Відповідь: Перші дні життя дитини Я купляю готовий в пакетиках, в Україні не знаю чи такий є, але дівчата тут вроді пили "плантекс". ---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ---------- Дитині до 6 міс не треба давати нічого, крім маминого молока!
Відповідь: Перші дні життя дитини коліки не лікуються. Їх просто потрібно пережити з найменшою втратою нервів для мами. Бо це-фізіологічний процес дозрівання шлунково-кишкового тракту дитинки та нервової системи ( помічено, що у більш збудливих діток коліки трапляються частіше). "Дозріє" ферментна система кишківника ( що найчастіше і трапляється у +- 3 міс.), минуть і коліки.Всі інші способи полегшання стану дитинки у цей період є у нас написані у відповідній темці про коліки.
Відповідь: Перші дні життя дитини Отак читаю про ті коліки і, дякувати Богу, навіть не знаю що то таке. Жодна дитина не мала такого. Поняття не маю чому. Хтось був стимульований, хтось повністю природній, хтось повністю на грудному, хтось штучний. Але всіх трьох це оминуло. Щиро співчуваю тим, в кого дітки так мордуються.
Відповідь: Перші дні життя дитини Коліки у нас вже з другого тижня. До цього привикли. Але тепер додалася нова проблема - малий вже більше доби не какає. При цьому видно що йому погано - весь день плаче, тужиться, не спить... Ми на штучному вигодовуванні. Як йому допомогти покакати?
Відповідь: Перші дні життя дитини Якщо на штучному - то давати попити за день, щоб кал був м`який, ми користувались Дюфалаком, піпетку зранку натще. Ще пару разів користувалась трубочкою, але такою одноразовою тоненькою 0,3 мм. Масажик робіть ніжки розводьте, на животик викладайте.
Відповідь: Перші дні життя дитини Мені ще казали що цей Біфідумбактерин ( про який я тут питала) допомагає при запорах. Хіба ще в лікаря питайте.
Відповідь: Перші дні життя дитини Нам призначали Нормазе по 0.5 кубіка в день, кожний день. Потім все внормувалось. Ще може бути запор від суміші (можливо іншу підібрати). Ну і ніжки розводити, животиу масажувати. Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk
Відповідь: Перші дні життя дитини То все робимо. З бактерій приймаємо Біогайю. Певно варто давати ще й пити. Ми годину тому покакали! В мами свято
Відповідь: Перші дні життя дитини дитина на штучному годуванні обов язково потребує допоювання. Правило про відсутність водички у раціоні застосовується лише при ГВ. При штучному- відсутність допоювання приводить до запорів.
Відповідь: Перші дні життя дитини ох, і я сюди з тими коліками. 2 тижні була золота дитина і я собі вже була намріяла, що та біда нас омине... ага, рівно на 15 день почалось, а сьогодні вночі вже дитина спала тільки на мені, інакше дикий плач. я певно якась слабонервна, бо кожного разу плачу разом з ним. я шось собі не уявляла, шо то дитина аж так мучиться, червоніє, тиснеться, тужиться, і видно, що болить йому. а найгірше, що їсти нормально не може, груди кидає, від того нервується і плаче ще більше... ох, не дай Боже то тепер так до 3 місяців буде
Відповідь: Перші дні життя дитини в нас також в такий період почались коліки, але десь до 2 тижнів минулося і я плакала- гормони
Відповідь: Перші дні життя дитини я теж ридаю разом з мацьопою, спить на мені або збоку під рукою давала еспумізан, але то шо зайцю стопсигнал роблю масажики для живота і ножками зарядку, трошка пропукується і вже легше
Відповідь: Перші дні життя дитини Ми теж чекали тих 3ох місяців як манни небесної, але наші колічки закінчились майже в 4 аналогічно! Що з ним, шо без нього!
Відповідь: Перші дні життя дитини Ми даємо інфакол - нам помагає. А ще мамин животик - ну як без нього До речі, перші коліки у нас почалися, ще коли ми лежали у дитячій лікарні. Я ревіла з того всього, бо не знала що робиться, а обслуговуючий персонал (медсестри) ще й кричали, що я не вмію заспокоїти свою дитину, що я за мама така, що це тільки моя справа і допомагати вони не зобовязані.
Відповідь: Перші дні життя дитини я тому навіть не пробую давати ту всю бяку. хіба сама попробую якісь чаї попити. так само масажик роблю, ніжки до животика, ну і на свій живіт викладаю, то йому найліпше помагає. взагалі в нас ше все ніби не так страшно, цілий день практично дитина спокійна, а от ввечері година 11 починається і до пів ночі концерти... а найгірше, що неможливо визначити чи залежить то від моєї їжі, я вже на всяк випадок йогурт і кефір не п'ю, кава не знаю чи може повпливати, бо то шо я п'ю навіть кавою важко назвати. ше читала шо від цукру може бути, а я літрами хлебчу гарячий солодкий чай. ой, тяжко то все...
Відповідь: Перші дні життя дитини п"ю плантекс і бебівіту на ніч, але все-одно маю коломийки до 12 год. до чаю додаю ложечку цукру, а ще гризу сушку малютка, п"ю каву з молоком, узвар і протягом дня дитина спокійна, тільки ввечері нам щось не те
Відповідь: Перші дні життя дитини всьо те, то просто потрібно перерости, виносити на ручках дитину, в мого малого була така годинка плачу з 18 до 19-30 а в коліжанки з 02-30 да 4-00
Відповідь: Перші дні життя дитини А я чекала 3 місяців як манни, а закінчилось все в 2. Почались коліки в місяць, такшо нам ще дуже пощастило за місяць перерости Але в нас було дуже тяжко, не тільки ввечері... Пройшли коли я почала пити Плантекс. Може співпадіння.