Відповідь: Кредити, депозити, банки... Це не до банку питання, а до нотаріуса. Банк Вам таку суму проведе, яку ви собі захочете спільно з нотаріусом/оцінщиком. Просто варто буде або дати пару грн.зверху начальнику, або взагалі нічого не доплачувати (тільки оплатити необхідні по тарифу суми за відкриття рах./перекидку коштів або які там ще є в банку) -банку вигідно відкрити новий рах.і зробити оборот для плану. Схема проста відкривають рах(один або два-по різному в різних банках), роблять внесення готівки (тільки на папірчиках, фактично нічого не вносите) і зразу видачу. От і все.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Помилка, обман, насильство, важкі обставини, вкрай невигідні умови... або якщо особа на момент укладення договору була за межами цивільної відповідальності (тут мається на увазі не лише стан здоров'я чи психіки, включаючи можливу наркотичну чи алкогольну залежність, але й вік, сімейний стан, наявність дрібних дітей, тощо) визнати договір недійсним в судовому порядку не так просто, проте прецедентів вистарчає( а хтось з вас бавиться теперішніми курсовими різницями? я не можу, бо всі думки геть не про те, а от прийшов до мене вчора мій племінничок-студент і похвалився тим, що "заробив" собі за тиждень додатково майже 4 тис. грн. - ще раніше заощадив трохи коштів, - розмістив гривневий депозит, коли побачив, що валюта почала рости, - купив долар по 8,30 грн., не розриваючи депозит, через тиждень перевів знову у гривню вже по 10,25 грн.) Ну і відсотки паралельно не втратив) ото "молоде" покоління росте - все встигає - і на майдан, і до церкви (він у мене іподиякон), і сесію в 2-ох ВУЗах здати, і ще й валютними коливаннями побавитись... сьогодні он знову курс потрохи поповз вгору, цікаво, чи малий в банк побіг)))
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Саме так - тре на 150 тис, буде 150, тре на мільйон - прошу мільйон. Постійний примус виконання планів, спонукає на такі ідеї, що аж страшно - після тих ідей керівництва хапаєшся за всі можливі Постанови-Інструкції, аби хоч бути впевненим в законності тих дій, що хоч якось саме "убезпечити" не перекладається мені
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Хочу сказати,що малий молодець,він заробив своєю головою,бо це теж щоденна праця.Мій знайомий,який втратив роботу років 5,і довго не зміг нічого знайти,зайнявся якраз таким заробітком (звичайно маючи для того трохи грошей).Власне це є непоганий заробіток і досить кропітка робота-це якраз про ці 5 пунктів описаних вище.Принаймі зараз вже десь 2роки більше не шукає роботу.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Ну якщо раптом перевірка прийде саме в той момент, коли ви внесення по документах вже провели, а видачу ще не встигли зробити-то в касира як мінімум буде нестача в касі серйозної суми.А відповідальність за це несуть всі, хто підписався на папірчиках.Можуть піднімати камери, і так далі...Звичайно ймовірність такого фіаско є досить малою, але все цілком реально...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... 1.ретельно перевіряти на предмет потенційної наявності можливих причин розірвання договору або визнання його недійсним (найвагоміші - неповнолітні діти (дозволи опікунської ради), психдиспансерний облік) 2. декларувати в договорі реальну вартість об'єкту 3. якщо потрібна реконструкція чи ремонт об'єкту, документально фіксувати усі інвестиції, щоб у разі чого їх додатково витребувати, або ж чекати поки спливе термін давності 4. набратись позитиву (% таких випадків дуже низький) які прогнози по Надрах та Правексу в контексті арешту Фірташа? і по Альфа-банку, ВТБ, Сбєрбанку Расії і т.д. в контексті економічного бойкоту? взагалі в банківській сфері цікава ситуація складається, є дуже позитивні сигнали, є трішки тривожні, подивимось наскільки швидкими і в який бік будуть зміни
Відповідь: Кредити, депозити, банки... проблема у тому, що багато стараються цього уникнути власне через : - оподаткування; -обмеження у готівкових платежах сумою до 150 тис. грн. А бавитися з грн через банківські рахунки, коли суми дуже значні, зараз теж ризиковано.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... я проблеми не бачу, для мене потенційні ризики та моральна сторона питання тут однозначно вагоміші
Відповідь: Кредити, депозити, банки... юридично я на вашій стороні. І своїм клієнтам теж тільки так радила б. Але от свіжа ситуація: у моєї мами коліжанка продавала 3-кім. квартиру. Довго. Нарешті продала. В аккурат перед усіма цими подіями. Легально за повну суму через банківські рахунки і т.п. І , звісно. грн. По курсу тодішньому- 8. Який за кілька днів уже не 8. І перевести у валюту на ту еквівалентну суму теж зараз неможливо .
Відповідь: Кредити, депозити, банки... погодьтесь, такі ситуації вкрай рідко бувають - останній раз - у 2008-му. тому і не варто операції з крупною нерухомістю здійснювати в періоди турбулентності, хіба що розрахунок дуже тверезий, - можна як крупно виграти, так і крупно втратити.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... курс 8 був ще на початку зими, а то й в кінці осені, тоді купити валюту можна було день в день абсолютно без проблем (в банку)
Відповідь: Кредити, депозити, банки... 8 то я "грубо" написала. Продали у січні, коли було 8 " з гаком". Кошти в грн з рахунків не виводили і у валюту не бігли переводити. Старші люди, пенсіонери, не думали, що так повернеться. Потім вчасно з курсом не зорієнтувалися ( дітей поряд немає. щоб підказали що до чого) От і так вийшло. пам ятаю. Тоді у нас відкривалася філія у Києві. Співробітниця. яка мала очолити київську філію, продала 2-кімнатну квартиру у Львові з ціллю докласти заощадження і одразу купити у Києві. Не встигли із закінченням операції купівлі буквально в тиждень-два. Потім довелося ще кілька років жити на зйомній і відкласти покупку на цей час.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Розповідав мені знайомий нотаріус з півстолітнім досвідом, що якось мама подарувала дочці квартиру - так і оформили договір купівлі-продажу. Дочка вийшла заміж, приїхав зять-потім дитина-потім розлучаються... по сімейних причинах мама через 8 років передумала, і вирішила ту квартиру забрати назад. "Подарки - не отдарки", він мені показував ту справу, тоді вона була в судовому розгляді. Суть була така, що при даруванні сума податку була менша ніж якби мама продала дочці квартиру навіть за тодішньою цінкою БТІ. А нашо продавати, краще подарувати. А якби вона тоді продала (навіть на папері), то через 8 років мамі би треба було гроші віддати (відповідно додоговору купівлі-продажу). Якщо не помиляюся, впродовж 10 років можна повернути подароване. Результату справи не знаю, то було щось три роки тому. Але прецендент. Не побажаєш такого нікому.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Українські банки з російським капіталом у веденні своєї політики керуються не так економічними, як політичними факторами. Експерти багато говорять про те, що вони будуть виходити з ринку. І їхня поведінка це пітверджує: згортання кредитування, скорочення кадрів....Я б віднесла цю групу банків, до банків з підвищеним ризиком. ---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ---------- Ще до цього списку можна Банк Кіпру віднести. А я минулого тижня відкрила депозит. Не у рос.банку звичайно. Кожен підтримує Україну як може. Фінансовий патрітизм =)
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Дівчата, чи працює в когось Приват 24? В мене вже другий день в графі, де потрібно обирати картку пише, що рахунки недоступні... Що може бути причиною?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... я хлопчик можу відповісти ? 30 хв тому провів платіж через приват24 без жодних проблем