Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя! Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:
тільки не лічіть такого, бо наслідки подібного до сих пір бачу, а дитина вже в школу пішла моя і перевареним, і н перевареним, і фонтаном, і як хош ригала в мене одягу і постелі не вистарчало на неї переросла власне через ту риганину важила постійно до 4 міс. на спец. дитячій, брала в прокаті
моя зригувала так, що кожен день мусила купу одягу прати.як почала сідати - минулося. для чого?лікар виписав чи самі? ну і якщо дитина не бере груди, але спокійна - то чого переживаєте? всі їдять по різному. таке маля як буде голодне - то дасть вам знати спокійно. всі діти різні - хтось за місяць поправляється на 1кг, хтось на 200г. проконсультуйтесь з лікарем, і головне не переживайте і не впадайте в паніку.
Так, Хепель нам виписала дільнична, бо жовтенькі, в пологовому білірубін був високий , 3 дні гріли. Думала можливо цей препарат має таку побічну дію. Стосовно електронної ваги, та сама картина , що у Вітторії, різниця іде не на грами, а на кілограми, вже мала з того паніку. Мабуть треба брати на прокат для малят спеціальну. Сьогодні було і так, і так, і перевареним і неперевареним, але неперевареним більше. Не знаю, якесь підсвідоме чуття чи що ... але ніби з одного чоловічка вже виросли. Я просто дуже перестрашена мамочка. Ніби і читала і готувалась, а приїхала з пологового і не знала як до дитинки підійти. Стосовно насильного давання грудей, вона у мене лінива чи що, в ночі може спати, якщо не розбуджу , то і 5 год непробудно і в день може великі інтервали робити. --- дописи об"єднано, Feb 9, 2015 --- Ви так кажете ))) Ага , а як довго не давати то ж молоко "перегорить" і я не сціджуюсь і відсмоктувача не маю і не даю водички ... і ще пару таких повчань і боюсь що нароблю біди нашому гв
Ідіть в темку про перли. Моя не їла і по 8-9 годин, і грудей не взяла. Але ми були вже старші.Тому пропонуйте навколо сну ,переодівайте памперс ( хоча наша навіть і тоді не будилася). За вагу думайте менше за все, налогоджуйте лактацію, і спостерігайте за травленням. А скільки часу маєте приймати ці ліки?
Завтра планую викликати дільничну, лишень би прийшла. І ще маю таке запитання, ви мастите (мастили) діточок після купання олійкою повністю? я змащувала лише складочки, але бачу що з являється сухість і по животику і ніжках. Сестра радила Topicream, але ніде чоловік не може його знайти. Можливо щось порадите для профілактики опрілостей? Може з Веледи?
Від сухої шкіри нам найкраще підходить переварена оливкова олія, а від опрілостей - крем під підгузник від Джонсонс бейбі (Бепантен взагалі не допомагав)
Хоча б трошки протягом дня приймати повітряні ванни, щоб дупка дихала. Можна накрити дитину, але памперса не давати хоча б 2-3 години на день мінімум . --- дописи об"єднано, Feb 9, 2015 --- Я вимащувала до 3 місяців олійками, мала неочищену соняшникову олію, але в мене діти не алергіки . Вже після 3 місяців, то вимащувала лише дупку олійкою абрикосових кісточок або гарбузовою олійкою після купання, бо вода всеодно хлорована ...
від попрілостей: зняти памперс, не перегрівати дитину, натуральний одяг, ніяких одноразових непромокаючих пелюшок. для складочок: є така натуральна присипка: лікоподій або дереза по народному. я замовляла її в інет-магазині, можна попитати на базарі у тітоньок з травами. дуже дієва штука. бо ми без підгузників були взагалі і всеодно була катастрофа. можна крем веледівський з календулою - але то вже на заживляння, а для профілактики - знайдіть лікоподій.
у мене 2 племінники були з фізіологічною жовтухою. Одного вигрівали в пологовому під УФ лампою, другого - ні. Вам всього 3 тижні і бути жовтеньким - ще норма. У мене другий племінник зараз має вже майже 1,5 міс. і легенька жовтизна все рівно ще є. Дільнича не бачить ніякої проблеми і каже, що все гуд. Ні за одним із малих ніяких ліків не призначали. Фізіологічна жовтушка у всіх проходить по різному- у когось дітки і до 2 місяців жовтенькі. А от якраз навіть усілякими "а-ля гомеопатичними" ( бо Хель- то не класична гомеопатія), багатокомпонентними ліками в такому маленькому віці ще більше можна зашкодити то візьміть собі на місяць. Розкажу, як я робила ( прокату електронних ваг для немовлят тоді не було, купувати- дуже дорого було, а зважувала малого перед і після кожного годування в період намагання все-таки перейти на груди): у нас була вдома електронна переносна вага, якою зараз на базарних лотках часто користуються. Ставила великий пласмасовий таз на неї, а в миску- клала дитину .
То ще від ваги залежить. На моїй було максимум різниця +/- 100 г. Я так контролювала вагу раз на тиждень. А загалом, Сонечко, не переживайте щодо поправляння, дитинка голодною не буде, якщо ви годуєте на вимогу. А вага то лише цифри. Основне, це самопочуття і поведінка дитинки. Стосовно зригування, читала, що коли в мами перехідне молоко міняється на постійне, більш жирне, то дітки починають більше зригувати - так шлуночок звикає. А у вас якраз період появи постійного молочка. Ми теж зригували багато. В нормі - 3 ст.л. після кожного годування. А ви вилийте на пелюшку 3 ст.л. води і подивіться на пляму від води, порівняйте з плямою від зригування. Ви здивуєтесь, що 3 ст.л. - це величезна пляма.
3 ст. л. для тритижневої дитини- це багато.Це 60 мл. молока- практично все, що в середьому вона за раз прийому в цьому віці виїдає ( максимум за раз в 3 -тижневому віці дитина подужує до 90-100 мл молока). Звичайно, ще залежить від кількості прикладань за добу- чим їх більше, тим менший об єм молока за раз дитинка виїдає. Чим більші перерви- тим більше виїдає і більше зригує. ТОму, в ідеалі,скоротити проміжки між прийомами їжі до максимуму. Бо якщо дитинка в 3 тижні прикладається раз на 2-3 години, то її шлуночок при годуванні просто перерозтягається і автоматом вертає велику кількість молока. Менші проміжки- менша кількість молочка за раз- менше навантаження на стінки шлунка- краще засвоєння.
Я це прочитала в книжці Вчимось годувати грудьми від Свічадо! Пам"ятаю про 3 ст.л., може дійсно на вік дитини не звернула увагу, зараз книжки біля себе не маю. Як матиму - подивлюсь!
Основне-не панікувати!!! В мене син зригував так,шо я в шоці була,цілими калюжами,багато,то вже перетравленим,то неперетравленим,тільки переодягну,як знову треба...всі казали,що перегодовую і т.д.,нічого з тим не робила!була ще спркійна,бо поправлявся дуже добре,може тому так...зараз теж зригує,але рідко і мало!а жовтенький був до 2 міс десь..