Ми з вересня ходимо на підготовку в "Гармонію" на Городоцькій (хоча, це не всім діткам потрібно, бо ми не заради навчання ходимо, а заради зміни колективу садочкового і малий мені там став комунікабельніший). Якраз під час "адаптації" у 85-й дітей тестують. Як на мене - то це хороший підхід у них до тестування, так як діти нічого не здогадуються, а просто виконують завдання.
Можу ще я відповісти. Моя дитина вже вчиться в 1-му класі НВК ім Симоненка. Там дійсно проходить саме адаптація до школи, до вчительки, до класу і один до одного. 1-го вересня вона вже не йшла перелякана до школи, не знаючи що на неї чекає. Додатково ніде не ходили. На тестуванні під час адаптації до школи були завдання аналогічні з книжками "Підготовка до школи" (по одній з них ми займались вдома, але зовсім трошки, для загального розвитку). Дітей ніхто не мучив тим тестуванням(як і батьків), як наприклад, в 46-ій. Ні діти, ні батьки не знали, що тестування вже відбулось.
а хто що може сказати про 49 і 73 школу? Цього року малого в школу не даю ще, але хочу вже більш-менш зорієнтуватись куди краще.
такс, доповідаю) Вчора були на підготовці в 21 школі. Сама школа "підуставша", туалети теж не дуже. Вчителька сподобалась і мені і Максимкові, видно що любить дітей. Класи вже досить великі, біля 30 діток в кожному. Здивувало, що після написання заяви в канцелярії, секретар сказала підійти до директора, на моє запитання для чого відповіла "ну просто зайдіть, зараз її нема, але зайдіть іншим разом". Цікаво, для чого? Загалом наразі задоволена. Останнє заняття буде 1 квітня. Ми прийшли на третє заняття.
Мій малий після третього адапт.заняття сказав, що якщо ще раз таке буде, то більше в школу не піде. Вчителька сказала йому, що дуже погано гачки написав. Тепер він ті гачки ненавидить і погрожує назвати вчительку старою консервною банкою. І, взагалі, він письмо не хоче, а хоче тільки математику.... Ох уж та наука...
а мене цікавлять вчителі молодших класів у 82 школі (на Шафарика), які цього року беруть перші класи. Може хтось знає їх і може написати пару слів. Досить часто чую прізвище Каліщук (Галина Олексіївна, здається), багато хто хоче віддати діток саме до неї. Цікаво, чи дійсно вона чимось виділяється серед інших. Буду вдячна за будь-яку інформацію
Потребую допомоги, мене цікавить, якою статтею і в якому кодексі передбачається, що на час перебування дитини у школі за її здоров"я і життя відповідальність несе класний керівник та адміністрація школи. Прошу модераторів не сварити, мені здалося, що ця тема для мого запитаня найбільше пасує
Дівчата, у 2 класі діти ще пишуть в косу лінійку? Чи тільки в звичайну лінійку? Чи треба і тих, і тих зошитів?
В косу лінійку діти пишуть весь другий клас і перший семестр третього класу. А вже в 3-ьому класі з другого семестру починають писати в широку лінійку.
Дівчата, може хтось в курсі, пройшли ми медогляд в школу, і я надумала подати документи ще в одну школу, чи можу я зробити копію форми про проходження лікарів в другу школу, чи потрібно оригінал?
Маю таке питання: малий захворів, то довідку для школи слід брати в лікаря, якщо дитини не буде більше 3 днів, чи відразу з першого дня?
Дівчата, чи може хтось щось сказати про вчителя молодших класів Марію Богданівну ( прізвища не знаю ) з школи " Первоцвіт" на Сихові. Ми попали до неї в перший клас, то хотілося б почути якісь відгуки. Буду дуже вдячна.
більше 3 днів. До 3 днів дозволяється попереджувати вчителя ( вони потім в табелі дні пропуску позначають як "по поважних причинах"), більше 3 днів- довідка від лікаря. Правда, в деяких школах на це дивляться крізь пальці і взагалі не вимагають довідок, але з Нового року багатьом роздали вказівку це пильнувати ( тобто шкільний лікар,має потім мати усі бумажки про відсутніх більше 3 днів дітей). Тому варто поцікавитися просто у вашого класного керівника, як у вашій школі відносяться до пропусків --- дописи об"єднано, Feb 24, 2015 --- вам медкарту основне до вересня подати. Тому вже коли визначитесь зі школою. Копія немає ніякого значення, треба оригінал. Але його можна подавати власне не зараз, а до вересня.
Дівчата, розкажіть, будь ласка, наскільки дорого обходиться 4 школа (перший клас). Можна в ПП. Буду дуже вдячна.
