@Akina У мене тут назріло: а чому кольоротип тре визначати без макіяжу, якщо людина, скажімо, щодня робить макіяж (і приблизно однаковий постійно)? Чи не логічно, що кольори одягу будуть вже інакше виглядати з макіажем, а отже визначена "своя" палітра вже не так пасуватиме?
Якщо я правильно розумію, то макіяж теж має підбиратися під кольоротим. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Хоч не мене питали, але... щоб визначити який макіяж найкраще підходить то варто визначити правдивий кольоротип))) бо насправді навіть профівізажисти одну і ту ж людину малюють то в холодних тонах, то в теплих, і тоналки підбирають різні, часто напр. виходять з того який зараз макіяж в моді, а не що підходить цій людині, тому від макіяжу неварто відштовхуватися...
Справа в тому що ми не можемо бути впевнені що макіяж підібраний правильно. Може здаватися що добре, і, може воно так і є насправді, але нам потрібен саме "чистий" результат. Тому і волосся фарбоване під час визначення кольоротипу ховають під білу хустку. Макіяж і фарбоване волосся можуть трохи "посунути" кольоротип в той чи інший бік, але найгармонійніші для кожного все одно природні кольори властиві його палітрі. Якщо робити повний макіяж у декілька шарів (при чому бажано тоді замальоваувати і шкіру на руках, шиї і т.д) носити щодня кольорові лінзи і перемалювати волосся то можна "втекти" від природного кольоротипу. але я особисто за простіший шлях - вивчити що дала нам матінка-природа, полюбити, прийняти і використовувати на свою користь. Використовувати "свої" кольори, докладаючи при цьому мінімум зусиль щоб бути крисивою
Все мені здавалося, що я осінь, а почала проходити купу тестів - soft summer виявилося . А я так люблю осінні кольори. Маю русяве волосся (мишаче), на сонці ивгорає в теплий світлий, шкіра бліда, вени просвічують синім, згораю на сонці, на весну з"являюьтсья веснянки, очі такі добре насичено-коричневі.
Дівчата, дякую за ваші міркування. Виходить, що дійсно спочатку треба визначитись з кольоротипом, щоб підібрати "правильний" макіаж і (скажімо) колір волосся, а потім переходити до кольорів одягу (це для тих, хто любить макіяж). Хоча, зізнаюсь, мене оце "правильний" макіаж турбує. Я ставлюсь до макіяжу, як способу поексперементувати, бути інакшою, бути різною. Десь чула "makeup is fun, don't treat it too serious" (макіяж для розваги, не ставтесь до нього занадто серйозно)... ПС. А як бути із засмагою? У деяких людей колір шкіри суттєво відрізняється в залежності від пори року. Засмага не посуває кольоротип?
Засмага насправді у людей різного кольоротипу теж різного кольору (золотиста, оранжева, червонувата, оливкова...)
Колись читала такі різні тести і по зовнішності мені здалось, що я холодне літо... але 100% я не впевнена... По статтях за вашими посиланнями таке виходить, але знаю, що є різні нюанси... треба буде фотку виставити)))
Засмага не змінює підтон шкіри (одже у напрямі холодний-теплий кольоротип не буде рухатися) - грубо кажучи рожева шкіра вліктку стане коричнево-рожевою, а жовта - коричнево-оранжевою. Але може трохи змінитися у напрямі світлий-холодний, м"який-яскравий. А можливо то просто світліші кольори Вашої палітри? Ну і іноді якщо дуже сильно загоріти і шкіра стане набагато темнішою, то можливо пробувати кольори сусідніх палітр в сторону підвищення темноти і яскравості, наприклад тепла осінь - пробувати дещо з темної осені, світла весна - тепла весна і т.д. А загалом можна просто брати темніші чи насиченіші кольори з власної палітри, якщо взимку звикли носили молочні блузи, то влітку, нариклад, жовті. Кольоротип залишається на все життя. Але, наприклад, дітям і молоді рекомендують носити найнасиченіші барви палітри, а в старості коли всі кольори зовнішності "вицвітають", то і кольори одягу найкращі саме менш насичені, але знову з тої ж таки палітри З засмагою щось подібне.
Отаке ще знайша, зелений для всіх кольоротипів: 1. Тепла весна (з додаванням жовтого) 2. Темна і тепла осінь (оливковий) 3. Яскрава зима і яскрава весна (чистий яскравий зелений) 4. М"яке літо 5. Темна і холодна зима (з додаванням синього) 6. М"яка осінь 7. Холодне і світле літо 8. Світла весна
цікаво, але я себе комфортно почуваю майже у всіх кольорах)) Просто є такі, які я не люблю і відповідно не купую майже того кольору речі. Таке буває? Кольоротип так і не визначила, щось я в тому туплю)
а може бути так, що тобі подобається як ти виглядаєш в тому кольорі, а насправді по кольоротипу, то не твій колір? мені цікаво, бо ця тема нова для мене, завжди вибираю/ вибирала одяг просто, щоб мені подобалося, без ніяких розрахунків)
Запросто. То залежить від відчутя смаку, від настрою, від характеру і складу розуму навіть. Я би сказала, що люди часто транслюють те, що в них в голові, одягом. Стилем, фасоном, кольором, аксесуарами. Тому є професія іміджмейкер.
от власне, одного дня можу вдягнутися в рвані джинси на роботу і зв"язати "гульку" і мені так буде супер класно, а наступного - хочу каблуків і сукні. І при ому все в різних кольорах. Особливо люблю взуття кольорове, не чорне.
У більшій мірі справа не в кольорах, а в відтінках. У палітрі всіх кольоротипів є всі кольори за рідкісними вийнятками (наприклад, оранжевий) - "свій" зелений, червоний, сірий... Чорний насправді теж є різних відтінків, і це різний чорний, який пасує різним людям Може бути, можливо Ви просто не бачили як виглядатимете в "своєму" відтінку цього кольору. А коли порівняєте то зрозумієте що раніше насправді було не "добре" а "так собі, може бути"
можливо, але я все таки більш схильна до настрою в голові хоча, коли нарешті наважуся до вас на консультацію, то зміню думку.