочок хочеш? Категорично ні. Мені було б легше ще рік поводити його в садочок, але, але... Щодо програми і навантажень, то таки дійсно важко і дитині, і мамі, і вчителю, але я розумію, що ми працюємо на майбутнє. В мене племінник у німецькій школі, так вони за всю школу одну книжку прочитали, віршиків ні разу не вчили, олівцем до 5-го класу писали і т.ін. Школа звичайнісенька державна, шансів після неї добре влаштуватись ніяких, хто хоче для своїх дітей кращого майбутнього з 6 років вже наймають репетиторів. Кажу малому, ти вчишся в державній українській школі, яка дає тобі знання, як закрита приватна англійська. Цінуй, поважай і користайся нагодою. А щодо мого меншого, то якщо психолог скаже, що він не готовий, то я прислухаюсь, але якщо все гуд, підемо до школи набувати знань і досвіду.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Якщо дитині важко, то навіщо ще й навантажувати дитину репетиторами??? І якщо дитина не хоче вчитися, то ніякий репетитор їй в голову знання не засуне.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. То всі діти, що вчаться в звичайних держшколах приречені? :8: Я особисто знаю багатьох людей, які закінчили звичайну школу, САМІ поступили в інститут і САМІ той інститут закінчили і мають хорошу високооплачувану роботу. Неважливо яка школа, важливо щоб дитина хотіла вчитись, а вчителі хотіли навчити, а не дивились в кишені батькам. Не знаю як буде, але хочу щоб мої діти отримували освіту вдома, хоча б перші класи.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Шановна Holly, перечитайте, будь ласка, уважно ще раз мій допис. Я писала про школу у Німеччині. Я не писала, що дитині важко, я писала, що в таких школах навпаки занадто легко вчитись, а відповідно рівень знань залишає бажати кращого, от батьки заздалегіть і підстраховуються. Щодо бажання вчитись та навчатись я переконана, що та риса є в кожній дитині. Це природньо. Завданням батьків і вчителів є не придусити це бажання, а посилити.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Мені здається, немає такої закономірності - якщо легко, то рівень знань низький.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Чому? Жалілась мені сестра мого чоловіка (живе у Німечччині), що малому ні разу не задавали ні одного вірша вивчити напам'ять. Це легко, але як пам'ять розвивати? Або ніколи не писати творів, це легко, а як навчитись свої думки висловлювати? Замість книжки легше тв подивитись або в гонки на компі побавитись. Справа мені здається в іншому. Навчання має бути максимально цікавим, тоді вчитись буде легше. Ось мені дуже подобаються в мого малого підручник і зошит з англійської (вид-во Оксфорд). Малий домашнє робить із таким задоволенням!!! Ну просто біжить його робити, намагається наперед прописати. Якби всі предмети мали таку методу, проблем би не було.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. ок, буду збирати слова як батьки своїх дітей називають. Вже була "дівуля" і "переросток" - не встидайтесь, то ж ваші діти їх як хоч можна називати ... Задайте собі питання скільки слів є в українській мові, а ви саме такі вибираєте, щоб називати/характеризувати власних дітей?
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. А я своїх дітей так і не називаю. не будьте такою категоричною. Наскільки пам'ятаю, мама поділилась своїми страхами щодо адаптації дитини серед неоднолітків, а ви вирвали слова з контексту.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Та яка різниця? Якщо дитина хоче навчитись, то навчиться. А як не хоче, то нічого не буде знати в якій би школі не вчилась, і яких би репетиторів не мала
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Люба дитина прагне до знань. Для мене це аксіома. І якщо дитину оточують люди, які можуть допомогти у цьому, це тільки плюс.
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. Будемо відмовлятися від таких "потрібних" предметів. Треба відстоювати свою позицію. В знайомих дочка навчається в коледжі поблизу Оксфорда, в них лише 2 пари в день, вивчають 4 предмета основних + 2 факультативних (вибирають з 4-х запропонованих).
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. в тому то річ. А відбити бажання вчитися можна у будь-якому віці. І це не буде залежати від того, чи пішла дитина до школи у 7 років чи у 6. Серед наших ровесників-друзів, які цьогоріч стали першокласниками різних шкіл , були і 6 і 7 річки.І через 3 місяці навчання бажання вчитися і ходити до школи вже у половини з них зникло ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:18 ---------- ну там взагалі система підхід до навчання дитини ( як і виховання особливий). Маю коліжанку у Хайфі, у якої 2 діточок у віці 7 і 10 років. Вчаться вони, вчаться. В ляльки у школі не особливо то і бавляться. Там просто дитину не примушують нічого робити через "не хочу". До речі, мої дві коліжанки з дитинства, які живуть у Львові і тепер уже самі- єврейські мами з таким же підходом виховують своїх діток, які навчаютьсяі у наших звичайних школах.Нещодавно одна розповідала, що вчителька насварила її за те, що доня прийшла до школи з невивченими уроками. Відповідь коліжанки для вчительки була наступною: "Она не хотела их учить. И что я сделаю? Ребенок устает- у нее еще танцы и тенисс. Можно подумать, что уже весь класс идеально пишет и читает".
Відповідь: Чи варто віддавати дитину в школу. то вже в іншу тему. Щодо 6 чи 7-ми років - я просто не розумію, для чого забирати в дитини той рік дитинства.