Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Стирка вперше чую також. Незнаю, але мабуть колись так тканину для миття посуду чи столів, чи підлоги називали. В нас на селі кажуть митка на клаптик тканини , яким посуд миють.
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Там ще один тест є http://mova.ga/test/217/hrinchenko/#more-217 Йду спробую) Фух, я вам скажу, то треба пошурупати мозгами і більшість відповідей я давала інтуїтивно, багато не знала.
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Я би посперечалася, що то все львівські слова... Цімбор- то точно не галицька говірка, а закарпатська. Але я його знала (бо слухала Рокаш ) В мене результат- 29 (дещо вгадала інтуїтивно), "підвели": гара, стирка, карамболь і штинь (якщо чесно, думала, що то вже сучасний молодіжний сленг).
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? а чому всі так ту стирку не вгадують? я, наприклад, теж не знала, але логічно подумати стирка - стирати, тобто ластик. чи може то не всі знають, що таке ластик?
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Ну, так не всі знають, якими словами ще можна назвати стирку
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Ви набрали 29 із 33 балів. Дуже добре! У вас є всі шанси порозумітися з жителями міста Львова Зважаючи на те, що я родом з Волині - тішусь))))
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? не вгадала-стирка і цімбор. в нас ще бабця стиркою називала рушник до посуду кухонний, то це мене і збило з пантелику,а про цімбора вперше чую. решта всі слова відомі
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Ви набрали 6 із 7 балів. Філолог-мандрівник а в першому тесті підвели мене гара і стирка)) є на тому сайті Автентична львівська абетка, може хтось знає чи її можна придбати?
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Так правильна відповідь в цьому тесті що стирка це повія! Хоча я теж десь чула що стиркою називають ганчірку, може якесь асоціативне поняття, типу як підстилка абощо
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? ооооооо, то мені вже в іншу тему треба де то я побачила, що має бути ластик?
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Стирка в мене бабця також шматку до посуду називала
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? А мені слідом, бо думала Ви так пожартували
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? ПОВІЯ: бікса, бедка, бублик, кадра, катакомба, клізма, курва, мочалка, нічний метелик, свердловина, скотина, скотинка, сонце, халява, чума, шалава, шмара; висококласна: еммануель; вокзальна повія: банова бікса; молода: батон; дівчина 96 проби; молода невеликого зросту: муха; неохайна: соска; яка віддасться на природі: пейзажистка; яка обслуговує шоферів дальніх рейсів на певній ділянці траси: дальнобійниця; яка обслуговує клієнтів на автотрасах: трасовичка; яка опустилася: шалала, ящірка. А Микола Лукаш зібрав 286 синонімів для слова "повія" , а ще один відомий перекладач розповідав мені, що може 400 синонімів до повії знайти. Тому будь-яке слово жіночого роду, либонь, можна тлумачити, як повія) навіть -- "стирка"
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? Отаке... Певно я в душі львів"янка, бо родом з Волині, а у Львові всього 3 роки живу Теж про ту стирку не знала...
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? класний тест в мене 27 правильних а ще бомбони, пляц... там ще є слово філіжанка, згадала як співробітниця (вона зі сходу) питала: Чим відрізняється "філіжанка від коліжанки"?
Відповідь: Львівська ґвара. А чи добре ви розумієте львів’ян? В мене 29) нагнітки, карамболь, цімбер і повія - тепер буду знати