нам теж в пк сказали що треба доні зробити таку вакцинвацію(7 років), але зважаючи на такий вік, то просто буде зараз один раз і все, а потім аж псля повноліття. то правда? то яка краща рос. чи харків?
Я слухала Червонську і вона казала що перед вакцинацією тре визначати чи є антитіла. Бо дитина може пасивно перехворіти тією чи іншою хворобою. В нас роблять такі аналізи? Тільки не зрозуміла як з правцем.якщо сироватку вводять при кожній травмі..
Згідно нового календаря щеплень, у 6 років робиться АКДП ( раніше щепили АДП, аде зараз через несприятливу ситуацію з коклюшем вирішили в 6 р. ревакцинувати АКДП). А от далі - у 16 років і дорослих- уже лиш АДП. Харківська і російська однакові( принаймні так було, бо Біолік працював на російських компонентах. Не знаю, як зараз. Бо до 2014 складові бралися з Росіі)
Ну мені лікар сказала що власне дифтерія і правець без кашлюка, при тому що я ще не встигла сказати що я категорично проти щеплення від кашлюка.
Через те, що чула про багато випадків коли щеплені діти хворіли кашлюком, і тут на форумі зокрема, і лікарський міф що "легший перебіг " теж потерпів крах. Для чого тоді таке щеплення..? Але найгірше те, що також чула про випадки що саме після вакцини діти захворівали кашлюком( дуже боюсь цього, бо двоє хворих дітей то повний капець.
Зрозуміло... Я от теж іноді задумуюсь про те, щоб зробити малому АДП(ми немаємо жодного щеплення) з часом. Але от теж часто зустрічала версії, що щеплення змазує симптоми дифтерії наприклад, яку наші лікарі і так дуже проблематично діагностують.
У мене Артем мав одне щеплення інфанріксом у 8 місяців (ну це АКДП). Кашлюк мав у 4 роки. Легкий, ненавязливий перебіг. Якби сестра не мала важкого кашлюку -- то йому б навіть такого діагнозу не поставили б. Андрій мав 6 місяців, жодного щеплення, але було 100% ГВ, і на початку хвороби ми встигли дати АБ -- теж не важкий перебіг. Віталіна мала 2,5р. Ні щеплень, ні ГВ, і такий кашлюк що не дай Боже нікому то бачити. Місяць в лікарні із бабцею (в якої, либонь, залізні нерви). Вдень я приходила і мені зле від того було, а що баба з лікарями вночі із нею місяць робили (коли до 30 нападів на ніч і кожен з блювотою, посинінням і недиханням) я навіть не знаю. Тому бодай одне-два щеплення треба зробити. Обовязково!!! Бо от чомусь тут на форумі я і не бачила важких перебігів, тому не розумію отого "розвінчанн міфу". його тут ніхто не розвінчав. Так, після щеплень хворіють -- але куди легше ніж без них
Думаєте то оте одне щеплення так полегшило перебіг? Але пройшло три роки після нього...Цікаво скільки триває ефект одного щеплення в даному випадку? Кашлюк мене звісно лякає...Цікаво чи хтось знає випадки важкого перебігу у щеплених дітей...
Вже не пригадую хто , але хтось тут писав що двоє дітей хворіли , то щеплена дитина мала важчий перебіг ніж не щеплена. І на фб були такі коментарі. --- дописи об"єднано, Feb 2, 2017 --- Щеплення треба робити або так як має бути, або взагалі не робити.
я такого не чула, не бачила і не читала. більш, ніж переконана ну так так, усі ми книжки читаємо. тільки практика каже інакше: навіть із одним краще, ніж без нього --- дописи об"єднано, Feb 2, 2017 --- я говорила із лікарями на Мечникова в інфекційній. Казали, що у них не лежали щеплені діти. Знач не такі важкі перебіги у тих щеплених, що до лікарні діло не доходить
Я знаю. В коліжанки троє дітей. Старший і середній-частково щеплені, молодша має всі щеплення. Так от, коли захворіли, тяжкий перебіг мала тільки молодша. Напади, кашель з блюванням, лікарня. Потім поїздки в сосновий ліс і на конюшні. Так майже півроку. А старший і середній просто сильно кашляли, без сильних нападів .Кашлюк( неофіційно, поставили всім). В мене малі без щеплень, грудень-січень була підозра на кашлюк. Спец.аналіз не робили, по загальному аналізу лікарка сказало, що можливо, це кашлюк(підвищені лейкоцити і лімфоцити при пониженому шое).Але , якщо то був кашлюк-то ми дуже легко відбулися. Не рвали , не синіли, не задихалися. Був дуже довго незвичний лаючий нападоподыбний кашель.
А якого віку були дітки на момент хвороби? І чи можливий такий варіант, що дівчинка мала щеплення лиш на папері, а не реально? в статистиці за 2015 рік пише, що кашлюком хворіло 86% нещеплених і майже 14% щеплених. Не знаю скільки було госпіталізовано з них. Але мені здається, що в нас кашлюк ставлять як діагноз лиш у випадку госпіталізації. Чи може я помиляюсь?
Старшому було 12 років, середньому-7, молодшій-3 роки.Щеплення реальні, не просто на папері. Коліжанка розповідала, коли йшли щепитися, як до того готувалися, аналізи сдавали.
В мене всі троє дітей повністю щеплені, кашлюком не хворів ніхто. Менша взагалі мала постійний тісний контакт з дитиною, яка на той час хворіла кашлюком. Хто би що не казав, я схиляюсь до думки, що це завдяки щепленню.
я так зрозуміла, що схильність до хворіб закладається генетично.. всі ж по різному хворіють тим же грві. аналогічно з інфекційними захворюваннями. хтось з прививкою підчеплює той же кашлюк. а хтось і без- не захворіє.. ми не робим поки що, маєм в родині аутиста і невідомо чи це прививки чи генетика. мама дитини каже що важкі пологи.. а як насправді хто зна
Я вже колись писала: мої четверо перекашляли всі. Старший повністю щеплений, середні - частково, найменший ( тоді було 5-6 міс.) - нещеплений. Приніс старший зі школи. як потім з'ясувалося кашляли місяцями більшість учнів у класі, але вони ж всі щепленіПеребіг був +/- однаковий у всіх, тільки в меншого той кашель виглядав страшніше, ніж в старших. Кашлюк неофіційно визнали десь майже через місяць. Стосовно статистики - щепленим ставлять бронхіти/трахеїти, і як сказала мені вчора сімейна, переконуючи щепити мого середнього сина АКДС, - "я ТОДІ була в відпустці, я не пам'ятаю"