Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу А саме гірше коли ти випускник і шукаєш роботу,то це просто жах якийсь.Всі хочуть з досвідом роботи,а де його взяти,якщо ніхто без досвіду не бере.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Якщо ви будете думати, що ніхто без досвіду не візьме, то таки не візьмуть! Думайте як знайти, а не як вас не візьмуть!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу беруть, але багато, що залежить від ваших вимог до роботодавця. Знайома HR розказувала про резюме, яке прийшло на відкриту вакансію: хлопець мав досвід роботи 30 днів (я так зрозуміла, що це була практика), нічого не вмів, мало що знав (судячи з резюме) і хотів зп в діапазоні 10 000-15 000, таку яку отримує начальник з багаторічним досвідом роботи і великою відповідальністю. Раніше на роботу в нас брали випускників вузів, бо вважали, що легше навчити, ніж когось переучувати, та й зп були менші, ніж для людей з досвідом, а фірма тільки розвивалася. Тепер, коли фірма розрослася і обсяг роботи величезний, то беруть людей з досвідом. Всі мої одногрупники, з якими я підтримую зв'язок, знайшли роботу самі впродовж півроку після закінчення університету, без блат, зв'язків і тому подібного. Одні одним помагали, як в нас з'являлося вакантне місце, то зразу обдзвонювала одногрупників (працюю з двома одногрупниками та двома хлопцями з паралельної групи, і є в нас групка з 5 дівчат з одного потоку ЛП). Сама прийшла на фірму ще студенткою (5 курс). Головне - бажання працювати, і щоб це бажання замітив працедавець.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу В мене знайома дівчинка запримітила компанію з хорошими умовами , зарплатою і соцпакетом. відправила туди резюме. на наступний день подзвонила : "Я така-то, така то, чи вам прийшло моє резюме?" Вони -"так, але вакансій немає". То вона дзвонила на проязі пів року, щотижня, перепитувала чи часом не появилась для неї вакансія. і її таки взяли)))
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ні, це не найгірше. Ще рік тому я була такою-зеленою і без досвіду. І шукала роботу: будь-яку!!!Так, на резюме в інтернеті ніхто не те що не відповідав, його навіть не читали. Але мені тоді якось морально легше було знайти роботу, бо я реально оцінювала свої можливості і була готова на малі зарплати і майже будь-яку роботу. А от зараз я знову в пошуку, але вимоги в мене вже є: тепер я уважно вивчаю кожну вакансію, аналізую зарплату, обов"язки, не хочеться міняти роботу "не дуже" на "не дуже". Хочу змінити "не дуже" на щось таке, що буде мені до душі, де я зможу розвиватись, набиратись нового досвіду. Ну і зарплата щоб була хоч трохи вищою....І от я в відчаї, бо розумію що за час пошуків не натрапила на жодну, хоча б трошки підходящу вакансію... Тому для мене найгірше не тоді коли тобі відмовляють, а тоді коли ти навіть не бачиш куди б можна було відправити резюме....Оце проблема.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Головне не боятись, що не зможеш, чи не вартий такої посади, я якось прочитала, що одна невдала спроба - це в тисячі разів краще ніж бездіяльність...так що треба вірити, що наступний раз може бути щасливим))))
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу То є правда. Я зараз також в пошуку роботи. Зараз відкриваю різні сайти з ваканціями то гідної роботи не бачу. А це страшно лякає. Я як зараз усвідомлюю що знову лишуся без роботи можливо на багато місяців аж серце завмирає Але є ваканції перспективні, але вони нажаль не стосуються моєї професії, в яких я навіть не має досвіду роботи, а так хочеться на них проявити свої здібності. Але тут правильно написали: можливо так і зроблю, а раптом пощастить.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Пощастить обов"язково, з власного досвіду кажу, теж шукала довго, і без досвіду роботи...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу о...а зараз така ситуація в країі не з кращих...не знаю що то буде...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Після закінчення ВНЗ в мене була проблема з резюме: за час навчання ким тільки і не працювала: промоутер, продавець, бармен, копірайтер... І знайти роботу за спеціальністю (після історичного) було дуже важко... Тому я зробила таке: склала універсальне резюме, де собі написала всі місця роботи, практики і т.д., а вже потім вибирала досвід відповідно до вимог вакансії. На співбесіді іноді питали, чи працювала на таких роботах І досі дописую собі те, що робила і роблю в те своє велике резюме, щоб потім, якщо щось, не починати спочатку.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Історія цікава, але все ж тут важливо не перейти межу між наполегливістю і нав'язливістю. З одного боку такий інтерес до компанії може лестити роботодавцю, крім того кандидатка могла мати справді солідне резюме, із необхідним їм досвідом і навиками. Тому це треба теж враховувати. Зрештою, кожен солідний роботодавець формує собі базу із резюме, що можуть цікавити його на перспективу. Відповідно, треба відчувати і діяти по ситуації.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я теж довгий час була без роботи, але нічого якось пережтла цей важкий час. Думаю в пошуку роботи треба систематично відсилати резюме, ходити на співбесіди, але ще головне вчасно спіймати вдачу "за хвіст".І бути впевненою в своїх силах, і тоді і успішно пройде співбесіда.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ідея гарна, ото ж відразу видно, що людина самооганізавана і на майбутнє вже грунт підготовлений... і дітям буде що показати, мовляв, дивіться яка біографія трудова в мене
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу мені цікаво, як реагують роботодавці, якщо претендента на вакансію було звільнено за скороченням? чи це не є принципово?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Думаю, що зараз це буде популярна причина...тому це напевно нікого не здивує...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу може і не здивує. Але роботодавець собі подумає: якщо звільнили за скороченням, значить цей працівник був не важним, і ним можна було пожертвувати.