Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Дівчатка, почула рос. ім’я Кіра - дуже сподобалось. Це повна версія? Є українські варіанти?
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Мені також дуже подобається. Це повна версія. Взагалі ім"я має грецьке походження: "господиня, пані" (кірія, якось так). Суто українського варіанту не знаю, але і цей не звучить надто "ненашенськи".
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) в мене в родині була Кіра, дружина двоюрідного діда зараз ім"я рідке, але зустрічається, мені подобається
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) А мені ще Кора (наголос на "о") подобається, але ще не знаю, чи так назвала б донечку.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) А знайомі назвали діток Ордана і Орстан. Імена батьків теж починаються на О - Остап і Оля.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) звиняйте за дурне питання, але то чоловіче чи жіноче ім"я? просто ніколи не чула
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) "Орстан" - Оренбургский станкозавод. Так Гугля каже.. Ще є Арстан - ім"я татарське. Арстан Білобородий в Грі престолів.. Ордана - компанія з доставки питної води, є ще спортивний одяг, якийсь герой в World of warcraft. Знайшла ще тюркське Ардана.. Може, фентезі та комп"ютерні ігри надихнули.. І ще, зважаючи на частини Орда- і -стан, виникає запитання - вони не кочівники часом? )) Хоча Остап і Оля.. ну те, що оригінали - це очевидно. Орстан Остапович (навіть вимовити важко) і Ордана Остапівна - воно так.. дивно.. Цікаво, чи діти в 16 не матимуть бажання називатися якось звичніше - наприклад, Орко і Данка )) Вибір тим дивніший, що імен на О ніби не бракує.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) У мене 2 доні, Соломійка і Роксоланка. Дуже подобаються українські імена)
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) мушу вас розчарувати, ці імена не українські: "Роксолана" має латинське походження, "Соломія" - єврейське
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) нехай буде так, але я всеодно рахую ці імена більш українськими, ніж Артеміда чи Медея)))
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Цікаво, а вони в Україні живуть? Якщо так, то мені цікаво, чи задумуються батьки, як цим дітям буде житися в підлітковому віці. Їх же однолітки можуть засміяти, в результаті чого діти можуть отримати багато комплексів.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) а я мрію доню назвати Юнона, але в сім'ї ніхто не підтримує в цьому. і все через Котляревського "...і зла Юнона суча дочка...". хтось знає - в школі ще вчать Енеїду? синочок в нас Ілля. ми одружувались на Іллі і через 4 роки приблизно в цей день зачали маленького. ім'я саме прийшло ще на перших тижнях вагітності.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) до речі, власне українські імена Ордана - походить від "Ордан". Якщо розкласти ім'я по частинках, вийде "Ор" - світло, сонце і "Дана" - річка, вода Орстан - Країна Ора, страна-сторона Ора, давня назва України. Пізніші варіанти - Орастанія, Оратанія, Оріяна (до речі, остання назва - ім'я моєї доні ) Комплекси можна отримати і не через ім'я. Наприклад, в дитинстві часто сміялись з мого прізвища Моя доня теж має нестандартне ім'я. І наступних дітей ми з чоловіком називатимемо власне українськими іменами так звати мою двоюрідну племінницю Ім'я має давньогрецьке походження, означає "пані" має дещо російське звучання, оскільки (як розповідала моя бабуся) за радянських часів так дівчат називали на честь Кірова є ще чоловіча форма імені, так звали одного з моїх улюблених письменників-фантастів - Кір Буличов (точніше, такий його псевдонім)
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) "вчать". і сподіваюся будуть завжди читати, бо це перший твір написаний українською літературною мовою ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ---------- скажіть, а, може, є довідник з українськии іменами?
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Зрозуміло, перекручений Йордан з відповідною, "суто українською" міфологією. Здивувала згадка про Різдво в цій статті. Це, очевидно, переклад з української? А якою ж ми тоді розмовляємо? То з крана тече дана, а лампочка дає ор?? Чомусь з перекладами іншомовних імен немає такої дивної ситуації... Є ще Юна, як варіант...
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ви гарно назвали донечку, і як на мене це ім'я не є таким дивним. Я вас розумію, в мене дівоче прізвище, це старовинне жіноче ім'я. Також для всіх дивне і смішне. Але вибачте, якщо прізвище ми отримуємо в спадок від батьків, прабатьків і т.д.(маю на увазі, що воно тягнеться по генеологічному дереву так би мовити, а не батьки нам обирають), то ім'я нам дають виключно батьки. Якось так...
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) а мені подобається Любава.Давид.СИНОЧОК НАЗИВАЄТЬСЯ вЛАДИСЛАВЧИК
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Власне чомусь ці імена, крім того що незвичні, чомусь для мене якісь войовничі, так сприймаються на слух. Тим більше, важко уявити як дітей ласкаво кликати Орданка, Орстанко, язик можна зламати. Але це суто моя думка. Мені імена для дівчаток завжди подобались багатоскладові, милозвучні, з якоюсь родзинкою, багато подобається старослов'янських, може, ще язичницьких. На моє переконання, дівчинка має бути принцеса і красуватись своїм іменем. До прикладу, подобаються Світозара, Купава, Килина, Дзвенислава, Любава... Хоча багато варіантів і з більш звичних до вподоби - Катерина, Маріанна, Соломія. У вашої донечки теж дуже гарне, милозвучне ім'я - Оріяна, чула що ще є варіант - Оріанна. О, мало не забула, у чоловіковій родині є маленька дівчинка Тавіта, мама десь в Біблії його знайшла, і дуже їй припало до душі. Але дівчинці воно дуже пасує, такий світлий ангел з блакитними очима)