Відповідь: Двомовність в Україні - реально? і ви звичайно вважаєте, що 4-5 шкіл У Львові не задовольняють потребу навчання російськомовних дітей? не бачу черг у російські школи..
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? ага, в росії одиниці українців, агась... особливо в напрямку сибіру. укранців там дуже багато, просто з ними там ніхто рахуватись не збирається
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? дивно..українці популяризують іноземну мову.... Люди, та будьмо свідомі. Росіяни просто ржуть з нас-згадайте хоча б серіал про няньку "Моя прекрасная няня",ота селючка зі своєю божевільною невихованою родиною, яка тільки жере і п'є і говорить-Гаваріт(власне з нашим Г),шо і Кагда. От якими вони нас бачать!!! а ми так хочемо тої їхньої мови. А маємо свою, таку милозвучну, так гарну, треба її більше вивчати , досконаліше, а не переживати за російську!!!!
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? от власне! Самі ж написали )) Я вас запевняю, що для Львова 4 рос. школи - достатньо з головою ))
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Ви знаєте, власне у нас також регіони, де говорять одною мовою через географічну особливість...І люди з цих регіонів перемішалися, так само, як і в Швейцарії. Там абсолютно всюди говорять німецькою і французькою в незалежності від регіонів, а ось старороманською виключно в одному регіоні (як в нас русини, до прикладу)
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? А чого в нас має бути більше російських шкіл?? Ну чесно, не розумію!! Та їдьте в Росію і там собі вчіть дітей своїх. Як для вас їхня мова рідна, то й країна напевно рідніша... Мені сумно, що в нас такі несвідомі громадяни... Може грубо, але це вже як крик душі...
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Нас не можна порівнювати з Швейцарією з інших причин -люди не доросли до рівня швейцарців ментально і духовно.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? У нас немає 70% громадян інших держав, та частина населення котра розмовляє мовами інших національностей вважають чомусь себе українцями. І говорити повинні державною мовою. Я колись у Франції наагалася в кафе порозумітися із офіціантами англійською: мене всі демонстративно оминали. Тому що поважають свою мову. А ми чомусь тільки про східного сусіда піклуємося.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Вітторіє, ви дивні речі пишите... Як не крути, а історично склалося, що російськомовних людей багацько в нас Але від цього вони не перестають бути українцями, розумієте? В них такі самі права, як і у вас, україномовної. І якщо в конкретному місті є потреба саме в рос. школі - не бачу в тому проблеми. І ще одне. Ви впевнені, що завжди правильно розмовляєте та пишете? Без "шо", "га" і суржику?
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Цирк якийсь...А просвітіть мене будь-ласка, де то в нас той регіон з русинами??? Чи то ви може українську мову називаєте давньоруською?:8:
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? ха-ха Як би вам важко не було це зрозуміти, але рідна мова є та, на якій мама колискові співала... А країна для мене рідна Україна і я великий її патріот.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? отже, як висновок - гаваріть по русски - то не факт, що ти росіянин і вимагаєш навчання на цій мові. для 29,6 % населення з перевагою місцезнаходження на Сході - вимагати двомовність - смішно. я маю друзів росіян - які віддали діток в російську школу №17., і саме вони стверджують при усіх наших політичних розмовах -що для них не існує ЖОДНОГО ущемлення у Львові. в цю школи вони ходили самі і тепер їх дітки ходять. і проблем з навчанням вони не бачать - вони "не бігали "по Львову у пошуках вільного місця для першачка, місць достатньо. і ВОНИ РОСІЯНИ! як національність, а не як російськомовний українець, і як бачите, їх не щемлять.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Звичайно я вас просвіщу. Це впринципі ще на географії в школі вчили (доречі, в російській) Русины населяют Закарпатскую область Украины, Восточную Словакию (северо-восток Прешовского края) и часть польских Бескидов; некоторая их часть проживает в странах, куда они переселились на протяжении последних нескольких столетий — Венгрии, Сербии (в Воеводине, где их язык признан одним из официальных языков края), Румынии, Молдавии, Хорватии, США, Канаде, Австралии, России.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Не перестають, але можуть зробити зусилля над собою і вивчити мову держави в котрій живуть. Не я повинна у рідній країні в дерустановах підлаштовуватися під когось і вважаю неприпустимим те, що держслужбовці розмовляють мовою іншої національності. Вона може для них тисячу разів бути рідною, нехай розмовляють нею вдома, але поза межами дому вони повинні спілкуватися державною мовою. І поважати її теж.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? Статистика у вас РОСІЯН а не російськомовного населення! Це зовсім різні речі! Я українка, але я російськомовна.
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? І в цих країнах вони вимагають визнаня їхньої мови державною?
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? По данным опроса КМИС, в первую очередь используют для общения русский язык абсолютное большинство населения южных и восточных регионов: * Крым — 97 % всего населения * Днепропетровская область — 72 % * Донецкая область — 93 % * Запорожская область — 81 % * Луганская область — 89 % * Николаевская область — 66 % * Одесская область — 85 % * Харьковская область — 74 %[2] По данным фонда «Общественное мнение» (2002), в областных центрах Украины 75 % населения предпочитает общаться на русском языке (и только 9 % — на украинском); в сельской местности 18 % жителей говорит по-русски (на украинском — 65 [3], сплошные ареалы русского языка в сельской местности существуют в Крыму, Донбассе, Слобожанщине, на юге Одесской и Запорожской областей, островные русские говоры имеются в центральных областях и на Буковине. ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ---------- А ми зара тут не русинів обговорюємо....
Відповідь: Двомовність в Україні - реально? а далі ви НЕ ДОЧИТАЛИ? дублюю ну от. от і проблема. російську діаспору власне все й задовільняє. а от російськомовних УКРАЇНЦІВ ( ?!) - не дуже виходить. парадокс , нє? ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ---------- ну нарешті.- як я вже казала - розмовляти російської і бути росіянином - це РІЗНІ речі. двомовність можлива у країнах де є 2 національності . на Україні такого немає. тому -общайтесь на русском - на здоровья. але двомовність в ситуації , де найбільша діаспора 30 % населення -не реальна.