Не знаю як молодша , але старша ми зараз в 1 гімназійному ( 5 клас звичайноі школи ) платимо за охорону , фонд школи і класу . Платимо раз в пару місяців сума невелика зовсім я навіть подивована , менше набагато ніж за малу в класичній . А молодша школа окремо , ми вчилися в "Джерельці" тому не можу написати . Хочу поділитися про вчителя біологіі з класичноі - це що зараз він робить , це мало назвати "дивним " з вчителькою з хімією вони такі друзі , що ставлять оцінки однакові , в своій "кімнатці" засідають і виставляють . Ми в 9 -тому , почали непрозоро натякати , а племінник в 10 , там вже навіть непрозоро . Хоча більшість з його класу займається вже з репетиторами з математики ,англійськоі і укр . мови - от вам і правда .
загального такого обов язку немає. Все решта- дивитися по своїй дитині. Всі діти різні. Підготовка має на меті в першу чергу адаптувати дітей до соціалізації та вимог шкільних умов ( що є уроки певною тривалістю, які треба вміти висидіти; що є час перерв, за я кий треба встигнути....; що є вчитель якого треба уміти чути в колективі з багатьох дітей, що є домашні завдання і т.п.) . Треба вам це чи ні- то все індивідуально.Особисто мій племіннк цьогоріч йде до школи і. Незважаючи на те, що в садку, двічі на тиждень ще ходить на шкільну підготовку. Племінниця- вже першокласниця . Теж садочкова, але теж ходила ще і на підготовку --- дописи об"єднано, Mar 6, 2015 --- бачите, тут дуже індивідуально. Моєму малому він дуже подобається . Навпаки- вміє зацікавити ( звісно, якщо дитина і сама має зацікавленість в тому предметі).Хоч і вимагає так, ніби цей предмет в нього основний. У сусідів малий старший за нашого- уже випускник і теж у Класичній- йому теж біолог подобається ( але тут дитина має нахил до природничих наук і готується в майбутньому в Мед іти ). Зрештою, не є секретом, що у фізмат ліцей в хіміко-біологічний клас проходить якраз багато дітей з Класичної і з 45 школи ( де з біології вимагають теж так, ніби інших предметів не існує, що дуже не подобається багатьом- це питання дехо з батьків навіть на розгляд адміністрації школи виносив, жаліючись на вчителів з цього предмету. Теж подруга- класний керівник одного із старших класів цієї школи , то вічно має трабли між батьками і вчителькою біології . Ну але раз діти самі проходять в профільний клас фізмату, то тут купляй не купляй оцінку, але якщо реально сам не знаєш цього предмету- не пройдеш ). Звичайно, що не все радужно. Багато розуміється через призму власного сприйняття того чи іншого предмету чи вчителя. Наприклад, в мене теж є запитання до деяких , які, натомість, прекрасно подобаються іншим батькам Одним словом- будь-який навчальний заклад- це школа життя не лише для дітей,а і для батьків- подобається це чи ні . Так було ( і в мої часи в класах були ті, хто з репетиторами займався і не з одним, і прямо вчителі за оцінки і подяки натякали. Моя мама і досі згадує, як за нею ходила на початку 90-х наша директриса і вона ж- вчитель з фізики, пропонуючи або намалює 5 в атестаті або буду тішитися 4 .І репетитори були. І зараз теж так і є. Ідеального немає нічого. Зрештою, зараз хоч є вибір- не подобається в одному закладі, завжди можна перейти в інший. Для себе вирішили, що поки до 8 класу тут, а далі- за нахилом. Якщо дійсно буде мати бажання і не втратить його до того часу- підемо у фізмат. Тим більше, що наразі малому в Класичній подобається : вчителі як вчителі, клас ( учні)- хороші , сильні і без мажорства, класна керівник ( наставник)-нам справді дісталася чудова.А ближче до 9 класу вже визначимося із продовженням навчання і закладом.
на жаль, це участь старшокласників практично усіх шкіл. З репетиторам в старших класах-це вже традиція будь-якого навчального закладу. Добре, коли це не з молодших узагалі. Теж банальний приклад: 4 клас звичайної школи, донька подружки- зараз у неї репетитори з англійської та математики. І вона- не одна у своєму класі. Інша подружка -малий закінчує 9 клас Сихівської гімназії- з 4 класу в нього репетитор з англійської, з 5- додалася математика, зараз- має 4 репетиторів . І це при тому, що дитина сама по собі дуже толкова. Зате в третьої- син минулоріч закінчив 11 клас англійської спецшколи- і не мав жодного репетитора. Не будучи відмінником, чудово написав ЗНО і пройшов на бюджет прикладної математики в Університет Франка. У брата донька навчається у Лінгвістичній- наразі вона ще без репетиторів, хоча багато її однокласників з репетиторами ще з часів 2 класу. То все так індивідуально. п.с. у нас і в 5 класі Класичної є однокласники, які уже активно з репетиторами займаються, а є і такі, які без них ще. То як з батьками у класах- є такі, які активно біля вчителів крутяться, а є і такі, які вважають це неприпустимим.