Відповідь: Все про хрещення Християнського нема. Ми з чоловіком навмисне ламали ці вірування в невідомо-що й ходили з Дарком гуляти до Шевченківського гаю кілька місяців перед хрещенням. Тут таким узагалі ніхто не переймається. При тому тут нема таких людей, як в Україні, що і Богові свічку й чортові огарок. Вони або вірять і дійсно є християнами, або не вірять. Діток хрестять у півроку й пізніше, а гуляють з ними з перших днів, і до церкви теж приходять майже одразу. Просто таку дитинку до Причастя не можна взяти в церкві, а більше ніц особливого нема. Можете спокійно ходити, куди забажаєте.
Відповідь: Все про хрещення У наших двох діточок по дві пари хресних. Хрестили їх в різних священників в різних церквах, але жоден до того заперечень не мав
Відповідь: Все про хрещення цікаво в яких двох церквах? Наскільки знаю що Хрещення дається лише один раз, а якщо дитина була хрещена в одній християнській конфесії то в іншій вже не буде повного обряду, а лишень додаткові молитви. Нам священник казав що навіть якщо сталось так що ви були змушені самі охрестити дитину поливанням води їй на голову, бо боялись за її життя, священник вже цього робити не буде. Адже ми промовляємо Вірую і говоримо, що ми віримо в "єдине хрещення на відпущення гріхів". Єдине - тут ключове слово, тобто ОДИН раз можна приймати обряд хрещення. Отже якщо так сталось що ви дитину охрестили самі священник лишень відмовить над нею молитви але обряду водозанурення (поливання водою) вже робити не буде. Тому мені дуже дивно з вашого - ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:06 ---------- А який ви хочете? Якщо дуже забобонні або дотримуєтесь законів Мойсея то обов’язково на 7-мий день треба це зробити. Колись Ліля вже писала що не має значення коли а має значення щоб це було зроблено. Ви самі обираєте для себе оптимальний час. Я своїх хрестила по різному, але мені найбільше сподобалось з Андріаноя, бо ми її хрестили коли їй був місяць, бо нам так було найкраще - при тому всьому я до церкви ходила, дитину носила на двір і до церкви (хоча тато казав що то не пасує, правда кому не пасує????) Чому місяць, бо в нас в церкві практикують повне занурення а в місяць дитинка як то кажуть «тримається купи» і священнику вже не так боязко було тримати малу на руках, особливо якщо священник вже не молодий. Але це лишень мої спостереження.
Відповідь: Все про хрещення я так зрозуміла, що у Златки двоє дітей і у кожної дитини по дві парри хресних, і хрестили їх у різних церквах. А не кожного по два рази.
Відповідь: Все про хрещення Ну дві пари хресних то одна річ, бо я щось подумала що двох по два рази і мені волосся дибки стало. Недоспала я знацця, раз так прочитала.
Точно недоспала. :xaxa: Там писало що двоє діточок мали по дві пари хресних і їх хрестили у різних церквах. Приколістка. :xaxa: Точно 7-ий? Мені щось здавалося, що на 8-ий обрізували. Може, наплутала щось. Нема такого поняття. Деяким узагалі дітей не варто хрестити. Я вже колись писала, що хрещення дітей виникло із того, що спільноти були дуже сильні й християнські. Нині таке є мало-де, тому хрестити просто так дивно й священики усе частіше відмовляють у хрещенні дітей, що є правильним, як на мене. Це сприятиме зменшенню конвеєрності. Та й навіщо далеким від Церкви людям хрещена дитина? Там ніби хресні беруть на себе відповідальність виховувати в християнському дусі, але я в то не вірю. Як на мене, у далеких від Церкви людей за хресних беруть грошовитих, а не моральних християн. Ми з чоловіком обираємо хресних за особистими якостями. Чого я не розумію, то це хрещення на дому. Але це я особисто. Церква ніби не в підпіллі, чому важко поїхати до церкви на хрещення - не ясно.
Відповідь: Все про хрещення Може бути... кажу ж недоспала. Але ви зануди, чес слово, не буду більше писати.
Відповідь: Все про хрещення нас з сестрою вдома хрестили. Греко-католицької діючої церкви жодної в місті не було. Двоюрідних наших теж, брата з тої ж причини, що й нас а сестру, можливо через те, що тітка була після кесарського і не дуже ходяча, а чекати поки вона зможе піти не хотіли, скоріш за все, через забобони.
Відповідь: Все про хрещення ги, таке питаєш щоб "не врікали", "щоб спало добре, бо шось дуже плаче" (варіант "коліки" не підходить) бо "дитина маленька, перетяги, вроки....та й нащо якщо священника можна до хати привести ги, нас з сестрою теж вдома хрестили, але коли то було!..
Відповідь: Все про хрещення Ну бачиш, ти сама назвала причину. Я її, зрештою, згадала в дописі. Мене теж удома хрестили, і брата мого. Тільки в тому часі наша Церква офіційно не існувала. А щодо того, що хрестять дуже рано, то це просто зі страху, що дитина помре до хрещення й опиниться невідомо-де. Можна назвати релігійним забобоном, по ідеї.
Відповідь: Питання, відповіді, пояснення... В мене таке питання: мені пропонують стати за хресну маму, але я дуже хвилююся за те, що ми з чоловіком живемо не в шлюбі... Я дуже хвилююся, чи так можна, чи краще пояснити батькам мою ситуацію?
Відповідь: Питання, відповіді, пояснення... Не можна, бо ви не можете до Причастя приступати, тобто є поза Тілом Христовим. А шанси на те, що ваша ситуація зміниться, є?
Відповідь: Питання, відповіді, пояснення... Ситуація повинна змінитися, але боюсь, що не так скоро. Дякую, Лілю. Я так і думала і була впевнена, що не можу бути за хресну.
Відповідь: Питання, відповіді, пояснення... Якщо ви в процесі зміни ситуації, тоді я би казала поговорити зі священиком, котрий дитину буде хрестити. Він може більше порадити, відповідно до вашого випадку.
Відповідь: Все про хрещення Після хрещення користувалася крижмою(такою, як махровий рушничок) як покривальцем, але мала пару раз на нього сильно бекнула. Що порадите краще: випрати чи сховати брудне, як є?
Відповідь: Все про хрещення я з крижми обом дітям пошила постіль (наволочки, простинь), відповідно діти і вимазували, і я це прала неодноразово. А те, що не можна прати крижму я взагалі не чула.
Відповідь: Все про хрещення Випрати. У нас крижми як куска матерії не буде, бо наша хресна мама купила нам білу сорочечку, в яку малюка вберуть. То так буде з подачі мого чоловіка, котрий сказав, що там мала бути не матерія, а сорочка власне, бо й у молитві священик говорить про "одіж нову".