В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. залежить) влітку харчуватись можна зовсім по-іншому, взимку ще інакше. мені он всякі великодні корисності на здоровї відбиваються- снідати мясом - це для мене
Відповідь: Домашня економіка. 1,5 тис однокімнатна квартира, комунальні, лишається +-тисяча на 2 дорослих і малюка? Та я, взагалі, не снідаю, нічим. Я ще й їм інколи раз на день, не встигаю більше) Просто не можу зрозуміти, як можна витратити всього 500 грн на двох за місяць. При моєму режимі жорсткої економії я написала, скільки виходить.
Відповідь: Домашня економіка. А дорога тата на роботу? Діти хворіють? Відкласти на одяг, взуття, коляски-ровери?)))
Відповідь: Домашня економіка. ем, ви на здоров"ї економите? я їм 4 рази так, плотно)), і 3 перекуси. і все одно 45кг, мені вже приписали сухоти((( добрі люди в селі( а про шкідливість каш розкажіть))) та, тут туже забирає) а ще ДН на роботі))) а ще додай, що і себе хочеться побалувати чимось "кухонним")
Відповідь: Домашня економіка. Я просто не встигаю) Коли клас за класом, на перерві всі щось тебе питають - або наради, або чергування, все в шумі, галасі, а потім перевірки зошитів, контрольних, конспекти.. Не до їжі)
Відповідь: Домашня економіка. Маю на увазі, що крім 500грн на їжу є ще витрати не заплановані. Якщо залишається 1,5 тис, то це не значить, що їх треба проїсти. І на ,,чорний день,, треба щось відкласти.
Відповідь: Домашня економіка. Ви маєте на увазі, 1,5 тисячі, без допомоги з села, додаткового приробітку, тільки дана сума - це і на їжу для трьох, і на все це вистачає? , Я неекономна зовсім, бачу(
Відповідь: Домашня економіка. ок, то як тоді така сім"я витрачає кошти і на що і як. діліться щоденним меню і досвідом ( враховуючи те, що додатково відкладаєте з цих коштів).
Відповідь: Домашня економіка. Та то не моя сім`я. То НОРІС витрачає 500 грн на харчування, живе в орендованій квартирі. ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ---------- В нас цієї суми вистачає на їжу, одяг, моє навчання. З дууууже рідкою допомогою села(один когут, 30 яєць раз на пів року)
Відповідь: Домашня економіка. секрет, сестро, секрет! Півтори тисячі на все про все- мусите ділитися секретами Бо 1500 на трьох , включно з навчанням і одягом ,то з тої самої серії, що і 500 грн на місяць на двох))
Відповідь: Домашня економіка. Я розкажу))). Вірніше ссилочку дам: http://truehealth.ru/vred-zlakov-i-prorostkov/ Отам де про плісінь і вимивання з організму корисних елементів- скоро певне пів світу затрубить. Якщо дозволять звичайно.
Відповідь: Домашня економіка. Секрет в тому, що ми не можем потратити більше ніж в нас є)) Імо в основному макарони з овочевим гарніром, бульба йде тільки в суп, сметани не купляєм, творог тільки малій. М"ясо, риба дууууже рідко. Одяг- секонд, форум, інтернет магазини, розпродажі.
Відповідь: Домашня економіка. Неймовірно.. Напевно, проситимусь на курси економії) До слова. Мій лікар колись на жаління з приводу болів після вівсяної каші, сказав: що дивного, її нікому не можна їсти. Те саме щодо зеленого чаю, не вживати)
Відповідь: Домашня економіка. Ой дівчата, не нарікайте так на каші, вже не один рік зранку їм вівсянку і взагалі люблю різні крупи і слава Богу гастрит мій не дається про себе чути! А я знаю, що то, коли шлунок болить і коли зле. В мене так було, коли за харчуванням взагалі не слідкувала. Може комусь то не пасує, повірю в це, наші організми різні, але казати, що крупи то зле і їх взагалі не можна їсти- смішно.. Краще топтати бульбу і макарони щодня? Там в тій статті, що Сера подала про карієс пише. Фігня таеа, в мене взагалі ттт проблем з зубами нема, гігієна у стоматолога і все.
Відповідь: Домашня економіка. Який у вашої сім`ї дохід? Ми живем виключно на ті гроші що заробляєм. Якби заробляли більше, то і м`яско і рибка були в нашому раціоні. Вдягаємось в секонд не тому, що хочем зекономити, а тому, що не маєм вибору(((
Відповідь: Домашня економіка. Смійтеся собі на здоров'я- хто ж заваджає? Тільки нащо узагальнювати? Я десь писала, що їм макарони?
Відповідь: Домашня економіка. Якщо не можна їсти каші, макарони теж кожен день їсти не будеш. То що тоді їсти?
Відповідь: Домашня економіка. Це зрозуміло абсолютно. Вищий дохід - інші витрати. Це кожний собі сам регулює. Я ніколи особливо не зважаю на "можна/не можна", хочеться, їм. Хіба що комусь би категорично заборонили якийсь продукт вживати. Писала про себе, мені від каш погано, зелений, трав"яні різні чаї інтуїтивно не п"ю - не можу) Тому і витрати різні - хтось витрачає на м"ясо, каву, комусь ближче чай та овочі)
Відповідь: Домашня економіка. В мене є така собі мрія: їсти те, що сам вирощуєш. Бо навіть, якщо купляти самі свіжі продукти, немає гарантії,що хтось не ,,зхалтурив,, побрискавши їх якоюсь хімією((