В старшої в класі ( 11 кл) дівчинка має кір. Щеплена.Вчора вчителька теж кинула в вайбер список не щеплених дітей, щоб робили щеплення., але захворіла саме щеплена.
з щепленнями буде ще і буде. Бо з кожним днем придумують щось нове. Плюс ходять чутки, що зроблять щеплення таки обов'язковим, але для того мусять змінити конституцію. Вакцин закуплено багато, а збувати нема куди. Тому нова мулька, що і дорослих треба щепити. Бо почали говорити, що навіть якщо в дитинстві ви були вакциновані, це не дає захисту, бо...бла...бла...бла. І це реально так, бо хоч на сайті МОЗ чітко написано, що щеплення по графіку дає пожиттєвий імунітет від кору, але...чомусь щепленні і далі хворіють. Я особисто, з усіма прививками відхворіла кором в років 10-13. Ще одна мулька, яку я почула на лекціїї у школі від представника поліклініки - протипоказаннями від щеплення не може бути ні алергії, ні ДЦП, ні підвищенна температура і т.д. Направляють до імунолога і хай дає добро. З сайту МОЗ: Які є протипоказання до вакцинації КПК? Їх небагато. За світовими стандартами, легкі застуди з температурою до 38°С не є такими протипоказаннями. Вакцинацію не роблять, якщо є високий ризик серйозної реакції, та при станах, коли імунна відповідь на введену вакцину не сформується: Гостре захворювання, що супроводжується температурою, вищою за 38,5°С. Серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини чи відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок тощо). Захворювання і стани організму, при яких після введення вакцини імунітет може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії в онкологічних хворих; при вживанні великих доз стероїдних гормонів; при вживанні ліків, що пригнічують імунітет; при СНІДі). Вагітність. Вакциною КПК не прищеплюють вагітних, адже вона містить живі віруси. Щеплення проти кору необхідно зробити на етапі планування вагітності. У разі виникнення тимчасових протипоказань до вакцинації дитина отримує так зване медвідведення від щеплень. Протипоказання на більший термін, ніж два тижні, може визначити тільки імунологічна комісія, що зазвичай збирається в районній лікарні або міській /обласній поліклініці. Потім пропущені за календарем щеплення потрібно надолужити.
Пишуть, що інструкцію змінили вже давно за приказом Супрун. Там левової частини нема. Треба в іноземнх джерела шукати,мабуть. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Вже вчителі попереджають що будуть мобільні бригади з Києва, десь з числа з 18.02 і потрібно від сімейної принести відмову з печаткою і розбірливим підписом сімейного лікаря, так розумію хто не хоче прививати дитину. От цікаво а згоду батьків на щеплення не потрібно?
А до нас приходять вакцини з інструкціями на укр. мові? Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk --- дописи об"єднано, Feb 1, 2019 --- @sherry якщо буде відмова, то зрозуміло, що не щепити. Так логічно. Без згоди не мають права.
@sherry якщо не буде, думаю то зле. Не знаю, як вони діятимуть ,але з огляду на те, що робиться, я б не ризикувала. Ну, і мусить бути якийсь папір так правильно і законно.
Але ж не було оголошено про епідемію, на основі чого вони діють? чи є якийсь закон? Як це всіх щепити під лінійку?
@бетменша ніби так і ніби не так). В нас лікар. препар. імпорт. мають проходити лабораторне дослідж. і тільки ,якщо відповідає заявленому виробником і відповідає певним вимогам дозволяється реалізація і інструкція іде в друк. Чи так є тепер -сумнівно, бо вакцини до нас заходять і їх вже ніхто не перевіряє, це 100%. Інструкції друкують в нас. Пригадайте скандал з не перекладеними інструкціями до вакцин не так давно був. То старе ще десь 2008 року, але суть зрозуміла. --- дописи об"єднано, Feb 1, 2019 ---
По-моєму, ви вже перегинаєте і шукаєте зраду, там де її нема. Можна знайти інструкцію і до Пріориксу, і до ММР в іноземних джерелах. І всюди пише, що вона розрахована для щеплення дітей, підлітків та дорослих. Обмежень по віку нема.
По-моєму, я нікого не переконую, а сумніви чиїсь мене не хвилюють. Той епідеміолог тоді- довбень, який читав не ту інструкцію, ага)). Американські вчені, які зізнались, що фальсифікували дані досліджень і не всі побічки записували - вони також дурня валяють? Я тут займаю лиш свою позицію, нікого не чіпаю. Мене чомусь не хвилює відмінна від моєї думка інших.
"Один епідеміолог" сказав то підозріло подібно звучить до "одна бабка сказала". Якщо нема підтвердження тим словам, то це просто пшик, інформаційний влив і т.п. У теорії змови не вірю. Тому у мене теж є позиція і я нікого не переконую, просто звикла довіряти більш достовірним джерелам. Тоді не розумію назви теми. Може, вже варто перейменувати на "Чому не варто робити щеплення"? Бачу, що в цій темі якось тісно стало і по суті щеплення уже не запитаєш.
@Gloria Tempus я тут даю підтвердження з перших уст навіть). Ви б слідкували тоді за темою уважніше, якщо цікавить. Фантазуйте на здоров'я
Щодо антивакцинального руху- так склались обставини і вина в цьому лежить на МОЗ, бо це в їх компетенції було забезпечити населення вакциною, але довгий час вакцини доброї або і ніякої не було. Наскільки пам'ятаю(хоча може помиляюсь) почали з'являтись десь років два тому в достатній кількості. І батьки вели дітей. І знаю, що наприклад БЦЖ, навіть притримували для "своїх", бо швидко закінчувались. Тому не так усе печально, як кажуть в міністерстві, щодо відмовників. Бо всеж більша частина дітей вакцинована. Але... дуже порушені графіки вакцинації і діти що мали, наприклад, вакцинуватись повторно в 6 років її пропустили. І тут питання : якщо діти вакцинуються вдруге в 7 чи 8 чи 9 чи 10 років, чи це їм дасть достатньо захисту. насправді ця тема завжди такою була Але якщо вже цікаво , то мабуть треба по суті питати.
супрун он міністерка, а контрабанду возить і інструкції по ночах переписує, а рядовий епідеміолог вже й довбнем не може бути))))