О, а я б виходила на ту саму зарплату, яку мала до декрету. Сподіваюся, я вам інформативно відповіла.
Ну то ви вже тут дуже конфіденційні речі пишете 200, 60. Достатньо просто написати " в доларовому еквіваленті" чітко і інформативно ))))
або просто написати, що для себе ви вже вирішили на яку зарплату згідні, без вказання сум, відмітитися так би мовити Так так, я зануда, я знаю, мені вже сьогодні сказали
нема такого. Бо якщо прижме, то всі принципи підуть коту під хвіст. І тоді уже не думається, що " та ніколи не буду працювати нижче цього рівня". Так можна думати, коли сидіти в хаті, в теплі на дивані і гіпотетично розмірковувати, знаючи , що завтра є що дітям їсти. скажу таке, що 5000 грн для Львова - це не така і норма . Інакше не було би стільки бажаючих працювати на менші кошти, і не було би стільки вакансій, які досить швидко закриваються, і де зарплатня менше 5000. Кадровик в одній із структур Меду має аж 3000 грн "брудними". Оклад в 3500 ( ніяких доплат в конверті там немає)пропонують нач. відділу кадрів п-ва з чисельністю працівників 200+. Бухгалтерам на виробництві пропонують по 3500-4500,а головним - АЖ 6000 грн. І закривають вакансії. Плюс врахуйте, що чимало посад оплачуються реально по мінімальній ставці , а далі - це %. І тут місяць на місцяць тоді схожий не буде. Бо в кращому випадку- дотягнется до 5000, в гіршому- буде гола мінімалка. п.с. а ще врахуйте, що зараз купа роботодавців хочуть в одній особі сумістити кілька посад. І щоб кадри вела, і первинну бухгалтерію закривала, і офіс-менеджером була. Так, тоді 5000 грн на 3 ділити
Не жартую. 400 доларів. Де є така зарплата в СА? А світова компанія не призначає з/п, її ініціюють в головному офісі в Україні, і певно не дуже стараються мотивувати, як за рік багато людей пішло. І обіди навіть відмінили. Банально - але.. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Враховуючи, що ціни ростуть щодня, а газ он почула, що вже хочуть поступово по 16 планувати..то божевілля,й 1000 долярів то мало. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Я в шокове))) Ви добивали форумлянку щоб вона написала КОНКРЕТНУ суму, а самі пишите що це надто інтимне питання, коли вам задають ваше ж питання)))) І ще й тут зі всіх дурних робите, що вони різниці не бачать у запитаннях. Дівчата, не пишіть нічого, бо люди от так вибивають інформацію, невідомо для чого.
Ви напевно говорите про львівський офіс. але то нічого, що Oracle викупив уже існуючу компанію і почав впроваджувати свої правила, на даний момент в тому офісі працює багато працівників з різних куточків України і чомусь програмістам вище сіньйора не проблема що немає обіду хто такий СА не знаю (думаю системний адмін), але я знаю про зарплати девелоуперів, ту суму яку ви назвали відповідає джуніку маленькі фірми на початку пропонують від 150 євро, для порівняння, пройшов співбесіду на вищий рівень - маєш вищу зарплату, зараз в апрайзері все конкретно розписано що треба знати, щоб відбувся перегляд зарплати. Зажрались...ну не знаю, мені покищо політика Oracle найбільше подобається. Тратять багато грошей на всяку розтаможку, податки - ну так роблять у цивілізованому світі.
в мене подруга працює за 300 зараз, початківець правда, ще за 500 знаю, до скачка долара знайома мала тисячу, 2 роки стажу, зараз не знаю що і як, бо переїхала дуже попит високий, навіть на платні курси тестерів в IT компаніях конкуренція)) подруга в декреті хоче перекваліфікуватися з СА в інший напрямок IT, щоб виходити на роботу на привабливіші умови
Апрайзел вже тричі проходили, підняли зарплати лише кільком людям, а зате більше десяти вже пішли, бо пропонують по 2500 за те, де він тут має 1300. Звісно, і 1300 комусь за щастя, не в тому річ. Людина працює, маючи мотивацію, а якщо на черговому мітінгу кажуть "ну гроші то не все, чому саме бабло має бути мотивацією??" Як на мене, безтолкове формулювання. І так, всі ті обіди, безкоштовні басейни, якісь корпоративи, окрім перегляду з/п теж мотивують. А то обіди тимчасово зняли (вже як більше року те тимчасове тягнеться), річні преміі теж, з/п мали переглянути двічі - поки тиша. А люди насправді йдуть, де кращі умови. Я думаю, як американський офіс ще не зацікавився чому? Бо повторюсь: то в головному офісі чомусь не дають тому ходу, бо це парафія місцевого начальства відстоювати інтереси підлеглих ( в сенсі, начальників відділів). Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Думаю,що більшість мають в межах 2500-3000грн. Звичайно,що це надзвичайно мало.Жити на таку зп нереально(якщо чоловік не забезпечує сім'ю від і до),лише виживати. Ця цифра має бути мінімум удвічі більшою,щоб так сяк протриматися. В ідеалі від 8000-10000. Це без шику,просто щоб комфортно почуватися,мати можливість хоча б раз у місяць потішити себе обновкою,купувати дитині цукерки,не дивлячись у першу чергу на ціну і т.д.
Як мінімум 2 випадки треба розглядати: а. Якщо нема фінансової скрути, то для душі я би пішла на 5000грн, б. Якщо жити лише на мою зарплату, то тисяч 10 точно треба мати. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Як мінімум три випадки Ще важливо чи є власне житло, чи оренда (як варіант іпотека) "з'їдає" як мінімум півзарплати
Якщо є діти, то того мало. Діти вчаться, ходять на гуртки, їм треба одягатися, взуватися, нормально харчуватися. Або мати де брати городину безкоштовно, тоді сяк-так.
Натрапила на статтю стосовно того, яка зп є необхідною для нормального життя, так тут і 20 і 100 000 називають. Але ж більшість таких сум не заробляє.
Знаєте, дивлюсь як живуть люди, все частіше виникає питання - а звідки вони беруть гроші на то все? Ніби отримую стільки скільки вони, але чогось багато чого собі дозволити не можу.