В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. Дівчата, треба нам купити собі мішок муки і мішок цукру. Хто бачив останнім часом де є подешевше? здайте місце будь ласка)
Відповідь: Домашня економіка. В суботу купували в Ашані цукор на вагу по 7 з хвостиком, борошно Богумила у паперових пакетах (по 2 кг, здається) по 11 з хвостиком (в Рукавичці вже була по 13). Просто мішками давно не купувала.
Відповідь: Домашня економіка. Скільки коштує домашня качка? Мама передала, а ми ще минулу маєм. Хочу продати і купити інакше м`ясо.
Відповідь: Домашня економіка. 150-200 грн залежно від ваги і жирності моя мама вирощувала літом, за вересень-жовтень продавала на базарі- то були 120-150, а зараз зима - то явсно м яско подорожчало
Відповідь: Домашня економіка. За муку не скажу, але мабуть також там є. Ми в понеділок купляли цукор за 355 грн (7,1 грн за 1 кг виходить) в магазинчику "Соняшник" на Б. Хмельницько, біля Фуршету. Для уточнення, такий самий магазин "Соняшник" є на Шевченка, але мішок цукру там виявився на 20 грн дорожчий.
Відповідь: Домашня економіка. В Арсені на Патона гречка на вагу по 14.20 Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk
Відповідь: Домашня економіка. хто питав за олейну, сьогодні в рукавичці на луганській по 17,99 грн. по акції
Відповідь: Домашня економіка. Може кому знадобиться...в "Нашому краі" яблука украінські по 5,50 мені добрі, соковиті і мякі. Мандарини 19,99 - взяла на пробу, піду ще візьму бо смачнющі, солодкі, тонка шкірка ( та що на дольках ), кісточок практично нема.
Відповідь: Домашня економіка. В Барвінку сьогодні смачні мандаринки по 15,49 грн. Банани були по 11,99. Правда я забрала останні)
Відповідь: Домашня економіка. Дівчата, радьте каву недорогу і смачну. Така буває? Бо 300 грн. в місяць тільки на каву йде. Купила акційний Якобс, то не кава, а помиї. Нам в місяць 3 пачки кави і більше йде. А зараз свята, то мабуть треба 4.
Відповідь: Домашня економіка. попробуйте каву ,яка випускає ашан, досить непогана як на мене часто її купуємо)
Відповідь: Домашня економіка. Беру каву Чібо Фемілі (в жовтих пачках), 250 грам - 29 з копійками Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk
Відповідь: Домашня економіка. А ми завжджи каву маємо або з Чехії або з Італії, але коли закінчилась порадили купити галку міцну, досить добра бо для мене якобз монарх взагалі не варіант
Відповідь: Домашня економіка. Залежить, що для Вас смачна. Я, наприклад, з мелених пакетованих майже нічого пити не можу. Беру на вагу в "Галці" по 200 грам, нам вистачає на тиждень-півтора, 60 гривень приблизно. Мелемо кожного разу перед заварюванням.
Відповідь: Домашня економіка. справді, у кожного свій смак)) але кава суттєво подорожчала через привязку до доллара((( я завжди замовляла з Німеччини, то було надзвичайно вигідно і смачно ( любимо ароматну , з кислинкою і через кавоварку))) Тепер ж ті 500 гр мені практично 90-100грн виходять, в Галці теж беремо, але вона підходить для заварювання в турках більше. Якщо економ- варіант, то кава зі Львова, Галицька філіжанка, та й Тчібо приєднцюсь до написаних вище варіантів. З Польщі непогано каву привозять ( але для любителів добряче підсмаженої))).
Відповідь: Домашня економіка. Я також на таке переформатувалась. Щось усі ці кави мені останнім часом (дорогі й не дуже) на один смак, як з жолудів робляться. Тому теж далась на такий спосіб, купила робусти від Галки більше і до неї вже до смаку (й на пробу) ін. сорти по трохи, мелю з запасом на 2-3 дні пиття. Не можу сказати, що всі ці сорти, що придбала є аж такі мені файні (зрештою поки не спробуєш не знатимеш яке воно ? діло смаку) та певні вже відібрала для себе. Купувала в Ашані дещо, там дешевше ніж у ін. маркетах.