Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Як на мене, таке некоректне питання (тим більше з такою метою) свідчить про абсолютну некомпетентність роботодавця, адже 1) сімейний стан на професійні якості не впливає, 2) специфіка роботи обговорюється при прийомі на роботу і у випадку, скажімо, відряджень, роботодавець має попередити про це, а пошукач відповідно зважати своє "особисте життя" і вирішувати йти/не йти на цю роботу, тож до роботодавця це мало що має, 3) жінка може піти в декрет у будь-який час І якщо "кандидатів на ймовірний декрет" на певну роботу не хочуть брати, то варто це зазначати в описі вакансії, аби пошукачі марно час не витрачали
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Через оце в певний момент в мене відпало будь-яке бажання ходити на співбесіди і шукати таким чином роботу. Який зміст питати, скільки часу одружена і чи планую я "в найближчому майбутньому" дітей? По-моєму, відповідати "так, планую, хочу попрацювати в вас пів року і втекти в декрет" ніхто не буде. А якщо, можливо, в людини з тим проблеми і питання такого типу їй болючі і неприємні? Словом, повністю згідна з Левицькою. Набридли ті питання. Працюю вдома і нікому про штампи в своєму паспорті не звітую. До речі, єдину нормальну співбесіду мала з чоловіком. Теж спитав про сімейний стан, але відразу почав переконувати, що сім'я, діти - то дуже класно і зовсім не мінус Трохи шкода, що не вийшло з тією роботою(
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу існують такі поняття, як стимулювання та мотивація, які також беруться до уваги при прийомі на роботу. Мотивація річ дуже складна) добре, коли людина чітко знає чого хоче, але частіше буває навпаки. Потреби людей різняться і це нормально, часто їх формує сім`я, що теж нормально (наприклад, необхідність платити за навчання дітей, сплачувати кредит за житло, годувати та одягати дітей матері-одиначці тощо). Тому питання про сімейний стан може розгядатися в контексті мотивації, але не з метою прогнозу потомства). Як правило, це є одним із стандартних питань анкети і особливого обговорення не потребує. Відверто кажучи, небажання вказувати сімейний стан я не розумію - це інша крайність. Адекватний роботодавець ніколи не буде копирсатися у вашій білизні - нема на то часу і потреби. Але наявність дітей, наприклад, необхідно знати, щоб купувати їм подарунки на Миколая чи запрошувати на корпоративні свята для дітей.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу знаєте в мене на підприємстві майже 40% текучка і такі дурні питання як плани щодо вагітності не питаються, бо і пів року це добре якщо людина працює, ну але в мене 90% це чоловіки
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Направду складна Але про мотивації, то інша пісня. В будь якому разі, не буде работодавець питатися про кредити і таке інше, бо це недоречно. І сімейний стан я теж відношу до тих недоречних питань. Пи.Си. Скажімо в Штатах анкета з таким пунктом певно би вже десь в суді валялась, але то їхні реалії...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу більше того, усі знають, яка зараз (та не тільки зараз ))) економічна ситуація в країні, нестабільність. Неможливо нічого прогнозувати, навіть на макрорівні, що говорити про якесь окремо взяте підприємство. Навіть якщо жінка одразу завагітніє, то є вірогідність, що вона пропрацює як мінімум пів року, а це достатній час, аби себе зарекомендувати і знати, чи жінку з декрету чекатимуть, чи ні.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу чому? якщо особа приймається на посаду яка має безпосереднє відношення до коштів на підприємстві то однозначно що буде.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу чому інша? ми ж про співбесіду говоримо. Рішення про прийом того чи іншого працівника формується на основі багатьох факторів, в тому числі і мотивації.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу В дописі №147 я розказувала про тести на співбесіді і що ви думаєте я вже була на 2 етапі (професійній). Все ніби мені дуже сподобалось але коли почала взнавати відгуки про організацію, розчарувалась.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Часом не на "Терін" (мережа "А ля мінут") влаштовувались?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Гггг, бачу, Галнафтогаз далі іде своїм шляхом з проективними методиками Пам'ятаю, як на одній співбесіді мені влаштували допит з психологічними наїздами типу "а чого то ви батьків стидаєтесь" чи "а що ви приховуєте", коли я в анкеті не заповнила графи про рідню, їх місце роботи і т.д., але то вже "політика партії" і іде від керівництва компанії.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я в житті проходила три рази співбесіду, три рази успішно. Першу можна не згадувати, це було ще на Україні, але як мені потім сказали "по секрету" вирішуючим фактором в мене був голос. Друга була вже тут, якихось особливих вимог не було, прийшла, пооцінювали, поговорили про погоду, дали матеріали і сказали вивчити. Наступної зустрічі я мала провести сама власний малий маршрут по замку. Цікаво, що і тут, крім мов, вирішуючим був голос. Третя співбесіда була недавно, перед нею була дуже довга розмова по телефону, на співбесіді мені першим ділом дали текст англійською і попросили перекласти. А далі ми говорили ніби ні про що - про Україну, про людей ітд. Але говорили мабуть з півтори години. Про сім'ю мене ніхто не розпитував, але я нічого не приховувала. Думаю, суттєвим у їхньому позитивному рішенні щодо мене зіграло роль те, що я багато вже знала про компанію. Також персоналісти звертають увагу на вміння і бажання вчитись.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Так. Особливо, якщо компанія себе вже зарекомендувала на ринку, вони дуже люблять, коли людина, яка приходить на співбесіду знає достатньо про їх компанію.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ще би були спеціалісти, які ті методики вміють застосувати... а то доводилось бачити, як (не саме на тому підприємстві) розшифровували ті каляки-маляки по-інструкції)))
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу завтра зранку йду на співбесіду, в РДА, трохи переживаю, але вже як буде, бо сказали що буде іспит, 30 питань про конституцію, закон про державну службу і закон пр корупцію,я декілька разів їх перечитала, дещо запам"ятала дещо ні, наразі в голові каша
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Не можу знайти відповідної теми, тому напишу сюди.Завтра маю співбесіду,дівчата писали колись про "лохотрони"типу Тянь-Ші (так здається),писали адреси на які не варто ходити,тикніть мені де то.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я думаю Вам краще написати текст оголошення, як на мене воно більше дає зрозуміти про такі кантори. Адреси Вам нічого не дадуть бо такі роботодавці дуже часто змінюють прописку свою. А й то навіть неправдиву вказують - раз була справа по просуванню інтернет сайту одної пані, яка торгувала бадами і шукала партнерів, то адреса в неї була неправдива.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Тої теми я не знайшла. Але пам'ятаю що писало про Тянь-Ші на вул.Чорновола 63 (5 поверх здається). Мені вже 2 рази дзвонили і пропонували прийти на співбесіду.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу ще на Валовій вони були. Але дійсно дайте текст оголошення, чи хоча б адресу, за якою йдете, може хтось вже там був
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Адреса Богдана Хмельницького 172 б.Їм потрібен працівник в офіс,точніше на співбесіді.