Початок теми тут ****************************** Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
соупаденіє? не думаю.. Сестра домовлялась із Данковим про пологи минулого тижня. Інформація про відпустку Данкова була, а щодо їх мийки - ні. думаю, це повязано із кількістю перевірок і розслідуванням щодо дівчини, в якої там померла нещодавно дитина.. До кого йти в Медінститут на пологи, які з природніх можуть швидко перетворитись в КР?
А якщо тепер через закриття Джамбула інші пологові будуть трохи перевантажені, то їх теж потім позакривають непланово на "додаткові" мийки через збільшення к-сті людей? Таке може бути?
свого старшого синочка, за таким же сценарієм( спочатку родила сама, як не вийшло- прокесарили) народжувала в литвинчук(тоді ще на батальній). зараз вона в медінституті
Мій лікар попередив про свою відпустку ще більш, ніж місяць тому (а ходить він у відпустку майже завжди, коли мийка). Очікувала, що десь зараз закриють, коліжанка говорила, що 20-го планують закривати , закрили 17-го. Попереднього разу мали закривати в квітні, закрили в травні, бо там затримка була через Мечнікова. Я боялась, щоб не було рівно через пів року , тобто кінець листопада- грудень, якраз коли мені родити.
в мене та ж ситуація з медінститутом.... милися в вересні... а мені родити на початку березня...якраз виходить пів року. ...щоб ще не закрили((( цікаво , зараз можна вже десь взнати, коли наступрий раз в медичному мийка?
ніяк, тільки безпосередньо перед закриттям, так мені всі казали. Я вже морально підготувалась, що мені всеодно де родити і порозпитувала знайомих, і про Мечнікова, і про медінститут, як тільки заспокоїлась, воно саме вирішилось
Мечнікова ніби мали помити до Нового року, там мені і казали. Але тепер Джамбула закрили (не можу таки докінця зрозуміти чи планово чи непланово), то може і там зміститься.
Я питала минулого тижня в лікаря, в якого стою на обліку, коли мийка, бо мені народжувати на початку листопада. Він казав, що в жовтні навряд чи вже будуть закриватися, але до кінця року точно "митимуться", швидше за все з листопада, то краще домовитися в іншому пологовому. І тут буквально через 2 дні закрилися. Ще й написали про закриття власне в день закриття Минулого разу хоч за 2 тижні попередили... Теж думаю, що через той випадок вони все пришвидшили. Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
Тут багато говорять про пологові, але пропоную внести трошки конструктиву. Дуже прошу заповнити форму за лінком нижче. Ця інформацію ми використаємо, щоб донести її до тих, хто реально може вплинути на ситуацію з пологовими у Львові. https://docs.google.com/forms/d/1qZdDAdLtEtAmdtEZT9KlFldN2rCK7OBXAtCIMJKuFfo/edit
Дівчата, а то правда що Федина дуже побожний лікар, гроші за пологи не бере (принаймі не вимагає), і він виключно за природні пологи (КР не практикує)? А якщо ситуація така що КР потрібний, то як? Іншого когось кличуть?
ага, побожний-побожний мирувати прям вже нема де, тільки пилюку в очі пускає, тут на протязі останнього року кілька разів були за нього гарячі дискусії - перечитайте. Маю знайомих, що народжували в нього, правда всі пологи були вагінальні, але одна з них до останнього мала КР під питанням, то збиралася до нього в будь-якому випадку, тобто він був в курсі того що КР можливий і не відмовив їй.
@Chekay я десь читала що він дитині новонародженій надряпав хрестик на голівці (яка щойно народилась!), ну то вже занадто, якщо це правда. Потім ще батьки чекали коли то заживе, такий порив релігійний у доктора був А як спеціаліст то він вроді непоганий?
@Supernatural, на скільки я знаю, то ті хрестики, то наслідки його амніотомії в нього кожна друга дитина так мічена але якщо і справді спеціально, то вже не релігійністю, а фанатизмом попахує, ІМХО. На рахунок професійності, то я б до нього не йшла навіть за доплату, бо всі знайомі що в нього народжували отримали повний букет лікарських послуг - проколювання вод, стимуяція, в 2 випадках було витисканя, епізо, і крім того розриви. Правда всі до одної його боготворять, бо ще з першої зустрічі навішав лапші, що він за природу, і взагалі буде все як того хоче Бог, а він просто інструмент в руках божих. На ділі все дуже відрізнялося. А ще в нього є свої приколи з заливанняи швів спиртовою настоянкою календули, годування породілі цитрусовими, викладанням роділі в різні пози, що не завжи є зручними для жінки, але лікар сказав... Ви пошукайте тут і почитайте, там було про нього кілька стрінок списано,і з того всього нічого доброго. Хоч варто сказати, років 7 тому він вважався дуже хорошим лікарем, а зараз чи то він змінив свій підхід до роботи, чи жінки сталии вимагати нормальних пологів.... та маємо що маємо. З форумлян, здається наша Красуня в нього народжувала не так давно, і на скільки я пам'ятаю відгук невтішний
Ви ж це не серйозно ?! Зайдіть в тему "Не раджу лікаря з ПБ". А на рахунок оплати: я би дуже здивувалася якби після тих всіх знущань жінки йому би ще й платили. (Хоч наскільки пригадую ніхто не писав скільки йому платив і чи платив).
ті кого я знаю платили і не мало ті що народили в час, коли курс +/- як тепер то 3-4 тис, а ті двоє що народжували перед скачками курсу, то по 300 дол але вони вважають, що лікар мі-мішечка і без нього вони б не справилися --- дописи об"єднано, Oct 23, 2016 --- дівчата, нас тут зараз накопають, може ми в темку "Вибір лікаря для майбутньої мами" ступимся?
як- надряпав????? Я в шоці..... і йому зо то нічого не було??? ну от взагалі- нічого-нічого???? ппц....
Саме таке у відгуках колись бачила, сама в шоці з такого Навіть якщо то від його "проколювання вод" що чомусь таке поширене серед певних дохторів, то не знаю як то треба проколювати щоб дітям аж голови дряпати(а відгук такого плану був не один). Не знаю як він як лікар, тоді я як читала його багато хто хвалив, але разом з тим про оту релігійність його описували. І що він максимально за природні пологи теж писали --- дописи об"єднано, Oct 23, 2016 --- Ясно, все як "прийнято"