Відповідь: Із народної творчости Таке знайоме... В нас здається жіночий хор співав обробку цієї пісні.
Відповідь: Із народної творчости Моя любима. Ми сім*я музикантів бувших профі як посідаємо на свята тай як почнемо співати на 4 голоси - ляпота.
Відповідь: Із народної творчости А це моя улюблена з училища. Мала мати доню, Катериною звали Тая мати свою доню, гуляти пускала. Іди, іди доню! Іди, погуляй си, Тільки кажу тобі, доню, звабити не дайся! Пішла доня, пішла. Пішла погуляла, А як прийшла до домоньку, гірко заплакала. Сидить брат при столі, русий волос чеше, Не вір мамо Катерині, Катерина бреше! Доле ж моя доле, що на світі дієш Вже на нашій Катерині фартух коротіє. Там здається ще останній є, але зараз не пригадую. Я її страшно люблю.
Відповідь: Із народної творчости Порізала-м Пальчик тай болить Порізала-м Пальчик тай болить Зелений Листочок не гоїть Зелений Листочок не гоїть не гоїть Поцілуй ня Милий загоїть Повторення: Зелений Листочок не гоїть не гоїть Поцілуй ня Милий загоїть Ой що то за Хлопець як Ружа Я би Його взяла за Мужа Я б йому робити не дала не дала Лиш би-м для Красоньки тримала Ой що то за Хлопець як звецця Вів весь час до мене смієцця Я б Його любила Душею-душею Якби Він ня назвав своєю
Відповідь: Із народної творчости Через поле широкоє Через поле широкоє Натягнена нитка; Чому-сь до ня не приходив — | Нічка була видка? | (2) Чому-сь до ня не приходив, Коли-м тя чекала? Від вечора до півночі | Лампа не вгасала. | (2) Чому-сь до ня не приходив, Коли-м тя чекала? Ти повернув лиш на зорі, | А я уже спала. | (2) Не ходи ми попід вікна, Не топчи ми грядку, Я вже до тя більш не вийду, | Хоч чекай до ранку. | (2) Ой летіла ластівочка, Загубила перце, Я за милим не баную, | Лем ня болить серце. | (2)
Відповідь: Із народної творчости Ну раз така забава пішла, то ось іще файна пісня, знову таки у виконанні ансамблю Буря: "Взяв би я бандуру" Взяв би я бандуpу Та й загpав, що знав. Чеpез ту бандуpу Бандуpистом став. А все чеpез очi, Коли б я їх мав, За тi каpi очi, Душу я б вiддав. Марусино, серце, Пожалiй мене, — Вiзьми моє сеpце, Дай менi своє. Маруся не чує, Серця не дає, З іншими жартує — Жалю завдає. Де Кpим за гоpами, Де сонечко сяє, Там моя голубка З жалю завмиpає. Взяв би я бандуpу Та й загpав, що знав. Чеpез тiї очi Бандуpистом став.
Відповідь: Із народної творчости Ось ця пісня але у виконанні іншого колективу: http://mp3files.com.ua/music/zakachka.php?id_mp3=7748. Додано через 14 хвилин Знайшов музичний блог де можна скачати пісні у виконанні мого улюбленого канадійського ансамблю Буря. Насолоджуйтесь!.
Відповідь: Із народної творчости Продовження цієї історії: "Оженився" (виконання ансамблю "Рушничок") Оженився в неділеньку, гуся-сюся-гуся-ся Та взяв жінку малесеньку, гуся-сюся-гуся-ся Оженився - ой біда, ой біда В хаті ладу нема, ой нема. Треба няньку, треба мамку, гуся-сюся-гуся-ся Щей до печі куховарку, гуся-сюся-гуся-ся Оженився - ой біда, ой біда В хаті ладу нема, ой нема. Поки діжку замісила, гуся-сюся-гуся-ся Коза двері розносила, гуся-сюся-гуся-ся Оженився - ой біда, ой біда В хаті ладу нема, ой нема. Коза двері розносила, гуся-сюся-гуся-ся Жінку в тісті утопила, гуся-сюся-гуся-ся Оженився - ой біда, ой біда В хаті ладу нема, ой нема. Треба помочі шукати,гуся-сюся-гуся-ся Жінку з діжки витягати, гуся-сюся-гуся-ся Оженився - ой біда, ой біда В хаті ладу нема, ой нема.
