Відповідь: ОФФТОП рукодільний! Дуже навіть файно може вийти. Оживить трохи. А як ще буде прив'язка до паспарту, то буде люкс. А нитки хочете металізовані?
Відповідь: Поради вишивальницям :shy:не знаю...:shy:тобто не знаю, які то металізовані:shy: просто бачила на розкладці DMC такі сріблясті, правда, їх там кілька, здається, було. не знаю, думала, що то не має значення. чи то треба якісь спеціальні підбирати?
Відповідь: Поради вишивальницям на Волошина по 11 грн. бачила цілу купу (великий вибір) і шовкових і металізованих ниток ДМС
Відповідь: Поради вишивальницям То ті, з якими я мордуюся, коли африканок обшиваю. Тільки в мене золотаві. Казали тут люди, що шовковими легше.
Відповідь: Поради вишивальницям О, як я вчасно, якраз про ті нитки прочитала нещодавно пораду: "Фрагменты вышивки (сияние свечи, узоры) обшиваются золотой нитью или крейником. Для более удобной работы с такой нитью использую способ, вычитанный в просторах инета. Для этого одинарная нитка складывается пополам (как обычно при шитье в 2 нитки) и кончики нитки просовываем в ушко. Протягиваем нить практически до конца, останавливаясь возле петельки. В петельку продеваем иголочку и затягиваем. При этом получается мини-узелок возле ушка иголки. Закрепляем двойные концы ниточки на изнанке под вышитыми ниточками. Благодаря этому способу иголка не ездит по всей нитке, концы не секутся и не ломаются во время шитья." І ще таке: "Для более заметного эффекта, золотой нитью прошиваем полукрестом по верху уже выполненных обычным мулине стежков. Если смешивать сразу хлопок с крейником, золотая нить не всегда видна."
Відповідь: Поради вишивальницям Хомко, я спробую, але не знаю, чи не буде вузлик гальмувати на кожній дірочці?
Відповідь: Поради вишивальницям Не знаю, треба пробувати. По ідеї вузлик буде йти зразу за вушком - мав би проскакувати.Пробуйте - будете піонером в цій справі І від мене питання: як правильно користуватись п'яльцями - менший круг знизу більший зверху чи навпаки? Я ніяк не можу пристосуватись, повишиваю 15хв і вже натяжки як не бувало, приходиться розкручувати, натягувати, закручувати - то так має бути?
Відповідь: Поради вишивальницям більший - зверху, менший - знизу. в мене натяжка тримається, хоча трішки послаблюється, але це практично не відчутно. спершу теж не могла звикнути, а тепер без них вже не змогла б, важко якось... чи то діло звички...
Відповідь: Поради вишивальницям в мене більший зверху а які пялечка (пластмаса?дерево?) і як вишиваєте - одночасно в дві дирочки (проколюєте тобто) чи по черзі (спочатку вниз, потім вверх-вниз-вверх)?
Відповідь: Поради вишивальницям imel, пялечка деревяні, вишиваю по черзі - вниз вверх, діаметр 18см, може вони мені завеликі?
Відповідь: Поради вишивальницям хм тоді навіть не знаю просто пластмасові тримають гірше і я проколюю (лінива бо), тому натяжка в мене слабне, але навіть тоді не розп"ялюю, а просто підтягую діаметр 18 см-то не є великі, а середні не наю... мо ще хтось шось підкаже?????
Відповідь: Поради вишивальницям не знаю, то я читала, і жіночка на Петрівці казала, що дерев"яні краще тримають мені здається, що дерев не таке слизьку як пластмаса, тому і не мало б "скользити"
Відповідь: Поради вишивальницям Деревяні тримають краще, бо дерево, якщо воно не лаковане, має текстуру, а пластмаса гладенька.
Відповідь: Поради вишивальницям найкраще тримають ку-снапи я вишивала на дерев"яних п"яльцях 18см. тримали добре, але тепер після ку-снапів зле Більше коло в мене зверху йшло. А наша Ліля навпаки вишиває - менше коло зверху, в неї питайтеся як з натяжкою
Відповідь: Поради вишивальницям не знаю дівчата. маю 2- пари. в дерев'яних - не вийде барабанної натяжки, хоть трісни. і слід від дерев'яних - більший, ніж від пластмасових.
Відповідь: Поради вишивальницям Мені краще тримають пластмасові ще совєтські бо в них ширина самого пяльця велика. А німецькі деравяні дуже тонкі тому тримають слабо. Але порівняти з натяжкою на станку то пяльця дуже програють . Та й вишивати на пяльцях одною рукою дуже довго. Але є такі роботи що на станок не натягнеш по причині малого розміру тканини.