Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Перебрали нашу звичку? Ми багато компотів варимо. Муж біжить ввечері на пробіжку і повертається додому з подолком повним яблук з дички. Я то гарно вимию і варю компот. СМАКОТА!!! То тобі не воскові ябка з магазину, то правдиві неправильної форми і хробачливі. ---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ---------- Є так, що нічого тут не виробляють. Те, що виробляють, то на ньому пише чи там є кукурудзяний сироп чи його нема і чи є сахароза чи нема. Все чітко написано. Більшість продуктів нам привозять з Канади. Я нині купувала в магазині - все мейд ін Канада, а свинина то в першу чергу. Їм локальна свинина задорого обходиться. Правда курка була американсько-локальна без антибіотиків чи гормонів але відносно і дорога.
Та про те й говоримо власне, що все містить шкідливі речовини. А в холодильнику можуть зберігати для окозамилювання. Я колись для експерименту лишила зверху на пару тижнів - не зіпсулося. Не тієї фірми, але теж писало, що дуже все натуральне. Я в тому сенсі, що нема потреби позначати багато речей. Якщо м'ясо обробили в хлорці чи іншій марі, то цього позначати не треба, тому що це не складник, а частина процесу переробки. Тому й спонукають народ, аби все робили до повної готовності, ніяких напівсирих стейків тощо. Ну, і Монсанто монстр такий, що про людей не дбає, бо нащо. Так точно. Знайшов у неті перепис і зварив. Трохи засолодкий був перший раз, але смачний. Ще про соки. http://www.youtube.com/watch?v=gSFAIizQ8EI
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я кількома дописами раніше писала. Найцікавіше, що то я винна, бо не варила компотів. )) Ну, най буде. До речі, отут пояснюють, чому домішані в сік хімічно модифіковані додатки не вписують у складники. І також говорять про те, в чому мене кума давно переконує, коли каже, що соки в принципі не корисні й краще з'їсти самого фрукта.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Тому я собі купила блендер з стаканами, накидаю фруктів, перемелю ....
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я теж маю блендер, маленький, але хлопці просять соків. Правда, склянку соку випити не в стані, особливо яблучного. Я люблю собі зробити "зеленого соку" часом, коли лінь робити салат тільки для себе.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я це називаю сирою зупою для виведення токсинів. Мої хлопці це не їдять. Ще роблю чорниці з шпинатом, авокадо і можна додати банан або якийсь інший фрукт. Смачно і ситно виходить.
Я ще здивувалась, що сік в магазині в холодильнику був, ну і одного пів пляшки вилила, бо скис... Кокакола і т.п. моїй дитині навіть не відомі, не пробував, каже, що діткам такого не можна взагалі нічого з бульбашками не п'є, тому питанням газованих напоїв ніколи не задавалась, молока не п'є, бо не сприймає, п"є в основному воду, або сік, часто в перемішку то воду просить то сік, але розвести не дозволяє, відразу відмовляється пити, компоти в нас дуууже під настрій, але всі любимо узвар. Малий тут дуже їсть курагу і родзинки, але я йому вже давно чорнослив і курагу з iherb замовляла
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Моя мала, доречі, також. Вона то називає спайсі, і зразу плює. Мій чоловік також любить узвар, і купує в рускому магазині спец набір сушених фруктів якраз на компот.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А які складники даєте? І як на організм діє? Все крім картоплі,а так огірок,морква, помідор, селера, перець болгарський, трошки цибулі,часник і ще що знайдеться в холодильнику, трошечки олії. Смачно, організму подобається і ситно.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... До речі, про сосиски. Купляли вчора в Трейдері такі: Applegate Natural Beef Hot Dog. Склад: Ingredients: Beef, Water. Contains Less Than 2% Of The Following: Sea Salt, Paprika, Dehydrated Onion, Spices, Nutmeg Oil, Celery Powder. Spices: Black Pepper, Coriander, Mace, Nutmeg На смак нам з коханим сподобались і недорогі, вроді.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Дівчатка, маю питання. Вже твердо вирішили з чоловіком, що емігруватимемо до Канади. Попереду ще довгий та складний шлях до нашої мрії. Робота... Можна її знайти в Україні за допомогою інтернету чи шукати вже по приїзді? Уявимо, що ми отримуватимемо мінімальну зарплату. Чи реально за такі гроші прожити? Тобто орендувати житло та повноцінно харчуватись
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... для чого ви себе зразу програмуєте на мінімалку? Краще зразу прагніть знайти якнайбільшк зарплату, тоді більше шансів, що вийде якнайкраще!
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Можна, але то вам треба шукати в тих ділянках, де є брак осіб на канадській біржі праці. Аби емігрувати таким чином, треба, аби роботодавець міг доказати, що канадців на ту посаду нема й іноземці просто необхідні. Компанія, де я працювала, двічі подавала мене на LMO (Labour Market Opinion), аби я могла зробити документи на ПМЖ, і там мені двічі відмовили, сказавши, що на моє місце можна спокійно знайти канадців.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... У нас інший погляд :smile: Налаштовуємо себе на найгірше, розглядаємо найгірші варіанти і шукаємо виходи. Коли все так і станеться, то будемо готові до цього. А коли все вийде краще, то радітимемо як малі діти
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Люди, хто бачив в магазині лисички? Я просто гину, хочу лисички а в нашому Хол Фудс більше такого нема. Нарід перестав купувати? Знайшла в неті 1кг - 30 долларів, плюс доставка. Якщо я такі гриби замовлю мене муж з хати вижене, хоч я не боюсь і ми ще побачимо хто кого, але всеодно.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Сподівайся на краще, але будь готовий до різного. Ми десь теж мали таку позицію. І то є досить тверезий поглад. Краще ми завжди готові прийнати. Вижити на 2 ,навіть, мінімальні зарплати (на повний робочий день) можливо. Голодні не будете. Навіть якщо кожен з вас отримуватиме,скажімо,$12/годину * 160 годин на місяць = $1920 - податок(залежить від провінції). Хай чистими $1600 на особу(або $3200 на сім'ю). Тепер спробую описати як виглядають основні витрати. Рент - $1100-$1200 за однобедрумний апартмент. Світло + інтернет $100. 2 мобільні телефони - мінімум $70(часто без інтернету за таку ціну) Місячні проїздні квитки - $95*2= $190. Їжа - для двох дорослих мабуть $500. То важко спрогнозувати. Побутова xімія - хай $50. Якийсь дрібний одаг - хай $80. Незаплановані витрати (відвідини якогось заходу, ліки...)- $100. Можливо, щось опустила, то доповнюйте. Разом - $2190 - $2290, без авто. Якщо є авто:$50 -$300 страхівка. Ціна дуже різниться і залежить від досвіду водія і його віку. Після 25 років значно дешевше. $150- $ 250 Бензин. Залежно від авто та відстаней. $50 - Парківка. Плюс заміна мастила, шини, сервіс. Ну але то не кожного місяця. P.S.Всі ціни вказані по Альберті.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Альберта одна з найприйнятніший, якщо не найкраща, провінцій в плані податків. Правда там холодніше, ніж в Торонто, але нам з чоловіком в Едмонтоні подобалось. Гарно, хоч і холодно!!!
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Не лише через податки, але й через наявність робочих місьць. Тут без роботи не залишишся, якщо хочеш працювати.