Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ми з чоловіком якось і не дуже думали над іменем для синочка. Малюк мав народитися 26 липня. Ми подивились які у липні свята. Найвідоміші-Івана, Петра і Павла, Володимира. І от Павлик нам двом сподобалось. Синочок народився 6 липня, але він всеодно був для нас уже давно Павликом. Чесно я раділа ще і тому, що думала що так дітей зараз не називають. Але в оточені зараз дуже часто зустрічається ім'я Павлик
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) В нашому оточенні серед ровесників Павлика воно зустрічається нечасто - може 1-2 за весь час, а от серед старших трошки є. Манюніх поки теж не зустрічали Щодо Франі, думаю, що то все ж польське Франтішка. Може бути від швидше німецького Франка, але з меншою ймовірністю. )) Франческа то вже більш італійське звучання, як на мене.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) на майданчику почула ім'я Патриція, так гарно! Мама в розмові вільно переходила на польську...
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Дуже люблю це ім"я Серед польських родин зустрічала також Беатку і Магдаленку, хоча називають і цілком звичними для нас іменами.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) наш синочок теж носить це ім'я, в родині маленьких Павликів взагалі нема. А от на районі десь манюнь з таких іменем є 2-3. Вчора на майданчику мама кликала сина Альберт. Мені якось грубовато то ім'я звучить (а може, то вона так кликала?))), а може тому, що його толком і не зробиш пестливим - хіба Берті (але то як американський Берт виходить) або Альбі (але соррі у мене асоціація, бо у нас собачка так називалася). В мене для сприйняття чомусь є важкі імена (чи то збір приголосних такий чи то якесь таке сприйняття), до прикладу, чомусь мені тяжко звучать імена Гаврило, Кирило, Гліб, той же Альберт. А у вас є таке? Щодо Гліба, то подруга розглядала це ім'я для сина, але от товклася і ніяк не могла придумати, як дитину інакше кликати - Глєбушка? От і не назвала, а назвала Юрчиком)
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Мені теж подобається!!! Є львівський гурт з такою назвою "Патриція"
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Можна Глібчик, напевно (схоже на "хлібчик"), але все одно якесь "масивне" ім"я. Глібусик, не знаю там.. Пам"ятаю, як Ірина Білик назвала малого Гліб, то моя мама як почула, зреагувала: "Та ну, Глібілик якийсь виходить" От вам і подвоєння приголосних, і "байдуже, яке прізвище" Можна просто Алік )
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Мені ім"я Алік, і ще Толік асоціюється з мужчиною, який випиває Не кидайтесь тапками, то просто мої асоціації
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) зустріла знайомих, малу назвали Домініка, гарне таке ім'я, мені воно чомусь близьке, хоч знайомих з таким іменем не маю.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) в нас на ДП є синочок Домінік у форумлянки Так мені подобається скорочення Домчик
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) А як перевести на українську і'мя Томмазо? В Італії часто зустрічається це ім'я
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) В мене є знайомий Альберт. Ну на вид - ніякий не Альберт, його всі Аліком кличуть, ото йому пасує найбільше.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Хома?? То я так собі міркую: Томаззо(італ) мабуть Томас, якщо англ. Звідси й випливає аналогія. Мабуть, всі чули про мислителя, якого звали Тома Аквінський. В різній літературі згадку про нього можнна зустріти як з іменем Тома, так і Фома. А український варіант Фоми - Хома. Не претендую на істинну в останній інстанції. )) То все моя скромна думка.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Щойно спілкувалась з молодим чоловіком на ім'я Корнелій. От дійсно не часто таке ім'я зустрінеш. І жіночий варіант - Корнелія також гарне. Як вам?
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Мою викладачку звали Корнелія Корніївна, але всі звертались до неї Неля Корніїївна.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) У мене в садочку зараз ходить дівчинка Корнелія, батьки часом її називають Корнюшончик. Як втросте, буде Корнелія Іванівна!
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ми нарешті обрали ім'я малечі. Це було дуже важко насправді.. І вийшло дуже несподівано, бо перше ім'я я категорично не хотіла, а моя мама дуже пропонувала ще під час вагітності. А я просто ну не розглядала його для своєї дитини взагалі. І от пише мені чоловік ввечір, що ти напевно будеш злитись, але мені подобається то ім'я ( перед тим вони з мамою були в нас в пологовому і мама знову згадала його ). Я відповіла чоловіку, що ну і хай, а мені на той момент припало до душі Зорянка. А наступного дня глянула на нашу мініатурну красуню і ім'я, пропоноване і вподобане чоловіком видалось таким рідним, таким ніжним, як той маленький теплий комочок з крихітним ротиком. А друге я дуже хотіла як була вагітна, а коли доня народилась воно мені видалось якимсь надто строгим для неї і я відкинула його, а от в поєднанні разом мені зазвучало так гарно і я тішуся, що таки одне ім'я буде в неї від мене. А довго я так розповідала про ім'я Меланія-Тереза.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) На днях згадувала своїх вчителів і багато з них мають по-батькові такі старовинні але гарні імена: Никифорівна-Никифор, Харитонівна-Харитон, Захарійович- Захар(дуже собі вподобала), Семенівна-Семен.