Відповідь: Із народної творчости Покотився горошок Покотився горошок по полю Оженив ся стари з молодою Пішов старий до поля орати А молода до корчмы гуляти Иде старий з поля и з ораня А молода з корчмы и з гуляня Старий, старий кєлос там наорав Сім загонів осми-м не доорав Млада, млада кєлос там напила Міс талярів осми-м пожичыла Ищи пропю и цілу заграду Най не иде старий по молоду
Відповідь: Із народної творчости Дню Андрія присвячується: "Андрійко" А ти гадаш мій Андрійку Що я тебе люблю гей А я тебе дурний хлопче Словами голублю Ой болить мене головонька Що маю робити гей Треба мені докторика З чорними очими. Болить мене головонька Ще й межи плечима гей Треба мені докторика З чорними очима Та й не того докторика Що файно лікує гей А такого докторика Що файно цілує Що си гадаш мій Андрійку Що я тебе люблю гей А я тебе дурний хлопче Словами голублю
Відповідь: Із народної творчости Весільна пісня (батька) Пiсня зачалась, я дивлюсь на тебе, Ангелю, бiлим зiткана... Дай ми ручку, доню моя, Потанцюємо разом на твiй весiльний день. Але як скоро цей часок минає, Рiк за роком летить; Ти була маленька моя, Може мала зi два рочки, я на руках носив. Але ся крутять тi спомини про тебе, Сльози в очах то веселi!.. Чи ти пам'ятаєш, доню, Як до церкви ми ходили в недiлю раненько? З маленьких зернок виросли два квiти: Нове життя починайте, Жийте з Богом, дiти мої, Щастя я вам бажаю на ваш весiльний день!
Відповідь: Із народної творчости Пиємо, пиємо... Пиємо, пиємо по два-три, по три дня. Що ж то за палянка, що я од ней п'яна? Штиpи фpаєpочки, по што си випили? За тебе, Янiчку, же ми тя любили. Дунаю, Дунаю, бистра вода в тобі. Не повіч, дівчатко, же я був при тобі. Пиємо, пиємо по два-три, по три дня. Що ж то за палянка, що я од ней п'яна?
Відповідь: Із народної творчости Лемківські пісні. Про пиячок, мабуть? А це взагалі... Дай ми, мила, дай ми Дай ми, мила, дай ми Що-с ми обіцяла Гей-гой личка рум"яного Що ти мати дала. Дай ми, мила, дай ми Хоч сім раз до раня Гей-гой червеного вина З білого погара. Дай ми, мила, дай ми Доки у ня стоїть Гей-гой, коник вороненький У твоїй стодолі. Дай ми, мила, дай ми Та й не споминай мии Гей-гой, не така давала Та й не споминала. Дай ми, мила, дай ми Хоч сім раз до ночі Гей-гой щоби наші діти Мали карі очі. Дала мила дала Що ми обіцяла Гей-гой личка рум"яного Що їй мати дала.
Відповідь: Із народної творчости Дуже подобається лемківський дитячо- молодіжний колектив "Веретено". З їхньою творчістю можна ознайомитись на сайті http://lemko.org/lvpro/wereteno.html
Відповідь: Із народної творчости люблю народні пісні, особливо ті, які в нас вдома переважно співають по весіллях (бо більше зараз майже ніде не співають) і люблю в сучасних обробках, деякі з "ВВ", "Мандрів" улюблені: "Била мене мати", "Цвіте терен", "Ой чий то кінь стоїть", "Там у вишневому саду", "Зелене листя, білі каштани" жаль нема ні де ні з ким поспівати, чомусь мало хто любов до народних пісень поділяє тепер деколи дитині співаю (як нікого вдома нема ), бо колискових не знаю то доводиться згадувати всі народні, тим більше, що мені мама теж співала а вони заспокійливі як колискові Била мене мати Березовим прутом Аби я не стояла З молодим рекрутом. А я собі стояла, Аж кури запіли, На двері воду лляла, Аби не рипіли. На двері воду лляла, На пальцях ходила, Щоб мати не почула, Щоби не сварила. А мати не спала, А все чисто чула, Та мене не сварила - Сама така була.