Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів А я вже знаю свій конкурсний перепис! Тепер би ще здоров'я й часу на реалізацію...
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів думала що не допишу того допису... діти як заповзялись не давали мені дихнути. Але з горем пополам щось там написала.
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів величезне спасибі Галичанці за рецепт м.ясних клубочків) попри те, що я не мала перцю (де ж би то на Рясне-2 перці завозити) і цибульки (моя мавпа з.їла всю цибулю і навіть не попередила про її закінчення), клубочки вийшли фантастичними що чоловік, що кіт (а він особливий гурман ) таки визнали мене чудесним куховаром і просили ще
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Сьогодні готувала "М"ясні торбинки" від галичанки . Сходила на базар і купила мускатний горіх,щоб все було "як книжка пише " .Торбинки вийшли смачнючі ,я їх навіть зазнимкувала,завтра покажу фото.Дивлячись на допис галичанки,я подумала,що за годинку справлюсь,але ,як виявилось, з"їдаються вони швидше,ніж готуються. Все, було б набагато простіше,якби куряче філе ,продавалось як полотно - метрами,тоді б чик-чик, накраяв собі квадратики,відбив та й усьо.А так, як у мене філе було невелички,то довелось ті торбинки, трохи штукувати,але на смакові якості,то ніяк не вплинуло. Дякую,Іринко ! Чоловікові дуже сподобалось,тому наступного разу буду шукати метрове філе
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Не розумію, на кулінарний конкурс "Зафарширую осінь або що там усередині"" хоч хтось зафарширує каштани чи анти-грипозні жолуді?
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Левандівко, долучайтеся, бо скоро голосування, а переписів лише п'ять...
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Дякую., але мій талант на це діло не поширюється. Я луччє звичним займатимуся, критикою.
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Лілю! А де ж личко щасливого дегустатора або самої господиньки?! П.С. Нью-Йорк Таймз не підходить!!!
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Шифруємося. Були такі голодні, що не було бажання до фотосесії. Мої фотопереписи за стилем схожі, зрештою. А газет не купуємо.
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Схоже, треба подовжити термін конкурсу... У гілці лише 5 переписів, до того ж один від спонсора. Катастрофа якась!!! Умо, де згадуваний перепис і фото??? Дівчатка, невже нецікава тема, що цього разу мало-хто зголосився??
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Версія: наклалося все на раз. З тим карантином усі на вухах стоять, не до забави.
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Скажу за себе, немала ні часу а головне бажання готувати , трохи Соня моя прихворіла, і я практично з нею, вона постійно в мене на руках - щось готувати, а тим більше фотографувати нема сил. Маю надію що ще зможу щось встигнути приготувати, тільки би дитина надалі шла на поправку
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів та мені не дуже подобаються фото, то я й вагаюся. У мене на кухні повоєнний стан, ремонт ся називає, і я то вечері готувала, освітлення погане, бо той кавальчик столешниці, що я знайшла для приготування і фотографування дуже темний був... а ще я й фотографувати не вмію... певно ви без мене (хоча я вже призи бачила і там є один такий, що я би дуууже хотіла, але най його
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Може варто всім призи наперед показати і охочих прийняти участь в конкурсі побільшає? Ну і термін проведення продовжити.Бо п"ять переписів то не конкурс
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів Я також тільки ввечері готую. Тому мені такі фото із сонячним світлом, як у дівчат, лише мріються... Мене рятує супермакро. У ньому виходить ліпше, ніж у звичайному режимі. Але як на мене, то не фотоконкурс, а кулінарний. Так що не вигадуй і виставляй. Що за "а шо люди скажуть"? Призи будуть оголошені в день оголошення результату, цього міняти не будемо. А от щодо того, аби продовжити, то тут я однозначно згідна. Тільки треба Марусі спитати, на скільки дозволить.
Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів призи будуть відомі, як Ліля каже, в день оголошення результатів (щоб не побилися за місця, жартую). А знаю я, бо призи вже в мене вдома і з першого конкурсу теж. Ото я буду тепер наших переможців відвідувати, куштувати конкурсну страву і віддавати чесно зароблений приз А ви думали, що я так віддам? нє! Так що готуйтеся