Відповідь: меню для малечі після року читала, що мед не дають через небезпечні мікроорганзіми-клостридії.Типу дитячий організм ще не вміє з нимим справлятись. Це при чому мені така інфа вперше потрапила, ось тут на АКЕВ мед часто содержит клостридии, вызывающие ботулизм. Их там очень мало, и кислота, содержащаяся в желудочно-кишечном тракте взрослых, уничтожает клостридии. Но у деток до трех лет кислоты для этого недостаточно, поэтому возможно развитие ботулизма. Але я даю, воду з медом малій.але щось бентежать мене прищики на щічці-завжди в одному й тому ж місці вискакують, на тілі нема...Думаю, чи то не від меду?. Алергії до інших продуктів не помічала і на пітничку то не схоже... і ще питання- чи варто давати малій домашній майонез? роблю на перепелиних - гірчиці не даю, лише яйце+оцет+олія.Я пробувала давали на пробу трішки з ним салату, реакції нема. Але питання чи варто, яйця сирі, ну і олії там трохи йде, чи не шкодить часом?
Відповідь: меню для малечі після року А мене би більше збентежело додавання оцту в страву для дитини, ніж сирих перепелиних яєць і якісної олії. Моя дитина от полюбила грецькі горіхи, родзинки, сушені яблука і груші в якості перекусу (мене копіює) але маю відчуття, що їй це шкодить
Відповідь: меню для малечі після року можете замість оцту спробувати трошки лимону вичавити, тоді легше для організму буде.
Відповідь: меню для малечі після року інколи так і роблю, а коли немає, то оцету, ну, геть пару крапель йде, на півлітри тому, не думаю, що мав би зашкодити Ще мене цікавить-як обгрунтувати, що дитині не варто пронувати солодощі? типу якесь звичайне печиво даю, але всі дивляться на мене "круглими очима", що моя дитина не їсть вахфельок, шоколадок цукерок...
Відповідь: меню для малечі після року а кому маєте пояснювати? "Ні" і крапка, не зобов'язані нікому пояснювати. По крайній мірі, для нас було достатньо мого слова. До двох років теж в роті не мав цукерка, вафельки і ін. хімічних солодощів.
Відповідь: меню для малечі після року я теж проти навали солодощів для дитини. я малому спершу нічого, окрім бубликів та Марії, не давала. Тепер він їсть трохи більше вид печива, але всі оті найпростіші,без начинок або домашю випічку, деколи Артек може з'їсти, а цукерку вперше спробував десь 2 місяці тому і то з доброї руки родичів) як ми були в селі, то кожен намагався дитині запхати цукерка і всі на мене витріщалися, чому я не даю дитині "цюцю". Моя відповідь була проста: "бо я не вважаю за потрібне". зазвичай, більше питань не виникало)
Відповідь: меню для малечі після року мені і самій цікаво чи є якісь конкретні заборони щодо солодощів крім єшок, шкоди для зубів і відсутності апетиту до інших харчів зазвичай так і кажу Дістає, коли дітям молодшим за мою дають і ще моїй пропонують...Розумію, що нікого не переконаю...
Відповідь: меню для малечі після року власне до самих солодощів претензій нема, а до їх складників..!!!, методів зберігання, і т.д Не раз йду біля базару і бачу зранку з яких підвалів то все витягують... і не факт, що в магазинах, супермаркетах чи пакувальних цехах нема мушок, щуриків і прочої єрунди. Тому і дорослим не дуже корисно то вживати)) Зі складниками теж питання спірне і правди не знайдете. Тому чим пізніше дитина буде то вживати, тим краще. Обмежуватись поки домашньою випічкою. Бо їм теж потрібно))
Відповідь: меню для малечі після року Вчора натрапила в неті на цікаву ідею - печево з банана і вівсяних пластівців. Так, як моя дитина не з"їла ще ні ложки вівсянки і від фруктів завжди відмовляється, а всяке печево іде на ура, то я зацікавилася і вирішила поекспериментувати. Збила в блендері 1 банан, додала півсклянки вівсяних пластівців, сформувала руками печево і в духовку на 30 хв. Пішло на ура (його правда зовсім мало з такої порції вийшло) мала згризла майже все, хоч мені самій, якщо чесно, не дуже Тепер думаю, як би це печево якось урізноманітнити, може ще якийсь фрукт додати чи гарбуз. Подайте ще ідеї, бо моя панянка то гурманка ще та- догодити ну дуже важко А не їсть практично нічого, окрім грудного молока
Відповідь: меню для малечі після року О, таке вівсяне печиво то мій минулотижневий досвід)) щоправда я знайшла в неті рецепт на основі хурми. Однак оскільки потрібно було дві великі хурми, а в мене на той час була лиш одна то я дала ще банан. По рецепту там ще йдуть всякі горіхи і сонячникове насіння, я дала зовсім трохи подрібнених грецьких горіхів і родзинки. Печиво вийшло супер. Данилко лупав аж за вухами лящало, мені теж подобалося. Збираюся його пекти й надалі. Дослова - я пластівці на блендері не подрібнювала, хурму й банан подрібнила на шматочки, а не до консистенціі кашки. ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ---------- А і ще - там по рецепту не треба формувати печенька, просто тісто викладається на деко на пергаментний папір тонким слоєм,а після ввипікання та вистигання ріжеться на шматочки. Мені здається так значно простіше і легше. ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ---------- Думаю гарбуз до цього печива можна додати тільки так. Уявляється мені то навіть дуже смачно))
Відповідь: меню для малечі після року А в мене воно не вийшло ... Почало пригорати, а всередині не пропеклося... Напевно, занадто рідке вийшло, банан зблендерувала і вівсянку трохи змолола. Хотіла,щоб менше відчувалась у печеві.
Відповідь: меню для малечі після року Дівчата, маю таке питання. Малій 1.4 роки, ГВ повним ходом, дорослу страву також їсть і свекруха мені каже щоб до тієї страви підсипала я малій пармезан (ну вона 15 років в Італії була, каже шо там дітям жменями дають) Щось не знаю, він такий калорійний і чи можна таким малим?
Відповідь: меню для малечі після року не знаю чи це погано чи ні, але я малому вже трішки давала - я люблю його, і малому смакує, реакції не було, хіба ще вимагав малому 1,3
Відповідь: меню для малечі після року Ми були в Франції, то малому ще не було року, і він їв там багато різних сирів, навіть з пліснявою. Ніц йому не було. І, взгалі, ми їмо багато сиру з козиного молока (бюш, том, томет, кротен), то малий їсть із задоволенням. Так що від пармезану точно дитині ніц не буде.
Відповідь: меню для малечі після року Я вже давала , сипала в суп і до вівсянки давала. Малій сподобалось, значно покращує смак страви
Відповідь: меню для малечі після року ну я б не була така впевнена, я своїм лише раз спробувати дала десь після 2-х - не сподобався, він досить гострий. А взагалі щодо сирів скажу так, що діткам малим його небезпечно досить давати, бо вони містять такі складники, які викликають алергію (ну принаймні наші сири), тому з ними обережно, це думка лікарів. Ну хіба впенені в якості. Я досить консервативна у харчуванні малих діток, вважаю що на все свій час, ще встигне всякої бяки спробувати. А поки шкт не повністю зрілий (я маю на увазі дітей до 3-х років), то краще з таким не ризикувати, бо так не важко і в інфекційну загриміти.
Відповідь: меню для малечі після року дівчата, а що ще ви даєте діткам після року? маю на увазі, як урізноманітнюєте меню? у нас після лікарень-хвороб повністю пропав апетит... малий відмовляється від будь-якої їжі. Раніше їв все, що давала: на сніданок кашки різні (гречана, рисова, ячмінна, пшоняна) з молочком розведеним водою, на обід супчики (гречаний, борщик, капуснячок, фасольковий трошки пробували), яблучка сирі-печені, творожок з бананом, улюблене, мабуть, картопляне пюре з мяском (тушене, варене, приготовлене на пару) або ж рибка (тушена з цибулькою-морквою чи приготована на пару). Між іншим також якісь сухарики-печенька-соломка. Ну якось так, але зараз він відмовляється практично від всього. А що ще можна давати дитинці? магазинні йогурти-сочки-творожочки теж не смакують((((
Відповідь: меню для малечі після року А ваші діти їдять домашні печенька? Моя не хоче(( Куплені лушпашить тіко так, а на домашні каже ,,бє,,. Поділіться рецептами, бо хочеться щоб їла домашнє, а не хімію всяку.
Відповідь: меню для малечі після року Моїй найбільше до вподоби - кекси(банановий і столичний) і бісквіт звичайний(якщо з кремом,то аж пищить). До печення любов не особлива, їсть, але більше не просить.
Відповідь: меню для малечі після року Я думаю що тут справа не в смаку, а в цікавості. Мому до цих пір цікавіше те, що купили, аніж те, що мама спекла.